Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На основании чего не пускают? Нет у них никаких законных оснований не пускать.

Нема. Справді нема. Але - не пускають.

Когда очередь пять человек на место вакцинированных то естественно заведующая подвинет в сторону тех кто без прививок

Тобто, дискримінацію в цьому твердженні Ви впритул не бачите? Більше того, воно для Вас є цілком природнім, правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть вам треба перевірити зір - по вашому графіку чітко видно що захворюваність падає. Крім того, не зрозуміле джерело цього графіку?

 

От графік взятий тут:

www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downloads/dip.pdf

 

на ньому падіння захворюваності після впровадження вакцинації видно ще краще

Така картинка підходить виключно для віруючих у Святу Вакцинацію. Тому що немає даних як мінімум за 20 років до початку вакцинації і після. Для тих хто вважає знахаря Комаровича генієм, це переконлива. У кого є хоч трішки мізків, класична вакцинаторська побрехенька.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Така картинка підходить виключно для віруючих у Святу Вакцинацію.

Речь о Вашей картинке если шо...

Мабуть вам треба перевірити зір - по вашому графіку чітко видно що захворюваність падає.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема. Справді нема. Але - не пускають.

Пусть бумагу пишет с причиной отказа

Тобто, дискримінацію в цьому твердженні Ви впритул не бачите? Більше того, воно для Вас є цілком природнім, правильно?

Дискриминацию устроили родители, а теперь недовольны?

 

Если ребенок из садика заболеет дифтерией, представляешь какой это гемор для всего персонала? Оно ж им так надо....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема. Справді нема. Але - не пускають.

 

Тобто, дискримінацію в цьому твердженні Ви впритул не бачите? Більше того, воно для Вас є цілком природнім, правильно?

 

Да какая дискриминация. Ну нет у нас обязательного посещения дошкольных детских учреждений. Есть условие посещения - привитость, есть не устраивает это условие, то сидите дома, никто не возражает.

В школу берут всех, т.к. конституция гарантирует образование. Даже в Киеве, решение непущать непривитых от кори осталось на бумаге, т.к. тогда по-любому надо было организовывать дистационное обучение, а это гемор. А детский сад - это упрощение жизни родителям. Вам же, надеюсь, не кажется дискриминацией необходимость предоставлять справку от врача в бассейн?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть условие посещения - привитость, есть не устраивает это условие, то сидите дома

Нет такого условия.

Да какая дискриминация. Ну нет у нас обязательного посещения дошкольных детских учреждений.А детский сад - это упрощение жизни родителям.

Детский сад это ДУЗ, все то же самое, что и школа. Меняйте конституцию и законы, потом рассказывайте кто и что должен согласно их. Нас пытались в начале этой истерии заставить сидеть дома. Медсестра прямо ответила - Никаких письменных распоряжений и указаний нет, все на словах. Я ей сказал - Значит не тиражируйте чушь, будет бАмага, будем обсуждать, а пока нечего :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ребенок из садика заболеет дифтерией

Він же вакцинований, як він може захворіти?

Дискриминацию устроили родители, а теперь недовольны?

Батьки ніяким чином дітям не влаштовувало дискримінацію. Про що Ви кажете?

Пусть бумагу пишет с причиной отказа
Та хай, звісно, Тільки як воно допоможе? Потім в суд подавати? Шикарно...

Есть условие посещения - привитость
Немає такої умови.

 

В школу берут всех, т.к. конституция гарантирует образование.

Тільки в Одесі невакцинованих дітей незаконно позбавляли цього права буквально тиждень-два тому і правоохоронці навіть уваги на то не звернули. Да, дискримінація в чистому вигляді, яку здійснюють державні чиновники. Але всім на то плювати.

 

Добавлено через 1 час 3 минуты

www.ostro.org/general/society/news/542590/#.Wo69KnFcckw.facebook

Министерство здравоохранения Украины предлагает запретить невакцинированным детям посещать школы и детские сады. Об этом сказал директор центра общественного здоровья Владимир Курпита в интервью "Українським новинам".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він же вакцинований, як він може захворіти?

Там речь шла о нежелании принимать не вакцинированного ребенка в садик, вот он и может.

