Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, MaxS сказал:

практично пасивний будинок, контроль ТС за виробництвом ПСБ. які ще аргументи потрібні? 

Ціна, довговічність, пожежна безпека, умови прокладки комунікацій, умови кріплення до стіни, наприклад, бойлера.Тема не розкрита.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все там нормально прокладається і кріпиться. 

По звукоізоляції можуть бути питання.

В міжповерховому перекритті пінопласт здається зайвим. 

Але збирання будинку з готового набору, результат по енергоефективності, можуть переважити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, BugS сказал:

Ви праві, не догледів. На початок листопаду були готові панелі. З урахуванням часу на їх виготовлення десь 2 місяці і вийде на коробку

Дивиться, якщо починати проект з 0, то більша проблема з профілями. Їх 2-3 тижня виготовляють. Тобто надсилають розміри, та їх виготовляють.

Полістирол це питання тижня. Тобто після того як намалювали  проект, то грубо кажучи через 3-4 тижня домокомплекти може приїхати на ділянку та за 7-30 днів зібратися ( 7-8 днів прості однововерховий, 25-30 двох поверховий с армапоясамм).

+ Технологии, що на любому грунті/у любу погоду. Але снігопад та обледеніння як в моєму випадку дуже тормозять. Якщо -5 та немає снігу то все гуд.

Тут все повільніше роболось через 2 фундамента одночасно. 10 днів максимум треба на 1 поверховий будинок. Навіть с виробництвом профілів можно вкластися у 30 днів. Плюс як сам перевірив - проеми дуже точні. Можно вікна одночасно замовляти. Я перестрахувався та будуть через тиждень.

Потім перевирю як просто буде робити внутрішні роботи. Частину буду сам робити. Почну з прокладки труб паяних 25 мм по полу (це буде салон краси. Є канализации та вода у кожній кімнаті). Потім постелю мати з бобишками для теплої підлоги з вирезом під труби. Потім проводка. Легко вирізати штробі. Потім розложу теплу електричну підлогу (дроти) та вже найму для заливки підлоги 4-5 см (стяжка з фіброй). Потім буду замовляти штукатурку стін. Буде слой арміруючей суміш + сітка. Та потім гіпсова штукатурка. Красить знову сам буду. І на завершення натяжні стелі.

Подивимося, але відчуваю, що буде проще чем з кирпичес або газоблоком

 

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, BugS сказал:

Ціна, довговічність, пожежна безпека, умови прокладки комунікацій, умови кріплення до стіни, наприклад, бойлера.Тема не розкрита.

В мене лишень одне запитання - а точно всім потрібно бойлер до стіни кріпити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

В мене лишень одне запитання - а точно всім потрібно бойлер до стіни кріпити?

200л.

В газобетон.

Треба було з тих кірпічів .., в них такі дірки екологічні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Vikctor сказал:

В мене лишень одне запитання - а точно всім потрібно бойлер до стіни кріпити?

Не обов'язково бойлер. Якусь полицю. Та навіть кронштейн для телевізора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vikctor сказал:

В мене лишень одне запитання - а точно всім потрібно бойлер до стіни кріпити?

Точно :) я то буду крепить. Але не Бачу питань. Там э металеві профіля через кожен метр. На місці креслення бойлера я зроблю горизонтальну металева палку. Її допроіелів, а бойлер вже до полки.

Кухонна мебель також буде крепитися як и завжди на профіль, а профіль по вертикальних профелів

Телік та другі речі можно повісити на дюбеля для полістиролу. Навантаження на 1 дюбель - 50 кг

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

через неделю окна

 

Сюди пасуватимуть алюмінієві вікна. А ви які обрали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потихоньку офигеваю от Львова... Дождь чуть ли не каждый день. Участок превратился в болото. Ну частично потому что слой травы(бурьяна срезали).

Сейчас в колодце -20-30 см от поверхности земли и это холм :)

 

Хорошо что строится без фундамента

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Andrey-Bucha сказал:

Потихоньку офигеваю от Львова... Дождь чуть ли не каждый день. Участок превратился в болото. Ну частично потому что слой травы(бурьяна срезали).

Сейчас в колодце -20-30 см от поверхности земли и это холм :)

 

Хорошо что строится без фундамента

 

 

мені здається, що радість передчасна. бо грунт ПІД фундаментом теж перетворюється на болото, та фундамент починає рухатися. а жорсткості в нього обмаль. А стіни зовсім жорсткості не мають.... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо під плитою не свіжа волога засипка, все буде прекрасно.

