Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Промышленный пылесос порекомендуйте

Korni

Рекомендовані повідомлення

Долго раздумывал стоит ли писать это сообщение... просто боюсь, что меня уже сочтут как заинтересованое лицо, в продажах продукции "Дела Мастер".:(

Личной выгоды у меня никакой, просто интересно наблюдать за развитием асортимента ихней продукции, и я от души искренне желаю им успехов;)

Хотя сам лично купил пока только - пылеуловитель:D

Вот новый продукт - dela-master.com/akvafiltr-dlya-pylesosa.html

Аквафильтр и цыклон - вместе (два в одном)

Следуя логике, то в скором времени появится и пылесос на его основе/базе.

Осталось всего то )) - добавить колеса, двигатель и розетку синхронного пуска.

Конешно же про преимущества над первым пылесосом где цыклон + воздушный автомобильный фильтр, судить наверное еще рано и можно будет только на практике...

Но:

_1. То что самая мелкая дисперсионная пыль которую не улавливает цыклон, а будет оседать в воде и не придется часто трепать воздушный фильтр... то например в моем понимании это большой плюс.

2. главным недостатком по мнению от критиков промышленого пылесоса, было то что воздушный автомобильный фильтр не способен хорошо фильтровать пыль.. и та доля пыли, которая зачастую даже невидимая на глаз, все равно вредит нашему здоровю... после прохождения через пылесос она долго витает в воздухе пока где нибуть осядет.

Хотя я всегда к таким заявлением относился скептически... потому что не понаслышке знаю, как в реальных условиях на обьектах эта пыль висит в воздухе - ВСЕГДА :o...

Кроме меня и без пылесоса на обьекте - плиточник зарезает углы под 45... електрик с сантехником штробят\долбят и т. д..

Спросите у них, знают ли они что такое - НЕРА фильтр))...Пошлют - нах:(

3. точно не знаю... но думаю, что аквафильтр будет поефективней от гипсовой пыли при шлифовке потолков и стен.

4. Тут просто процытирую из описания на их сайте :

Большинство аквафильтров малоэффективны, так как весь объём пыли попадает в воду и быстро её загрязняет. В нашем устройстве благодаря сепаратору циклонного типа до аквафильтра доходит лишь незначительная часть пыли. И поэтому, аквафильтру остаётся обработать меньший объём, что в конечном итоге положительно сказывается на эффективности устройства.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот новый продукт - dela-master.com/akvafiltr-dlya-pylesosa.html

Аквафильтр и цыклон - вместе (два в одном)

 

Нифига не новый. Год или два назад, когда мне нужно было снять побелку на глине, я такой смастерил на коленке. Я тогда писал здесь на форуме о этом опыте. Алмазной чашкой можно было снять приблизительно 2 м. кв. побелки вместе с некоторым слоем глины, после чего вода начинала пенится и ее нужно было менять. Но на то время и на ту работу оно меня выручило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нифига не новый. Год или два назад, когда мне нужно было снять побелку на глине, я такой смастерил на коленке. Я тогда писал здесь на форуме о этом опыте. Алмазной чашкой можно было снять приблизительно 2 м. кв. побелки вместе с некоторым слоем глины, после чего вода начинала пенится и ее нужно было менять. Но на то время и на ту работу оно меня выручило.

Вы смастерили его вместе с цыклоном или просто сам аквафильтр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы смастерили его вместе с цыклоном или просто сам аквафильтр?

 

Последовательно два циклона, а за ними литров 15 воды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

после чего вода начинала пенится и ее нужно было менять

Цытирую из описания:

Конструкция аквафильтра разработана таким образом, что если налить в ёмкость воду до указанного уровня (рис.4), брызги при работе устройства не покидают пределы ёмкости. Это гарантирует безопасную эксплуатацию пылесоса. Объём воды необходимый для правильной работы фильтра до 4 литров. Объём бункера для сбора пыли после циклонного фильтра 20 литров и 6 литров (зависит от высоты металлической ёмкости).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цытирую из описания:
Смотря что фильтровать, на мелкую пыль 4 литра это пшик. Вода пенится не из за брызг, а из за пыли. И пенится как будто в нее налили моющего, очень сильно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витэк,

Я не знаю спорить не могу, потому что еще не использовал никогда в работе аквафильтр... так предпологаю

В идеале б заставить Бониса купить еще и другой с аквафильтром (шутка :beer:) и ждать новых видео, поскольку я подписан на его канал на ютубе;).

