Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Разыскиваю человека

ReActoR

Рекомендовані повідомлення

Ищу человека по имени Александр. Ездит на старой черной Киа Спортедж. Занимается автоматическими воротами, ролетами и т.д. Вроде как производство где-то в с.Счастливое.

 

Предотвращая возвожные вопросы, скажу -претензий к человеку нету!:D

Наоборот, многое мне сделал на участке. Сейчас хочу еще кое-что заказать. Год с ним не связывался. А сейчас он сменил номер. Может кто-то из "местных" в курсе о чем я.

 

Если знакомы, скажите, что разыскивает Витя из Петровского Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ищу человека по имени Александр. Ездит на старой черной Киа Спортедж. Занимается автоматическими воротами, ролетами и т.д. Вроде как производство где-то в с.Счастливое.

 

Предотвращая возвожные вопросы, скажу -претензий к человеку нету!:D

Наоборот, многое мне сделал на участке. Сейчас хочу еще кое-что заказать. Год с ним не связывался. А сейчас он сменил номер. Может кто-то из "местных" в курсе о чем я.

 

Если знакомы, скажите, что разыскивает Витя из Петровского Ж-)

 

Может обратиться в "Жди меня"?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну логично, что никто не хочет "сдавать" конкурента Ж-)

 

а мені от цікаво, звідки такий висновок?

не пробували припустити, що просто ніхто не знає такого?

чи може Вам у приватні повідомлення посипався шквал пропозицій від форумчан по типу "давайте у нас замовляйте"?

 

хоча, чесно кажучи, я б "стопіццот" разів подумав, чи варто зв'язуватися з людиною, яку потім неможливо знайти хоча б по телефону.

варіанти "міг же просто загубити телефон, тому змінив номер" не проходять - зараз телефонний номер відновлюється запросто опсосами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не пробували припустити, що просто ніхто не знає такого?
Ті, хто не знають, певно мовчки ігнорують тему :)

 

я б "стопіццот" разів подумав, чи варто зв'язуватися з людиною, яку потім неможливо знайти хоча б по телефону
За два роки співпраці людина зробила мені відкатні ворота, калитку, ролети, накриття приямку, огорожу на балкон та ще декілька робіт. Певно, що хочеться продовжити таку співпрацюз людиною, оскільки є декілька невеличких робіт як раз його спеціалізації.

 

Частина робіт пов'язана з обслуговуванням встановленого обладнання. Я не ризикую шукати інших людей тут на форумі, оскліьки ж одразу всі накинуться зі своїми коментарями, щодо доробок/переробок інших спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ReActoR, то прокатайтеся до нього в офіс, якщо телефон змінився.

або по договору пробийте контакт, та потім в інтернеті пошукайте по цим даним.

або ж вбийте в пошук старий телефон та перейдіть по посиланню, скоріш за все там будуть і актуальні контакти.

 

тут ніхто ні на кого не кидається, окрім пари суб'єктів, але у них сезонні виступи, які співпадають з вступом у виконання обов'язків кожного нового нач.торг. відділу "крупнава рассєйскава праізвадітєля"

 

Добавлено через 3 минуты

і ще одне - тих, хто мовчки ігнорував тему через те, що розшукуваний сабж їм невідомий, Ви звинуватили у небажанні "здавати конкурента".

то де логіка?

 

ну а трохи пофлудити - то це ж форум, начебто, він для спілкування і створений

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і ще одне - тих, хто мовчки ігнорував тему через те, що розшукуваний сабж їм невідомий, Ви звинуватили у небажанні "здавати конкурента".

то де логіка?

Мав на увазі як раз протилежне :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...