Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

скидка в Олди

007

Рекомендовані повідомлення

Может, кто-нибуль поделится скидкой в Олди на Гарматной?

Хочу купить двери на сумму около 10-ти тысяч (на них скидки распространяются)!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, кто-нибуль поделится скидкой в Олди на Гарматной?

Хочу купить двери на сумму около 10-ти тысяч (на них скидки распространяются)!:)

 

А сами не пробовали с ними поторговатсья?

 

СМ.. уже купили? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сами не пробовали с ними поторговатсья?

 

СМ.. уже купили? ;)

 

Не пробовала! Может подскажете, с кем говорить?

СМ после выходных, думаю вместе с дверями, чтобы два раза за доставку не платить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пробовала! Может подскажете, с кем говорить?

СМ после выходных, думаю вместе с дверями, чтобы два раза за доставку не платить.

 

1. Доставка... можно к примеру взять СМ с доставкой и договорится с этим же водилой заскочить забрать дверь... должно все равно быть дешевле..

 

 

2. Дверь :)

Кинте мне инфу, что за дверь... точную маркировку (код и пр.), что надо к ней в комплекте... И сколько за нее требуют в Олди.. Ща мы поторгуемся с "жадинами" :D

 

ЗЫ

Если конечно хотите...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Доставка... можно к примеру взять СМ с доставкой и договорится с этим же водилой заскочить забрать дверь... должно все равно быть дешевле..

 

 

2. Дверь :)

Кинте мне инфу, что за дверь... точную маркировку (код и пр.), что надо к ней в комплекте... И сколько за нее требуют в Олди.. Ща мы поторгуемся с "жадинами" :D

 

ЗЫ

Если конечно хотите...

 

Конечно хочу, дверей семь штук, маркировку сброшу вечером.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 років потому...
Олді в Броварах закривається. З чорної пятниці знижки на все. Вчора взяв плитку Голден тайл, при цінах +/- як в роздрібних мережах, знижка по чеку вийшла 26,5% (знижка пишеться сумою, точно не пам'ятаю, але фриз 19%, плитка по різному - 20, 27, 28%). Рекомендую заїхати. І перевіряйте ціни на касі - у нас одна колекція йшла зі знижкою, інша ще по роздрібній ціні (хоча на цінниках вже знижки) - вводили ціни зі знижкою вручну
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...