Сам пока все еще удерживаюсь и медленно коплю деньги на "айпульс стармикса", (всегда выделяю на инструмент 5% от своих зароботков)

Хоть все еще не определился и конешно же хотелось бы вариант подешевле))

Даже уже давно в гараже ждет шланг 4,5м от бывшего хилти на пылесос от "Дела Мастер"))

Кстати иногда захожу почитать польский форум и там много довольных покупатей, довольно дешевой "Дедры" с аквафильтром и мешком.

Не помню давал ли я уже ссылку... Дам еще раз -

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не помню давал ли я уже ссылку... Дам еще раз

Дуже шумний він якийсь,попрацювати так годину буде важко,без навушників,та і ідея водяного фільтру на ремонті мені не подобається,інтуїтивно.Дерев'яна пилюка фракційно напевно така сама як гіпсова тому не бачу потреби бавитись з водою тим більше це не дуже зручно,що буде з тим пилососом якщо він впаде на бік?Думаю що найменше намочить мішок(і всередині зробиться таке собі болото)а може ще і позаливати турбіну....В мене 44 фестул підключений на шліфмашини,бачив такий підключають до Планекса,один раз на тиждень потребує очистки фільтрів,це три хвилини....і працюєш дальше,іпопею з заливкою води і заміною уявляю собі важко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

іпопею з заливкою води і заміною уявляю собі важко.

як власник двох побутових аквафільтрів (циклон і інжектор) від томаса скажу - епопею уявляєте собі вірно. пилюку ще можна в каналізацію відправити, а от якщо там щебінь/уламки цегли - доводиться зціжувати і сортувати руками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що буде з тим пилососом якщо він впаде на бік?Думаю що найменше намочить мішок(і всередині зробиться таке собі болото)а може ще і позаливати турбіну

Якщо мова про Дедру, то там два окремі баки з нержавійки...

Вода не може попасти в мішок в нижнього баку і також не може попасти в моторний відсік, бо зверху над водою знаходиться бризговик.

 

 

 

іпопею з заливкою води і заміною уявляю собі важко.

В моєму випадку ідеал... тому що завжди таскаю за собою по обєктах технічний унітаз і здоровенного "Мойдодира":) в якому дуже великого розміру сама мийка.

А вже після роботи і утилізації відходів, теж думаю що не проблема залишити на ніч в розібраному стані для висихання.

 

 

як власник двох побутових аквафільтрів (циклон і інжектор) від томаса скажу - епопею уявляєте собі вірно. пилюку ще можна в каналізацію відправити, а от якщо там щебінь/уламки цегли - доводиться зціжувати і сортувати руками.

Повторюсь... в мене немає досвіду роботи ні з побутовими аквафільтрами ні з промисловими...

Але якщо уважно глянете на конструкцію того ж аквафільтра від "Дела мастер", то там пил грубої фракції залишається в циклоні, а дрібно дисперсійний проходить через сито і повинен зупинятись у воді...

По крайній мірі у воді щебню і уламків цегли не буде 100%, в цьому я впевнений і досвіду з практики мені навіть не потрібно. Не повинно бути навіть піску, але про це вже на 100% стверджувати не можу

 

Добавлено через 3 минуты

Витэк,

Ніяк не можу відшукати Ваше повідомлення про самопальний аквафільтр в купі з циклоном...

Там у Вас теж було облаштоване сито, бризговик і тому подібне? є якісь фото?

Побілка була вапняна чи крейда?

 

Добавлено через 1 час 43 минуты

В мене 44 фестул підключений на шліфмашини,бачив такий підключають до Планекса

Є дві причини через які я мабуть не куплю цей пилесос:

1. ціна для мене і моїх заробітків заВелика... а продати рідну почку за будівельний пилесос я ще не готовий :D

2. Тут я можу в чомусь помилятись... але я просто розсортую по полкам ту інформацію яку нарив особисто я...