Жорсткості для цієї конструкції вистачить на 50 років мінімум.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, yur43 сказал:

Жорсткості для цієї конструкції вистачить на 50 років мінімум

у тоненької бетонної балочки висотою 250 мм?

24 минуты назад, yur43 сказал:

Якщо під плитою не свіжа волога засипка, все буде прекрасно.

от би ще подивитися звіт геологів та знати, що там не просадочні грунти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, shneider_vova сказав:

у тоненької бетонної балочки висотою 250 мм?

от би ще подивитися звіт геологів та знати, що там не просадочні грунти...

Тієї сітки бетонної з ребрами 30см для каркасної конструкції даного типу - з головою.

При плитному фундаменті, тиск на грунт мінімальний. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Львов весь такий та стоїть. Це фото з квартири яку знімаю. 5 км від будинку.

Та теж саме

IMG_20221227_142351849.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Andrey-Bucha сказал:

Та теж саме

увесь Львів стоїть на незаглубленному плитному фундаменті невеликої жорсткості?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, shneider_vova сказал:

увесь Львів стоїть на незаглубленному плитному фундаменті невеликої жорсткості?

До таке невелика жорсткость? Це скільки кПа?

Якщо той будинок що побудован має вагу на фундаменті біля 3 тн. З тонкою стяжкою, плиткою може 5-6 тн буде.

Хотя на тому фундаменті легко можно 2-3 поверху з газоблоку побудувати.

 

IMG_20221227_194440_144.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Andrey-Bucha сказал:

До таке невелика жорсткость? Це скільки кПа?

Якщо той будинок що побудован має вагу на фундаменті біля 3 тн. З тонкою стяжкою, плиткою може 5-6 тн буде.

Хотя на тому фундаменті легко можно 2-3 поверху з газоблоку побудувати.

 

IMG_20221227_194440_144.jpg

це ви рахуєте вагу будівлі (хоча треба додати ще стяжку 64*0.05*2.400=8 т та корисне навантаження 64*0.15 = 10 т та вагу снігу 64*0.2 = 13 т) на рівній основі. А от якщо будуть нерівномірні осадки грунту, чи провал під кутом будівлі, тоді ой... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, shneider_vova сказал:

... А от якщо будуть нерівномірні осадки грунту, чи провал під кутом будівлі, тоді ой... 

На мій погляд в тобі говорить недовіра до несерйозних фундаментів типу УШП й подібних. Причому проф деформація підсилюється порівнянням зі своєй кремезною стрічкою. Ти навіть не припускаєш що німецьки інженери-будівельникі все ж таки прорахували середній фундамент для середніх грунтів? Наприклад УШП чудово себе відчуває на масковських балотах, де з грунтом не краще ніж в ТС.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

На мій погляд в тобі говорить недовіра до несерйозних фундаментів типу УШП й подібних. Причому проф деформація підсилюється порівнянням зі своєй кремезною стрічкою. Ти навіть не припускаєш що німецьки інженери-будівельникі все ж таки прорахували середній фундамент для середніх грунтів? Наприклад УШП чудово себе відчуває на масковських балотах, де з грунтом не краще ніж в ТС.

Якби проект робили німецькі інженери, то в мене питань було б поменьше. А тут з німецької тільки назва :-) (ну мені так здається з наявної інформації та після вивчення сайту постачальника технології, можу бути неправий).

я бачу не дуже серйозні стіни, а оскільки лстк як конструктор я займався років з 5 (з побудованими будівлями), то і до іншого довіри не дуже

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрію, вибачте, якщо моя критика є образливою чи неконструктивною для вас. Я бажаю вам всього кращого, але вибраний формат "звітності" в цій темі залишає багато запитань, тож...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автору велика подяка за тему. Хоча технологія викликає багато запитань, а сам проект схожий на рекламний, все одно, дуже приємно бачити що хтось будується з ноля в наш час. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, shneider_vova сказав:

вагу снігу 64*0.2 = 13 т

так сміливо 20 см збагаченої ураном води на плоский дах налили ..

Третій рік зимую в плоскому будинку - снігу на криші ще не бачив, хіба що на сонячних панелях трохи налипало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...