Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выделение дополнительной мощности

balola

Рекомендовані повідомлення

Добрый день! возможно кто-нибудь сталкивался и поделется опытом. Дом в селе (Обуховский РЭС).Выделено 5 квт однофазных. Прошу дать дополнительно еще 5квт. Говорят пожалуйста, но 10 квт можем дать только трехфазные, а посему оплатите заново за 10 квт (10500 грн), плюс за новый счетчик. Т.е. я должен оплатить не 5 дополнительных квт, а все 10 заново. Насколько правомочно такое требование?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

официальные примеры, правда ставки за 1 киловатт мощности поменялись, но принцип начисления остался тот же

Приклад 1.

Вихідні дані: об'єкт Замовника розміщений у місті; напруга в точці приєднання 0,4 кВ; існуюча приєднана потужність 5 кВт; однофазна схема приєднання; III-я категорія надійності електропостачання.

 

Замовник звертається до електропередавальної організації із заявою про збільшення приєднаної потужності до 8 кВт без зміни схеми приєднання та без зміни категорії надійності електропостачання.

 

Вартість плати за стандартне приєднання розраховується за формулою:

 

Впр = С1ф * 3 кВт * 1,2 (ПДВ) = 950,00 * 3 * 1,2 = 3420,00 грн. (з ПДВ).

 

Приклад 2.

Вихідні дані: об'єкт Замовника розміщений у місті; напруга в точці приєднання 0,4 кВ; існуюча приєднана потужність 5 кВт; однофазна схема приєднання; III-я категорія надійності електропостачання.

 

Замовник звертається до електропередавальної організації із заявою про збільшення приєднаної потужності до 8 кВт із зміною схеми приєднання з однофазної на трифазну та без зміни категорії надійності електропостачання.

 

Вартість плати за стандартне приєднання розраховується за формулою:

 

Впр = С3ф * 8 кВт * 1,2 (ПДВ) = 1650,00 * 8 * 1,2 = 15840, 00 грн. (з ПДВ).

 

Приклад 3.

Вихідні дані: об'єкт Замовника розміщений у місті; напруга в точці приєднання 0,4 кВ; існуюча приєднана потужність 5 кВт; однофазна схема приєднання; III-я категорія надійності електропостачання.

 

Замовник звертається до електропередавальної організації із заявою про зміну схеми приєднання з однофазної на трифазну, без збільшення приєднаної потужності та без зміни категорії надійності електропостачання.

 

Вартість плати за стандартне приєднання розраховується за формулою:

 

Впр = С3ф * 5 кВт * 1,2 (ПДВ) = 1650,00 * 5 * 1,2 = 9900, 00 грн. (з ПДВ).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...