Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

алкоголь 80-90 годов.

Layma

Рекомендовані повідомлення

Есть такой вот интересный товарчик.

Кому нужно? Продаётся только всё сразу и вместе. можно скинуться групкой. Цена 300 грн. за бутылку.

 

1301173291_7777541_11847561.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я когда ларьки держал - у нас такую бормотуху импортную начальники участков после шахты возле ларька из эмалированых кружек пили, и кровянкой закусывали. :lol: Амаретто, Метакса_пять_звездей, финка_литруха, БУГАГА! :D 300 грн за пазырь - это надо быть совсем ностальгирующим совком-алкоголиком, чтобы всплакнуть по давно ушедшим дням, когда трава была зеленее, девки - сисястее, куи несгибаемы и колбаса по 2,20. :D бухло времён распада совка по 300грн - не смешно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня попросили выставить - я выставила.

Если кого-то интересует

вот телефон продавца050 227 2555

За всё хочет 3900 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... 300 грн за пазырь - это надо быть совсем ностальгирующим совком-алкоголиком, чтобы всплакнуть по давно ушедшим дням, когда трава была зеленее, девки - сисястее, куи несгибаемы и колбаса по 2,20. :D бухло времён распада совка по 300грн - не смешно.

а я у тестя покійного минулого року в меблевій стінці знайшов молдавський Стругураш, з штампом якогось ресторану, який його продавав.

з такою етикеткою:

36a1f_perestroyka-0090.jpg

ностальжі, бляха!

пам'ятаю, як на самому початку 90-х вживали таке, ще був мугурел, яким цей стругураш запивали.

 

йосип драний, скільки ж тоді здоров'я було!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для повної відповідності епосі набору не вистачає "Слънчев бряг" та водки "Стопка"
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я помню Амаретто. хотела купить у продавца - но он по одной бутылке не продаётЪ :(

 

вот фото покрупнее

кому интересно

 

7q2zxI5dBh_5118945_11864614.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...