Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Влаштування житлових приміщень на горищі

galproekt

Рекомендовані повідомлення

Для виконання робіт з облаштування житлових мансардних приміщень на горищі існуючого житлового будинку в якому я проживаю, розшукується команда з двох-трьох майстрів. Територіально Сокільники вул. Садова.

Загальна площа горища 80кв.м. Деякі роботи виконанні власноруч. Основні роботи які необхідно виконати: часткова поклейка та підготовка гіпсокартонних поверхонь під фінішне оздоблення. Підшивка гіпсокартоном крокв (частково вже утеплено) з підготовкою під оздоблення.

Підготовка поверхонь стін з газобетону під оздоблення. Влаштування деревянної підлоги по лагах -22кв.м. Настилання ОСБ плити, вкладання ламінату. Вкладання керамічної плитки на підлогу, оздоблення плиткою санвузла.

Загалом роботи трошки є. За більш детальною інформацією звоніть, пишіть, будемо спілкуватись.

В разі взаєморозуміння і взаємовигідної співпраці я гарантую позитивний відгук та рекомендації на даному форумі. Є також можливість переходу на виконання комплексу внутрішніх робіт в сусідньому житловому будинку виконаному за мої проектом.

 

067-701-85-46, 093-698-48-28, Антон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...