Оно им не нужно.

Батьки ніяким чином дітям не влаштовувало дискримінацію. Про що Ви кажете?

Именно родители несут ответственность за своих детей до совершенолетия, именно родители принимали решение не вакцинировать детей. Так кто дискриминацией занимается и несет за это ответственность, неужели заведующая садика?

Та хай, звісно, Тільки як воно допоможе? Потім в суд подавати?

Можно в прокуратуру накатать, но никто такой бумаги не даст, в садиках очереди из вакцинированных.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Москаль ставит диагноз министру ЗО :D

Москаль знает все ходы в таможне и кормится с нее не первый год,поэтому выглядит просто ***аболом.Уж извините за мой венгерский.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пузико уже наскирдовал

Та вся западная херами обкладывает Киев и работает за границей,этож не секрет.С такой коррупцией в верхах,на местах каждый сам себе начальник.

Был бы Москаль опять в Киеве-вылизывал бы по полной.А так венгры ближе ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там речь шла о нежелании принимать не вакцинированного ребенка в садик,
Дивна, дивна логіка...

 

Именно родители несут ответственность за своих детей до совершенолетия, именно родители принимали решение не вакцинировать детей. Так кто дискриминацией занимается и несет за это ответственность, неужели заведующая садика?

ААА.... Дуже, дуже дивна логіка. Якась жіноча, чи що...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивна, дивна логіка...

 

 

ААА.... Дуже, дуже дивна логіка. Якась жіноча, чи що...

Как раз таки по-мужски отвечать за свои принятые решения, а вот перекладывать ответственность за последствия на других, это уже не по-мужски.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня ник в семье знаешь какой?

папа-паникер:D

 

потому звонят они жене

Я тоже чемпион по истерикам :D

Поэтому в школу вызывают исключительно маму!:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчет прививок, позвонили из сельской амблатории, пригласили на Манту

Слухайте, ну читайте літературу, чи що... Манту - не щеплення, манту - то проба, яка дає до 50% похибки. Рудимент совка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та до чого тут неточність формулювання? Воно не те, що не точне, воно просто неправильне. Це перше. А другий момент, нашо Ви ото дитині робите? То ж тест на ТБ, невже Ви не зможете самі діагностувати у своєї дитини цю заразу? Цей тест придуманий для безвідповідальних батьків, які не слідкують за здоров"ям своїх дітей. А враховуючи % похибки - матимете потім клопіт в разі помилки. Гємор на всю голову. Нормальна родина, в селі, нема проблем з площою житла - нафіга? Ну і не забувайте, ці тести досить небезпечні, від них діти помирали.

Вирішувати Вам, звісно, але ця фігня непотрібна, малоінформативна і небезпечна. Нє, ну як дитину не шкода, то да...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

время хамить

Вибачте, якщо Вам десь щось здалося хамством, навіть не думав. Просто щиро здивувався.

про самодиагностику чахотки у детей на дому у меня вызывает стойкое недоумение, с кем я общаюсь
Тобто, Ви в принципі не спостерігаєте за здоров"ям своєї дитини? Ну не знаю, я зауважую щонайменше відхилення від норми і спостерігаю.

Ви не знаєте перші ознаки ТБ? Там все досить просто, потреби робити небезпечний малоінформативний тест з великою похибкою точно немає. Ну і до того ж, невже Ви так не вірите в дієвість щеплення, що робите тест на ТБ? Як так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зажрался Москаль, схватил Бога за бороду и попутал берега.

 

Согласен, нормальных там нет давно :D

Но:

22 января закарпатцы были вынуждены обратиться к Венгрии с просьбой о гуманитарной поставке вакцины от кори, поскольку, невзирая на неоднократные просьбы, область вакцину от Минздрава не получила. Венгрия откликнулась на просьбу, и 26 января в Закарпатье прибыла партия вакцины от кори в количестве 8 тыс. доз. За период с 22 января по 22 февраля Минздрав вакцину от кори в Закарпатье не поставлял.

 

Заявление Супрун: «…Есть проблемы в Закарпатье, где местная администрация и губернатор Геннадий Москаль нам сообщили, что они получают 8000 доз вакцины из Венгрии, но их должным образом не растаможили, и они считаются контрабандой, а теперь врачи не хотят их использовать, и мы им передали дозы».

