Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, yur43 сказал:

так сміливо 20 см збагаченої ураном води на плоский дах налили ..

Третій рік зимую в плоскому будинку - снігу на криші ще не бачив, хіба що на сонячних панелях трохи налипало.

200 кг снігового навантаження - це ДБН, а не уран. Це узагальнення за 50 років спостережень, не за 3. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, yur43 сказал:

так сміливо 20 см збагаченої ураном води на плоский дах налили ..

Третій рік зимую в плоскому будинку - снігу на криші ще не бачив, хіба що на сонячних панелях трохи налипало.

То не важливо. Є норма - сніг+вітер = приблизно 200кг.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, shneider_vova сказав:

200 кг снігового навантаження - це ДБН, а не уран. Це узагальнення за 50 років спостережень, не за 3. 

ні в якому разі не піддаю сумніву ваші знання, проста арифметика : щільність снігу 500—800 кг/м³, його маса на площі 64м.кв. становить в середньому 8,3т. 

200 кг розподіленого статичного навантаження для такого каркасу, то шось серйозне?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, yur43 сказал:

ні в якому разі не піддаю сумніву ваші знання,

ДБН В.1.2-2~2006. СНББ. Навантаження і впливи

38 минут назад, yur43 сказал:

200 кг розподіленого статичного навантаження для такого каркасу, то шось серйозне?

для будівлі це небагато, звичайно (хоча каркас тут дуже хлипкий). але ж ми говоримо в підсумку про 30 тон навантаження на фундамент, а не про 3 т, як у ТС наведено вище. тож я просто навів цифри, щоб було розуміння, що просто на пальцях не можна рахувати конструкції будівлі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, shneider_vova сказав:

на пальцях не можна рахувати конструкції будівлі.

добре шо ті надзори за будівництвами ліквідували, я б ніколи не побудувався

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

добре шо ті надзори за будівництвами ліквідували, я б ніколи не побудувався

Для приватного будівництва немає і не було надзору. Хоч з палок та ... можна було будувати. Але якщо для себе - то треба переконатися, що побудовано так, щоб хоча б за свого життя воно не впало. А як показала практика - то зайвої міцності в конструкціях не буває. Я б в себе передивився окремі конструктивні рішення з огляду на військову ситуацію 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, shneider_vova сказал:

Я б в себе передивився окремі конструктивні рішення з огляду на військову ситуацію 

Так и ТС пересмотрел, вы просто в Днепре почему то еще верите в бетон, а нужно верить в полный бак бензина и деньги на счету

Из того что я после окупации и начала войны для себя пересмотрел, так это то чего мне точно никогда не хотелось, это твердотоп и дровник на трехлетний запас дров и это все после войны, пока полный бак в приоритете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, shneider_vova сказал:

Андрію, вибачте, якщо моя критика є образливою чи неконструктивною для вас. Я бажаю вам всього кращого, але вибраний формат "звітності" в цій темі залишає багато запитань, тож...

Все добре. Я замовник та виробник матеріалу стін, не більше. Цій будинок (садок краси у майбутньому для жінки) дуже простий. Та тут зовсім нема чого хвилюватися. Фундамент надійний. Бетон м-300 с армировкой вверху и внизу с фиброй. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, shneider_vova сказав:

Для приватного будівництва немає і не було надзору. Хоч з палок та ... можна було будувати. Але якщо для себе - то треба переконатися, що побудовано так, щоб хоча б за свого життя воно не впало. А як показала практика - то зайвої міцності в конструкціях не буває. Я б в себе передивився окремі конструктивні рішення з огляду на військову ситуацію 

З огляду на військову ситуацію, ІМХО, логічний висновок, що нема сенсу додаткові 100 м3 бетону в землю закопувати на всяк випадок, якщо не йде мова про сейвінг рум з усіма додатковими наворотами.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, shneider_vova сказал:

Для приватного будівництва немає і не було надзору. Хоч з палок та ... можна було будувати. Але якщо для себе - то треба переконатися, що побудовано так, щоб хоча б за свого життя воно не впало. А як показала практика - то зайвої міцності в конструкціях не буває. Я б в себе передивився окремі конструктивні рішення з огляду на військову ситуацію 

То що будинок якось не так виглядає не означає що тут немає розрахунків.

ru.m.wikipedia.org/wiki/Бан,_Сигэру#:~:text=Сигэру Бан (яп.,%2C ткань%2C бумага и пластик.

У вересні був на майданчиках біля Львова так як давно працюємо з ним. Та ось на його думку ми робимо занадто міцний каркас. Але він не враховував наші норми звісно, так як живе у Парижі. Весь конструктив був прорахован. Та я не маю ніякого сумніву у міцності.

Але це квіточки. Думаю у березні (треба ще грошей заробити) почну будувати вже будинок для нас. Фундамент вже залитий разом зі студією. 

