Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порада по переносі вікон в домі.

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Відразу прошу пробачення якщо не втому розділі розмістив тему. Прошу перенести у відповідний.

 

Прошу пораду. Стіна з дранки, має два вікна 1 і 2 . В мене є бажання зробити одне велике вікно 3. На картинці показано що я хочу. Відстань між цими вікнами 80-90см. Я хочу ~130*140см. Біда в тому що по середині нема поперечини, яка ставиться над коробкою. Я хочу поставити коробку а в неї вмонтувати вікно. Чи не завалиться верхня частина, поки я буду вирізати місце для коробки??? Що зробити щоб вона не впала. Можливо хтось займався таким, дайте любу поради. Дякую

 

f0c8f293cfffe3f38a56047e45887219-full.png

 

1,2 - коробки вікон, старі;

3 - коробка нового вікна;

синя риска - поперечина над старою коробкою;

жовті риски - місця закладання старих коробок.

 

П.С. перемичку з чого робити????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відразу прошу пробачення якщо не втому розділі розмістив тему. Прошу перенести у відповідний.

 

Прошу пораду. Стіна з дранки, має два вікна 1 і 2 . В мене є бажання зробити одне велике вікно 3. На картинці показано що я хочу. Відстань між цими вікнами 80-90см. Я хочу ~130*140см. Біда в тому що по середині нема поперечини, яка ставиться над коробкою. Я хочу поставити коробку а в неї вмонтувати вікно. Чи не завалиться верхня частина, поки я буду вирізати місце для коробки??? Що зробити щоб вона не впала. Можливо хтось займався таким, дайте любу поради. Дякую

 

f0c8f293cfffe3f38a56047e45887219-full.png

 

1,2 - коробки вікон, старі;

3 - коробка нового вікна;

синя риска - поперечина над старою коробкою;

жовті риски - місця закладання старих коробок.

 

П.С. перемичку з чого робити????

 

 

над всією шириною над двома вікнами зробити стяжку з двх швелерів там 15 см шириною, стягнути нормальними шпильками їх, зараз пошукаю може фото є в неті...

 

 

є ще тема подібна тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=37318

 

 

ось нашвидкоруч в пеінті намалював

vikno.jpg.d36357ee80f3529f6fde75dc34981f32.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З зовні швелер зрозуміло,але із середини у мене дранка,чи стане він там???

 

я не будівельник :) я сисадмін

 

а що таке стіна з дранки???

 

цегляна стіна оббита дранкою для штукатурки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це стіна з дерева,закладена глиною і обкладена цеглою

 

а зараз перемичка над старими вікнами з чого???

 

просто якщо взяти таким чином як я написав то може статися так що шпильки стиснуть той весь бутерброд (дранка, дерево, глина,цегла) , якщо стиснуть, а не сплющать. і заберете основу щоб це все не обсипалось..

бо таке рішення як я написав я бачив вживу але тут цегла була :-)))

 

а фото цього місця що Ви задумали міняти можете зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стара наче з дерева.

фото нема сенсу робити,там нічого не видно,так як зараз просто збираю інфу як його робити.

 

Добавлено через 1 минуту

і якщо перемичку із швелера,то якого розміру швелер брати?

 

Добавлено через 6 минут

і ще , от загнав я цей швеелр по цеглі з зовні і дереву із середини, поставив вікна, а що тоді з швелером робити??? Так і залишити стирчати по обидва боки вікон???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стара наче з дерева.

фото нема сенсу робити,там нічого не видно,так як зараз просто збираю інфу як його робити.

 

Добавлено через 1 минуту

і якщо перемичку із швелера,то якого розміру швелер брати?

 

Добавлено через 6 минут

і ще , от загнав я цей швеелр по цеглі з зовні і дереву із середини, поставив вікна, а що тоді з швелером робити??? Так і залишити стирчати по обидва боки вікон???

 

а що є над вікнами, 2й поверх, дах?

швеллер ну думаю 18-20 см, не менше , але то краще нехай спеціалісти скажуть ,бо я якщо щось роблю то з ЗАПАСОМ який часто є неоправданий :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

підкажіть, закладка старих вікон,чим ліпше робити? Пеноблок,газоблок, кирпич,керамзитоблок ???

і друге питання,як ув'язувати між собою стару стіну,з дранки, і нову частину в закладених вікнах?

Змінено користувачем Roma_Z
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...