Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект Sezamek в Ямельні

donpedro

Рекомендовані повідомлення

а бокова планка точно перекриє середину хвилі?

 

так йи ж можна замовити любойи ширини?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а бокова планка точно перекриє середину хвилі?

 

Середини навіть мало б було. Ну по факту планки вже готові. Ширина 100мм + 30мм загин. На фото МЧ не доходить до краю на 30мм. Ширина хвилі 80мм. Отож планка накриє якраз всю хвилю. Я дах відразу робив під розміри МЧ. А по факту з країв чомусь не вистачає по 30мм. Думаю під час накладання листів на 12-ти листах якось "зїлись" ті 40-60мм. Я от більше переживаю щоб конькові планки накрили шпару. Нагадаю, у мене через прокол з другою дошкою обрешітки листи дещо , а саме на 80мм нижче по схилу від запланованого лежать. Отож шпара в коньку між протилежними схилами досить велика вийшла. Завтра можливо заміряю (приміряю) на місці.

Ось:

picture.php?albumid=7322&pictureid=89904

В горизонталі виступ від вітрової дошки 85мм вийшов.

Змінено користувачем donpedro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поклав останній лист. Було дико незручно, але головне що вдалось. Ще пару крайніх шурупів не вкрутив бо не мав часу переставляти драбину. Планки буду вкручувати вже як погода буде більш сприятливою. На носі знову зима...

picture.php?albumid=7322&pictureid=89924

Замірив ширину шпари в коньку. Конькова планка буде в притик, а от конькова стрічка не факт що закриє :(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ще не писав який використав метал на дах. Ну принаймі для себе, щоб не забути. Основний метал це «SSAB АВ», ШВЕЦІЯ 0,5мм , цинк 275г/м.кв. покриття звичайний матовий поліестер 35мкм. Колір - 9005.По ціні вийшло 180,8грн./м.кв. при курсі євро 31.3 . Покриття prelaq nova не потягнув, ціна якщо не помиляюсь 220грн, але і товщина 50мкм. По площі з врахуванням накладки двох листів по довжині 197,074 м.кв. Всі планки теж з цього металу окрім нижнього фартуху комину. Тут взяв дешевший корейський метал «DONGBU STEEL», КОРЕЯ 0,45мм 175г цинку і теж матовий поліестер 9005. по 145грн/м.кв. Пішло два двометрові листи. 750грн і робота по порізці і згину 100грн.

Профіль - Олімп. Вибрав такий бо ширина листів мені гарно виходила. Не треба було вкорочувати. Лист 1090\1190 мм. Звіс даху 620мм. Висота профілю 46.5мм (20мм сходинка і 26.5мм висота хвилі).

picture.php?albumid=7322&pictureid=89930

З профілем Монтерей (Хестія) звіс був би понад 800мм та і такий профіль найбільш поширений у нас. Приївся :).

З крутим профілем Jaspis (Ретро) звіси були б всього 350мм хоча мені такий прфіль найбільш до вподоби, самий виразний - 54мм. Є ще понижений профіль Ретро, але він як на мене вже програвав по виразності Олімпу.

Змінено користувачем donpedro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробник Євро-модуль. Виробництво в Івано-Франківську. З нюансів поцарапаний автонавантажувачем лист. Сказали що пошкодження незначні і щоб зафарбував. На попередньому фото цей лист. Найглибша царапина вже почала іржавіти. Лист змонтований , передостанній. Зафарбувати на разі невзмозі бо погода вже не дозволяє. А так ніби все нормально. Під час монтажу наробив і сам царапин але не таких глибоких. Дали письмову гарантію 10 років якщо не помиляюсь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам тільки останній лист (великий) витягав на верх. Всі інші листи з допомогою. Менші (2,5м) з сином , а більші (4,3м) з братом витягували на верх. Вірніше внизу мені подавали, а витягував стропами на верх і там складував вже я сам. Менші листи 23-и з 24-ьох витягли за неповний день. З братом за сумарно за три дні витягли 23 великих листи і один малий. Два дні по три години по 7м листів і один день всі інші. Ну і вже пізніше на верху з купки брав лист за листом і сам монтував. Малі листи (нижній ряд) монтував по 6-8 штук на день, можна б було й більше але це ж зима. Майже кожного разу перед роботою сніг розчищав, а це додатково час. Великі листи клав по чотири на день. Один раз вдалось шість за день покласти + два малі, але то з братом на пару і відразу знизу (останній тоді не встигли до темряви). Це були останні листи тому на даху вже не було місця на складування був змушений відразу піднімати і ставити, але легше було що не треба було наверху знімати з купки і розвертати (позиціонувати) лист. Тобто піднімати і відразу ставити листи є швидше ніж в два етапи. Змінено користувачем donpedro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і вже пізніше на верху з купки брав лист за листом і сам монтував.

 

оце тут видно й вийшло так шо лишне ялозання лист по листу ,

по хорошому треба подавати кожен лист зразу в проектне положення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лишнє тільки по часу і незручності, а так норм. Я коли накладав (знімав) листи спершу підставляв бруски, тобто листи один до другого не царапались. Так був змушений робити бо тяжко було когось на допомогу брати. Брав тільки в крайньому випадку.

Ну ідеально, так. Відразу подавати і монтувати і листи не кроїти, а суцільним довгим листом. У мене через те що повна довжина роздроблена на два (нерівномірно) , то трішки косяки повилазили під час накладання по довжині листів. Добре що профіль симетричний, нема різниці як класти зліва на право чи зправа на ліво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...