Це майже клон будинку що збудований у Києві. Але я вніс декілька змін

1) будинок буде коротшим на 1 м. Не влазив з відступами у ділянку тобто оригінал був 14*18. У нас буде 14*17

2) буде 2 великих терраси на даху.  Так як чудовий від на карпатський гори та місцевість

3) гараж буде на 1 авто. Друга половина буде спорткімната

4) буде укриття на 1 поверху. Бетонна кімната схованка. Якщо ракета влучить у будинок, то що підвал, що бетонна кімната - кінець. А якщо поруч, то від осколків захистить. Після того як на нас напали у Бучи ми не зможемо жити без такої кімнати.

Цо цікавого тут буде? 

1) стіни 30 см графітового полістиролу.

2) сдвоені профіля 200 мм (у одноповерховому 150 мм)

3) буде армапояс по 1 поверху

 

IMG_20220925_204404494_HDR.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, mib сказал:

Так и ТС пересмотрел, вы просто в Днепре почему то еще верите в бетон, а нужно верить в полный бак бензина и деньги на счету

Из того что я после окупации и начала войны для себя пересмотрел, так это то чего мне точно никогда не хотелось, это твердотоп и дровник на трехлетний запас дров и это все после войны, пока полный бак в приоритете

Так и есть. У меня сложены документы, в машинах по канистры дизеля (которые ещё с Бучи вывез). И полный бак.

Второй вопрос. Говорил с друзьями с Грузии. У них в 2008 отжали электростанцию и они несколько лет на генераторах жили. Стандартная практика для кацапов. Поэтому буду особое внимание автономии уделять. Как построю сарай то вывезу уцелевший генератор с Бучи. Будет естественно мини камин. Поснимаю уцелевшие панели в Буче с солнечной станцией для организации автономии. Это будет в приоритете.

И раскрою небольшой секрет по основному дому. Буду подаваться на Пассивный дом. Пока в Украине не зарегистрировано таких. 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрій, кришу пропустили. Бачу ПВХ вже натягнута. Цікавлять шари перекриття від приміщення до ПВХ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2022 в 15:22, Andrey-Bucha сказал:

Це фото з квартири яку знімаю. 5 км від будинку.

Минимальные дренажные мероприятия помогут это победить. Просто во Львове это никого не парит...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yur43 сказал:

Андрій, кришу пропустили. Бачу ПВХ вже натягнута. Цікавлять шари перекриття від приміщення до ПВХ.

Полистирол 24 см+разуклонка

Геотекстиль

Мембрана Сика 2 мм

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Andrey-Bucha сказав:

Полистирол 24 см+разуклонка

Геотекстиль

Мембрана Сика 2 мм

 

а несуча конструкція?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Andrey-Bucha сказав:

Профіля + полістирол

В принципі цього досить. В мене теж XPS, розуклонка, геотекстиль, ПВХ. Стеля вийшла тепла. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все, окна стоят, крыша есть. Перехожу к внутрянке. Немного только отвлекусь на подвод воды. Отвод сливов и канализации уже по весне. Грязь жуткая

IMG_20221229_154847552.jpg

IMG_20221229_154231401_HDR.jpg

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас делаю разводку воды и электрики. Даже не представляете насколько это просто в таком доме! Прямо удовольствие получаю

После проводки кабелей в металлорукаве будет армирующая смесь с фасадной сеткой и или шпатлёвка или плитка в зависимости от помещения

 

IMG_20230103_103620363.jpg

IMG_20230103_103609799.jpg

IMG_20230103_103604900.jpg

IMG_20230103_103558059.jpg

IMG_20230103_103537901.jpg

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Лайк 8
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Сейчас делаю разводку воды и электрики. Даже не представляете насколько это просто в таком доме! Прямо удовольствие получаю

После проводки кабелей в металлорукаве будет армирующая смесь с фасадной сеткой и или шпатлёвка или плитка в зависимости от помещения

 

IMG_20230103_103620363.jpg

IMG_20230103_103609799.jpg

IMG_20230103_103604900.jpg

IMG_20230103_103558059.jpg

IMG_20230103_103537901.jpg

А навіщо в металорукаві?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

А навіщо в металорукаві?

Про всяк випадок. Матеріал Г1, не НГ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Andrey-Bucha сказал:

Про всяк випадок. Матеріал Г1, не НГ.

Тому й питаю навіщо, бо металорукав не дає аж ні яких переваг у сенсі не росповсюдження займання вогню...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Тому й питаю навіщо, бо металорукав не дає аж ні яких переваг у сенсі не росповсюдження займання вогню...

Его заземлить нужно. И тогда, в случае повреждения кабеля, отработает автоматика 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всех с прошедшими праздниками. Было несколько свободных от работы дней. Закупил материалов. Сделал ГК перегородки. Сейчас подключаю инсталляцию. На днях куплю электрический кабель для теплых полов DEVI и регуляторы. И очень скоро можно будет делать невысокую стяжку

IMG_20230108_130708535_HDR.jpg

IMG_20230108_130723756.jpg

IMG_20230108_141740307.jpg

IMG_20230108_141750497.jpg

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...