В фестулі для очищення фільтра використовується система - "Avto clean"

Перекривається клапан і йде зворотня продувка фільтру... якщо при цьому закрити вхід повітря в пилесос, то продув фільтру буду значно ефектифнішим.

В фестулі періодичність цією продувки можна відрегулювати і вона може працювати з різним інтервалом у часі, або можна її взагалі вимкнути.

Така ж аналогічна система обдуву фільтру є в - "Bosh Gas 35 Аfc", чи у - "Hilti VC 20/40" " чи у - "Karcher NT 35/1 Tact Te"

Один час схожий пилесос був і в "Метабо" проте протягом року чомусь зник з їх сайту і замінила його нова модель брат близнюк "Стармікс АйПульс" з вібротрясом двох фільтрів, які чергуються інтервалом очистки між собою між собою.

В них усіх цей самий зворотній автообдув тільки одного фільтру, на відміну від фестул просто проходить тупо автоматично кожних - 15 секунд.

Великою перевагою шліфмашини "Фестул Планекс" над більш бюджетними шліфмашинами для гіпсу, є те що вона при роботі створює вакум... і цей вакум значно фізично полегшує роботу при шліфуванні.

Але в усіх моделях вказаних мною вище, під час спрацювання зворотнього автообдуву значно падає тяга в пилесоса..

В ці моменти у шліфмашини планекс, перестає працювати вакум, і при повторному приляганні шліфкруга до поверхні (коли знову створюється вакум), ймовірні борозди від нерівномірного прилягання самих країв шліфкруга/диска.

Імхо...

Але на мій дилетантський погляд ( всі моделі які я описую, мені ще навіть не довелось пощупати\понюхати), існують більш вдалі і більш бюджетні моделі пилесосів для роботи в парі з чудовою шліфмашиною "Фестул Планекс", в яких інша система очищення фільтрів...

Наприклад (на відео видно як працює очистка фільтрів у різних моделях):

_ Nilfiks Alto -

Де не перекривається тяга всього фільтра, а чередується половинками.

_ Starmix ISP iPulse ARDL 1435 EWS -

Вібротряс спрацьовує по очереді на двох фільтр касетах, а не одночасно і на відміну від систем Avto clean значно ефективніший

_ Пылесос DeWalt DWV902L -

Та сама система автообдуву... але тут теж два фільтри і обдування чередується між собою... кожний фільтр через тридцять секунд, а в результаті та ж таки очистка - кожних 15секунд. проте тяга в пилесосі не падає

_ Soteco 3-FLOW -

Таж система очистки що і в Деволта, але тут уже - три фільтри... Два працюють один обдувається

П.С якщо колись і розбагатію на Фестул Планекс, то хотів би бачити саме ці моделі, які я вказав разом з посиланням на відео в ютубі.

Хоча і припускаю, що я можу помилятись і не зовсім правильно розумію саму систему очищення фільтру у пилесосі - "Фестул"

Тоді поправте мене... якщо щось :beer:

 

Добавлено через 3 минуты

Дуже шумний він якийсь,

"Дедра" коштує 3200грн.

За такі гроші може і пошуміти :)

 

Добавлено через 23 минуты

Получилось раньше посмотреть. В принципе есть все кроме MINI.

SELFCLEAN SC FIS-CT SYS - 3,5L - 90грн/1шт

SELFCLEAN SC FIS-CT MIDI - 13L - 152грн/1шт

SELFCLEAN SC FIS-CT 26 - 24L - 234грн/1шт

SELFCLEAN SC FIS-CT 36 - 34L - 256грн/1шт

SELFCLEAN SC FIS-CT 48 - 46L - 278грн/1шт

По Longlife. Тоже есть все. Для примера сделал фото.

 

 

Так, користуюсь дуже давно. Періодично змінюю моделі, є така можливість (особисто імпортую, та ремонтую). Маю власний досвід роботи із шпаклівками, та штроборізами. Найкраще справляються моделі із функцією автоочищення. Але там мішок іде не фільтруючий, просто мішок для збирання (як на останніх фото). Основну роботу виконує фільтр пилососа. Для кожного мішка є свої обмеження і рекомендації.

Додам, всі фільтри, та мішки мають своє призначення. Універсального на 100% не зустрічав.

