Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хватит ли документов для начала строительства?

Opium

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Хватит ли этих доков для начала строительства? Тему читал что выше, но лучше переспрошу...

 

Я так понимаю мне нужно выполнить пункт 8 из темы www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=85812 :

 

8. После этого уведомить исполком органа местного самоуправления/администрацию и орган(ы) в сфере пожарной и техногенной безопасности (П. 7. ПКМУ №466: Замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня подання до Інспекції повідомлення про початок виконання будівельних робіт письмово поінформувати про це виконавчий орган сільської, селищної, міської ради або місцеву держадміністрацію за місцезнаходженням об'єкта будівництва, а також державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки).

 

lj.jpg

 

kj.jpg

 

jj.jpg

 

hj.jpg

 

gj.jpg

 

fj.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Не хватит!!!

Не хватает самого главного - ПРАВОУСТАНАВЛИВАЮЩИХ ДОКУМЕНТОВ НА ЗЕМЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК!

И выполняем все пункты с 1 по 8

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Не хватит!!!

Не хватает самого главного - ПРАВОУСТАНАВЛИВАЮЩИХ ДОКУМЕНТОВ НА ЗЕМЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК!

И выполняем все пункты с 1 по 8

 

Правоустанавливающие документы есть :) Не буду же я их сюды выкладывать :)

 

И я ошибся, я имел в виду пункт номер 7 :)

 

7. После получения строительного паспорта необходимо уведомить соответствующую инспекцию архитектурно-строительного контроля (П. 6. Порядку виконання будівельних робіт (ПКМУ №466 від 13 квітня 2011 р.): Повідомлення про початок виконання будівельних робіт надсилається замовником до Інспекції за місцезнаходженням об'єкта будівництва.

Не пізніше ніж за один календарний день до початку виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, ... внесених до переліку об'єктів, будівництво яких здійснюється після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт..., замовник ... подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції повідомлення (про початок виконання будівельних робіт...).

 

Т.е. мне необходимо сейчас выполнить его?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...