 

Государственная фискальная служба в Закарпатской области сообщает, что вакцины растаможены, на них есть декларация. Более подробную информацию о растаможивании ГФС обещает предоставить в ближайшее время.

 

Заявление Москаля: "Це шо за #банута, вибачайте!?... Ну, скільки ми можемо дебілів в уряді терпіти!?"

 

Заявление Гройсман: "Сьогодні зранку мав телефонну розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Сказав йому, що вважаю: він має знайти в собі сили публічно вибачитися перед в.о. Міністра охорони здоров'я Уляною Супрун за образливі слова на її адресу.

Така поведінка неприпустима для високопосадовця і мужчини. Вона не прикрашає чоловіка."

 

Заявление Москаля: "Хочу зробити деякі роз’яснення у зв’язку з резонансом довкола обміну «люб’язностями» між мною і пані Супрун через угорську вакцину від кору.

Мої висловлювання відповідають діючому українському законодавству. Так, пункт 1 статті 227 Цивільного кодексу України вказує: «Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації». При цьому кодекс не регламентує, якою саме має бути відповідь – емоційною й експресивною чи нейтральною й офіційною.

Пані Супрун поширила через ЗМІ інформацію, начебто ми контрабандно завезли з Угорщини вакцину від кору, яку лікарі не хочуть використовувати.

Заявляю ще раз, що вакцина від кору бельгійського виробництва, яка сертифікована в Україні, була передана урядом Угорщини на Закарпаття й розмитнена у відповідності із законодавством. Після розмитнення вакцину передали по районах області й почали щепити дітей.

На сьогодні використано близько 80 відсотків вакцини, про що облдержадміністрація щотижня надає інформацію в Міністерство охорони здоров’я України.

Тому оприлюднена пані Супрун інформація – це брехня, що зачіпає не тільки мене особисто, але і всю Закарпатську область, яка з вини Міністерства охорони здоров’я не отримує вакцину й змушена просити гуманітарну допомогу від сусідніх країн.

Оскільки пані Супрун не спростувала свою недостовірну інформацію, мої висловлювання на сесії обласної ради – це право на відповідь, передбачене пунктом 1 статті 227 Цивільного кодексу України.

Я висловив цю відповідь у той спосіб, який вважав за потрібний. Якщо пані Супрун вважає, що зачеплено її честь, гідність і ділову репутацію, вона може звернутися до суду, який призначить лінгвістичну експертизу моїм висловлюванням.

Як казали колишні донецькі, «базар надо не только фильтровать, за базар надо отвечать». А тому перша має попросити вибачення пані Супрун за поширення негативної й недостовірної інформації.

Якщо її вибачення будуть щирими, тоді вони будуть і від мене. Якщо ж пані Супрун промовчить, мовчатиму і я."

Считаю, что он просто назвал вещи своими именами. И.О. министра ОЗ явно не владеет ситуацией в своем ведомстве и на местах, её вообще мало волнует медицина Украины, просто выполняет какие-то свои задачи, остальное пущено на самотек.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

опять хамство,

Вибачте, Ви нормальний взагалі? Де там хамство?

 

Добавлено через 1 минуту

Але менш з тим, робіть як хочете. Головне - я Вам дав інформацію, самі думайте, як її використовувати. Не буду я тут кожному розказувати елементарні речі. Хочеться бути неуком - та ради Бога.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати, наша подруга была упоротая антипрививочница, тоже бегала бегала пыталась деньги совать за липовые документы, так никто не взял!

Ну ты себе льстишь :D

В школу пишешь банальный отказ по решению родителей,и все.Право на образование еще слава конституции никто не отменял.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати, наша подруга была упоротая антипрививочница, тоже бегала бегала пыталась деньги совать за липовые документы, так никто не взял!

все сделала, никто не умер.

У Вас гарно розвинута фантазія :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шо цэ було? Кто-то может объяснить?

 

fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/zdorove/20180225-v-ukrayini-zaboronyly-odnu-z-vaktsyn-vid-koru-dokument/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...