Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как получить тариф на электроотопление дома или тариф для дома с электроплитой?

Pasha

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Roma_Z сказал:

Доброго дня. Поясніть, якщо я оформляв електроопалення в 2018 році, потім користувався ним поки його не відмінили, то зараз потрібно заново щось оформлювати/оновлювати щоб цей тариф запрацював для мене?

Подивіться у себе в особистому кабінеті в розділі Тарифі. Наприклад у мене тарифа "Село+Опалення"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

,

Не могу понять, как удалять свои последние сообщения на форуме

Змінено користувачем pdf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні!

Скиньте хтось, як має виглядати Акт введення в експлуатацію електрокотла, будь ласка.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене нема такого. наче достатньо того, що в техпаспорті на будинок вказано вид опалення - електричне

А тут вказано ще таке

 

Знімок екрана (293).png

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алгоритм дій побутових споживачів для підтвердження/застосування тарифу електроопалення

Алгоритм дій є спільною узгодженою позицією НКРЕКП, Міністерства енергетики України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Державної інспекції енергетичного нагляду України.

 

Додаток до Протоколу від 21.06.2024 №77/1-П

s3.eu-central-1.amazonaws.com/yasno.com.ua/uploads/documents/2024/07/25/Додаток до Протоколу від 21.06.2024.pdf

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.09.2024 в 19:17, pavel_555 сказав:

Мне отказали в тарифе, поскольку в техпаспорте дома указано Тепловой насос + Газовый котел. Сказали что должно быть только одно указано - электроотопление. 

я переробляв техпаспорт для цього, бо у мене було індивідуальне написано, поміняли на електроопалення.  Тепер чекаю оригінал проекта і понесу у Вишгород

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.09.2024 в 14:25, ho4u_pizzu сказал:

я переробляв техпаспорт для цього, бо у мене було індивідуальне написано, поміняли на електроопалення.  Тепер чекаю оригінал проекта і понесу у Вишгород

А де замовляли проект?

яка його вартість?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спросил в теме по ЗТ но спрошу и тут, а есть кто то кто сейчас получает тариф на отопление и имеет зеленый тариф? Или наоборот?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов на олх в Житомирі, 3к грн. Бо те що тут рекомендували ( дніпровський ДТЕК) тільки для своїх роблять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...