Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

протекает металлочерепица

gidrotehnica

Рекомендовані повідомлення

DSC03989.thumb.JPG.9e8212ddbde77fc13dfb165a907bc9ca.JPG

 

DSC03991.thumb.JPG.51ddb4a4402ff287a3465e47bc670b1d.JPG

 

DSC03992.thumb.JPG.c653dc4dfd968461088bc9bbd6c01e9f.JPG

 

DSC03993.thumb.JPG.31c718b2784fd64e73033079fb255184.JPG

 

Допоможіть з проблемою, 3 роки назад зробив повністю новий дах, майстри попались бракороби, причому дуже дорогі, а я ще був не в курсі по будівельним справам. Одним словом, те, що вони наверху зробили, щось не правильно, я просто впевнений. В чому проблема-під час дощу мокріють стропила, причому не всі. Спочатку, я думав, що це із за того, що не правильно випустили мембрану, вона не виходить в капельник, а просто прибита лобовою дошкою, але я думаю, що вода ще попадає через шайби болтів. Вони прикручені деякі під кутом, деякі не попали в брус, а просто тримаються в листах 'на соплях'.

Підкажіть, можливо є якісь герметик, щоб дати його під шляпки болтів, а може взагалі проблема не в цьому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]361981[/ATTACH]

 

[ATTACH]361982[/ATTACH]

 

[ATTACH]361983[/ATTACH]

 

[ATTACH]361984[/ATTACH]

 

Допоможіть з проблемою, 3 роки назад зробив повністю новий дах, майстри попались бракороби, причому дуже дорогі, а я ще був не в курсі по будівельним справам. Одним словом, те, що вони наверху зробили, щось не правильно, я просто впевнений. В чому проблема-під час дощу мокріють стропила, причому не всі. Спочатку, я думав, що це із за того, що не правильно випустили мембрану, вона не виходить в капельник, а просто прибита лобовою дошкою, але я думаю, що вода ще попадає через шайби болтів. Вони прикручені деякі під кутом, деякі не попали в брус, а просто тримаються в листах 'на соплях'.

Підкажіть, можливо є якісь герметик, щоб дати його під шляпки болтів, а може взагалі проблема не в цьому?

 

Выложите фото всей кровли и укажите на нем место течи. Есть сомнение что это не в саморезах проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выложите фото всей кровли и укажите на нем место течи. Есть сомнение что это не в саморезах проблема.

 

Потрібно перечикати дощ, щоб сфотографувати зверху, якщо є необхідність, можу зараз зробити фото по периметру закінчення стропил, а потім місця де мокрі плями прив'язати до поверхі криші.

 

Добавлено через 10 минут

Скажіть, на які моменти звернути увагу, щоб фото було інформативніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если есть возможность, сделайте фото с чердака где начинается протечка

 

Ну приблизно ситуація виглядає так1590817370_.thumb.jpg.96dc11da89f41562c67f62c6c75d3d35.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме окон на скате ни чего нет. 99% проблема в одном из них. Неправильным монтаж окна, или примыкание мембраны к окну - все что угодно. В любом случае проблема решается не при помощи форума ,а на месте. Пригласите специалиста на объект. Уверен проблема решаема.

Судя по монтажу м/ч у Вас действительно работали "специалисты")))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме окон на скате ни чего нет. 99% проблема в одном из них. Неправильным монтаж окна, или примыкание мембраны к окну - все что угодно. В любом случае проблема решается не при помощи форума ,а на месте. Пригласите специалиста на объект. Уверен проблема решаема.

Судя по монтажу м/ч у Вас действительно работали "специалисты")))

 

Лєнта на вікнах, це вже моє, вони прокрутили фартухи і підтікало по саморізам, післю лєнти пропало. Доречі раніше підтьоків було більше, але позамазував деякі саморізи бітумом і зменьшилось. Дякую за відповідь, будемо шукати спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...