Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по кладці цегли.

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Питання по кладці цегли. Допоможіть, як краще, бо мене один будівельник з Британії геть запутав.

1. Цеглу змочувати чи ні? Цегла силікатна та червона, вся б.у., я її мочу на всяк випадок – просто окунаю на секунду в відро.

2. Можна робити шви тонкими? Десь від 3 до 6 мм? Бо той товариш каже, що треба мінімум 10 мм.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ, невже ніхто нічого не знає?

І ще одне питаннячко. Над дверима буду робити перемичку. Є в мене кутник 80 на 50 чи щось таке. То подумав, щоб залити на нього з бетону перемичку. І от питання - чи треба там арматура? Наче ж з 2-х сторін метал буде, але чи працюватиме це так, як арматура? Бо я ще хочу на цю перемичку балку обперти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ, невже ніхто нічого не знає?

І ще одне питаннячко. Над дверима буду робити перемичку. Є в мене кутник 80 на 50 чи щось таке. То подумав, щоб залити на нього з бетону перемичку. І от питання - чи треба там арматура? Наче ж з 2-х сторін метал буде, але чи працюватиме це так, як арматура? Бо я ще хочу на цю перемичку балку обперти.

 

Взагалі-то, стандартний цегляний шов повинен бути десь між 6 і 10 мм (якщо мова не йде про кладку грубки, тоді шви набагато тонші). Мочити цеглу перед кладкою корисно ось з якої причини. Цемент в розчині повинен пройти сатдію гідратації (хімічна реакція за участю води, коли цементний розчин перетворюється в моноліт). Так от, ця реакція можлива в присутності води. Якщо ложити розчин на суху цеглу, він швидко висихає, цегла втягує в себе надлишок води, і цемент не встигає "схватитись". Якщо ж цегла мокра, то розчин має достатньо вологи для реакції.

 

Щодо другого питання. Кутника було б достатньо з головою, якби це була просто "перемичка", а якщо на неї спирається ще й балка, то дивлячись яка і яку нагрузку вона на собі несе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі, цеглу окунаю в воду - мені здалося, наче як кладка міцніша. В мене просто цегла б.у. (розібрав неправильну кладку 90-х років), там так і вихлдить, щл шви дуже гуляють. Але зараз як стукаю по стіні - аж дзвенить.

І щодо перемички. На ній буде лежати одна з трьох балок 3 метри довжиною,на які я буду робити дах на цей сарайчик. Дах - шифер. Чи все ж взяти і покласти туди додатково арматуру? Але там товщина балки - сантиметрів 7.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покласти,,,

 

Та положіть 2 - 3 прутика арматури (десятка, чи яка в Вас там є). Великих матеріальних затрат для Вас це не складе, а спати будете спокійно. Хоча описана Вами балка разом з шиферним дахом - це не таке вже велике навантаження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ото ж і проблема, що арматури немає. Аби була - навіть і не питав би :)

Буду купувати. Яку краще? Враховуючи, що товщина буде десь сантиметрів 7.

А чи можна в моєму випадку проволоку використати? Вона в мене є, їздити зп гню гн доведеться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я з Черкас, далеко їхати. Дякую.

Хоча...

Скільки у Вас вагонів халявної арматури є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) :) :) та неееееее, так, строю потихоньку дывлюсь - есть еще килограмм 300, все равно нужно будет еще покупать, а от нескольких прутов не обеднею, опять же человеку помогу. Зааодно может настойкой разживусь!:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...