Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сходи на другий повер. Дуже потрібна ваша порада!

Taras_lviv

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановна громада. Хто підкаже де і який тип сходів краще встановити на сходовій клітці?:)

Дано: Будиночок до якого прибудовано веранду з якої мають іти сходи на 2 поверх. 2-ий повер - мансарда з окремим входом.

Під час проектування задумали забіжні сходи коли ж дойшла справа до перекриття між 1 і 2 поверхами веранди задумались чи не пожалієм зробивши забіжні сходи.

На фото нижче поточні плани

 

1403697697-clip-48kb.png?nocache=1

 

1403697762-clip-431kb.png?nocache=1

 

приблизно як виглядають забіжні сходи (але у відзеркаленні):

 

1403697806-clip-408kb.png?nocache=1

 

Чи було б краще зробити сходи в кінці веранди (сходи приблизно такого типу як тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=150466 або з перехідною площадкою ) ?

 

1403698189-clip-50kb.png?nocache=1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня шановна громада. Хто підкаже де і який тип сходів краще встановити на сходовій клітці?:)

Дано: Будиночок до якого прибудовано веранду з якої мають іти сходи на 2 поверх. 2-ий повер - мансарда з окремим входом.

Під час проектування задумали забіжні сходи коли ж дойшла справа до перекриття між 1 і 2 поверхами веранди задумались чи не пожалієм зробивши забіжні сходи.

 

Як я вас розумію... ці острахи перед забіжними сходами...:shock:

Я коли теми окремі піднімав, то один поважний форумчанин написав - НІЯКИХ забіжних!!! Краще зовнішні стіни перекласти або дах підняти, ніж забіжні...Ж-)

А от дивлюся польські проекти будинків - майже скрізь забіжні.:o

Я в себе в підвал зробив взагалі гвинтову (www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=657411&highlight=%EB%E5%F1%F2%ED%E8%F6%E0#post657411)... і бігаю по ній з закритими очима.

Але з першого на другий жіноча половина підняла гвалт і довелося навіть переробляти проект...:(

Але всеж-таки на самому початку зробив декілька сходинок забіжних...;)

Ось тут детально все - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=837367&highlight=%EB%E5%F1%F2%ED%E8%F6%E0#post837367.

Це дозволило не "вилізти" в коридор та зробити дві поворотні площадки.

Я тут намалював декілька варіантів для вас.

Викладаю найоптимальніший на мій погляд.

Він менше загороджуватиме вікно...

attachment.php?attachmentid=368037&stc=1&d=1403713719

 

Я так розумію, що кладова дозволяє "залізти" на неї сходами. Треба тільки подивитися - чи не заважатиме скат даху.

Тобто на горі перед поворотною площадкою зробити частину забіжних (по типу як у мене на початку сходів з 1-го на 2-й поверх)

Сходинки пропоную зробити 290х170 - це оптимальний варіант (деякі теоретичні викладки див тут - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=617325&highlight=%EB%E5%F1%F2%ED%E8%F6%E0#post617325).

Всього у мене намальовано 20 сходинок, тобто перепад між рівнями поверхів 3,4м. Якщо у вас інші розміри, перера***те...

Для більш точного розрахунку також потрібна повна ширина, відведена для сходів.

УДАЧІ!!!:beer:

12263575___2.PNG.07b9ebd8088745a893c40fedc943c551.PNG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С целью удешевить будущую обшивку лестницы деревом лучше сделать все ступени прямые.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за пораду! Врахую все що Ви сказали. А кладової може і не бути у разі якщо конструкція сходів буде такого вимагати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи не пожалієм зробивши забіжні сходи.
Думаю що не пожалієте,друге питання звичайно це проєктування та виготовлення таких сходів.На мій погляд(виробника сходів)не потрібно боятись забіжних,грамотно спроектовані та виготовленні забіжні сходи досить зручні та міцні,а інтер'єрно навіть виграють над прямими,хоча тут на смак і колір....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не робив забіжні. Принаймні зробив би як порадив Ігор. Півплощадки і пара забіжних. В мене сходи на 90 градусів забіжні, потім прямий марш і знову 90 градусів. Заносити щось терпимо, якщо б було одразу поворот на 180, то могли б бути цуриси. Хоча я не знаю яка у Вас ширина, при розмірі в 1,2-1,5 метра це не буде проблема, а от любимі польські 90 см я б 100 раз подумав.

Також подумайте яка мінімальна ширина сходинки буде(в самому вужчому місці. Щоб не прийшлось завжди під стіною на поворотах ходити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

уже давненько занимаюсь проэктировкой и изготовлением лестниц, могу вам с уверенностью сказать что правильно исполненные забежные ступени ни в чем не уступают прямым.. главное не путать винтовые с забежными.. потому что именно винтовые лестницы действительно неудобные в эксплуатации..

 

Лестница с прямыми площадками в дальнейшем проще (но не дешевле! площадка квадратуру натягивает) изготавливается , лестница с забежными ступенями занимает меньше места, и элегантнее выглядит.

 

От этого и отталкивайтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...