Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Видны швы после покраски стен...что делать?

elena_sharikova

Рекомендовані повідомлення

стены и потолок обшили гипсокартоном, швы проклеивали стекловолоконной лентой для гипсокартона, грунтовали, зашпаклевали швы, нанесли 2-3 раза финиш на всю поверхность, зачистили 100, перешли к покраске

потолок красили снежкой эко, там все ок, а вот стены готовым цветом - латексной краской снежка колор нейчерал, ложится хорошо, цвет нравится, НО!!! видно швы после покраски на стыках листах между гипсокартоном

 

подскажите самоучкам что делать?

после шпаклевки швы высохли и не виднелись, но после покраски проявились

понимаю, что самая радикальная мера переклеить обои, но душа если честно не лежит

вопрос? можно ли вырезать ленты и перешпаклевать поверхность с дальнейшей покраской?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас скорее всего видны швы на стенах из-за того,что не правильно забит шов шпаклевкой, в местах швов скорее всего есть впадины, которые при боковом свете показывают шов.Чтобы это проверить-возьмите широкий шпатель и поставьте его перпендикулярно шву, если под лезвием шпателя в районе шва будет хотя бы малейший зазор в 1,5-2 мм, значит причина именно в этом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На швах шпаклівки товщий шар ніж на площині. Грунтовка впиталась більше і фарба те саме зробила.

Треба було погрунтувати шви (і ГК теж) перед основною шпаклівкою або наносити товщий шар фінішної шпаклівки або використати грунт-фарбу перед фарбою.

Спробувати пофарбувати ще раз (третій раз). Якщо не допоможе, то значить там криво пошпакльовано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шви було погрунтовано церезітом ст17, ГК так само, вже нема чим фарбувати, бо придбати фарбу дуже складно викупили останні банки, думаю, що ро робити з основою, хочу вирізати цю скловолоконну стрічку, адже проявляє себе не весь шов, а сам місце де ця стрічка, зашпаклювати та перетянути всю поверхню знов, що думаєте з цього приводу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шви було погрунтовано церезітом ст17, ГК так само, вже нема чим фарбувати, бо придбати фарбу дуже складно викупили останні банки, думаю, що ро робити з основою, хочу вирізати цю скловолоконну стрічку, адже проявляє себе не весь шов, а сам місце де ця стрічка, зашпаклювати та перетянути всю поверхню знов, що думаєте з цього приводу?

Угу-угу.Так и сделайте.Только потом появиться другая проблема в виде трещин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угу-угу.Так и сделайте.Только потом появиться другая проблема в виде трещин.

 

Я же не делаю латки, мы вырезали все до основания, швы снялись на ура, гипсокартон не поврежден, все прогрунтовали еще раз,замазали швы, серпянка, опять шпаклевка, швы предварительно затерли, чтобы не было остатков, и отшпаклевали финишем всю поверхность, ждем вот сохнет)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...