Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Набросок проекта

BetMANyAK

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте.

Недавно накидал эскиз проекта двухэтажного дома 11х11.

 

c3aa15f3bd97ad362b81a27b2467f6a4.png

 

023193ae84e9469d7d71979f0a9dc64d.png

 

Думаю еще справа (на востоке) писобачить террасу 3х6 и в левом нижнем углу сделать цокольную комнатку 3.5х3.

Буду рад услышать советы, мнения и критику по нему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду рад услышать советы, мнения и критику по нему.

 

:D ну раз будете рады то вот:

 

- советы :

 

a) рисовать еще (много, может на 20м варианте уловите планировку, а на 50-м начнете выходить на фасады) или все таки поработать с архитектором или найти нормальный типовой проект

 

б) в качестве порадовать форум - можете расставить окна/двери и мебель внутри....

 

- мнения: назвать ваше творчество можно "ZigZag Concept House"

 

- критику: имхо - ЖЕСТЬ :pardon:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду рад услышать советы, мнения и критику по нему.

 

Мене тільки одне цікавить: у вас друге світло над підвалом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, а чем Вы занимаетесь в свободное от планировки дома время? Чем деньги зарабатываете? Может Вам стоит сосредоточить усилия на зарабатывании денег, а планировку, а потом и фасады, а потом и конструкции с инженерией переложить на плечи специалистов? Помните "дедушку Крылова" - "Беда, коль пироги начнет печи сапожник, а сапоги тачать пирожник":pardon:.

Здравствуйте.

Недавно накидал эскиз проекта двухэтажного дома 11х11.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

*это не проект. это эскиз планировок этажей.

*в доме будет неуютно без окон

*в доме будет невозможно жить без дверей

*планировка 2го этажа говорит о том что крыша должна висеть в воздухе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 BetMANyAK. Побажання по плануванню - пиблизно ясні. Та баків як по плануванню - так і по конструктиву стільки що це просто аут. порада лише одна - зверніться до спеціаліста - хочаб за плануванням і фасадами. Бо те що намалювали ви - ви просто непобудуєте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем за отзывы

Мене тільки одне цікавить: у вас друге світло над підвалом?

Нет, планировал сделать подвал под котельной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо креслите в програмі, то можна ж і розмір стін поставити.

Навіщо такі форми стін? Це що початковий екскіз лабіринту Мінотавра? Схема вже занадто перенасичена всілякими не потрібними кутами і апендиксами. Я вже не кажу про естетику і практичність. Ви пора***те ціну на зведення того всього, а потім на обслуговування, ремонти і тд. У Вас площа стін не виправдано завищена. А через закутки і закапелки нічого не поставиш.

Навіщо на 2 поверсі пустота? Це якийсь хол між кімнатами? А воно потрібно?

Проставте хоч приблизно вікна двері, щоб бачити шляхи міграції по будинку. А то мене трішки непокоїть санвузол в самому кінці будинку. Якщо в літку бути на дворі, треба через весь будинок топати до вітру. Без уяви про розташування дверей і вікон важко судити.

Ви не вгадали з масштабами. Розмір я не бачу заявлений 11*11 там менше, що по внутрішнім, що по зовнішнім сторонам стін.

Розмір сходів 80 см, це жесть, нічого не занесете. А у Вас там реально менше на 2 поверсі.

 

 

Робили в Sweet Home? Там можна задавати розмір стін. Також там можна меблі поставити. Спробуйте їх там розставити і багато чого стане на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Набросок проекта

Здравствуйте.

Недавно накидал эскиз проекта двухэтажного дома 11х11.

 

 

Якою программою робили екскізи??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якою программою робили екскізи??

Не ТС, але спробую відповісти. www.sweethome3d.com/ru/

Принаймні вигляд в ТС і те що я постив в своїй темі www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3123546&postcount=23 ну дуже вже схоже.

Якщо її оберете, то одразу закачайте бібліотеку текстур і меблів. А то та що йде в комплекті дуже обмежена. Бібліотеки на тому ж сайті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен с electron1981. Рисовалось 99,9% в Sweet Home 3D :D

 

 

Ну почему бы не нанести сразу бы окна и двери, сантехнику и т.д?! Попробовать расставить мебель. Я вот когда выполнил все пункты, что выше написал - сразу изменилась кардинально все.

 

Программа - шикарна. А то что Вы предоставили - можно в пэйнте накидать...

 

 

Чем программа и хороша, что сразу визуализирует и делает площадя...

 

p.s. + ТС за старания. Мы все можем смеяться и т.д. Я по себе сужу. Я читал года 2 этот форум, смотрел ютуб, общался с людьми. Видно что человек на первом этапе - фантазии. А это тоже не маловажно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну почему бы не нанести сразу бы окна и двери, сантехнику и т.д?! Попробовать расставить мебель. Я вот когда выполнил все пункты, что выше написал - сразу изменилась кардинально все.

 

Программа - шикарна. А то что Вы предоставили - можно в пэйнте накидать...

Там є одна проблема. Вона всі предмети на плані показує прямокутниками, квадратами, в яких намальовано предмет який ставиш. На візуалізації все супер. а от якщо показуєш план, то треба пояснювати розстановку тої ж сантехніки в санвузлі, особливо якщо план в малому масштабі і не дуже видно що там намальовано. Не розумію, чому не можна було показати їх стандартними значками. Щоб кожен міг все побачити.

А так програма супер, проста як двері і результат дає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...