Приношу Вам свої вибачення що Вас потурбував, а сам мішок так і не придбав :beer:

Просто після цього зателефонував до мене знайомий, який проживає поруч... він часто читає цей форум хоч і не зареєстрований.

Виявилось що він вже мав нагоду випробувати в своему "метабо" мішки від "фестул - SELFCLEAN".

Приблизно процитую розмову з його слів-

Мішки SELFCLEAN, це ті самі мішки з нетканного матеріалу... трьохслойні і одноразові, які повністю схожі і мною опробвані на такі ж мішки від метабо і керхер.

Так само швидко починають пропускати дрібнодисперсійний пил...

А якщо зробити його багаторазовим, то з кожним разом починають пилити все швидше і швидше.

Хоч SELFCLEAN і значно витріваліший від аналога метабо, бо має краще прошиті самі шви, проте в них усіх середня прослойка дуже тоненька і при інтенсивному встряхуванні мішка при очищені вона рветься.

Та й сама пилюка працює як абразив і з кожним разом збільшує пори мішка... що й не уможливлює його більш-менш ефективне використання, приміром на третій чи четветрий раз

П.С. Тут два варіанти.. або мішки стануть дешевшими. або заробляти зможемо більше- колись там))... тоді і можна буде застосовувати - одноразові :)

Змінено користувачем Чуля
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніяк не можу відшукати Ваше повідомлення про самопальний аквафільтр в купі з циклоном...

Там у Вас теж було облаштоване сито, бризговик і тому подібне? є якісь фото?

Побілка була вапняна чи крейда?

 

 

Вот нашел www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3050866&postcount=523

Но там почти все то же кроме того, что я ошибся с количеством воды, ее было около 10 литров.

Побелка была известковая, снималась с каким-то количеством глины.. Основная пыль оставалась в циклонах, только мелкая попадала в воду. Пыли при таком обдирании такое количество, что без пылесоса за минуту в комнате ничего не видно.

 

Из канализационной 50 был переход в 100, в которой насверлил много отверстий на 10. Все это обмотал множеством сеток для овощей, сделал рассекатель пузырьков и сверху отбойник. Пыли на фильтре вообще не было, но вода пенилась приблизительно после обдирки 2м. кв. У меня пылесос предназначен для всасывания воды, там стоит защита от попадания воды в мотор. Если ее нет то при вспенивании вода попадет на крыльчатку и электромотор. Если нужны будут фотки самого узла, то могу сделать, вроде видел где валяется. Хотя там ничего сложного, две трубы и в сотке много дырочек. Для увеличения тяги использовал 50 трубу всасывания, разница между 30 и 50 была довольно ощутимой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приношу Вам свої вибачення що Вас потурбував, а сам мішок так і не придбав

Нічого страшного в цьому не має. Все добре розумію. До того певна кількість мішків після нашої розмови була розкуплена і довелось дозамовляти. Пізніше користувачі напишуть відгуки.

Хоч SELFCLEAN і значно витріваліший від аналога метабо, бо має краще прошиті самі шви...

Стосовно слів товариша — у SELFCLEAN немає швів! Він не прошитий, він спечений.

 

Додам.

Сьогодні зроблю фото мого експерименту - результат роботи пилососу із додатковим циклоном.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого страшного в цьому не має. Все добре розумію. До того певна кількість мішків після нашої розмови була розкуплена і довелось дозамовляти. Пізніше користувачі напишуть відгуки.

 

Да спасибо Дмитрию. Я заказывал через сайт(надо было еще мелочевку),

мало того что ночью сразу ответили, так еще и перезвонили на след день проконсультировали.

 

В общем одел я его(SelfClean MIDI 13L) на свой Einhell без хомута,

там горловина в пылесосе шире, чем дырка в мешке,

туго вошло, но не полностью. Главное не спадает.

 

Хочу сказать, что тяга очень сильная, намного больше,

чем с моим водяным фильтром (возможно в мей конструкции были негерметичности).

 

Я им успел поработать максимум пол часа по бетону, поэтому более тлково отпишу позднее.

Но на первый взгляд супер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зроблю фото мого експерименту - результат роботи пилососу із додатковим циклоном.

У пості #747 розпочав «експеримент» із використання додаткового циклону.

Завдання - шліфування стін по гіпсовій штукатурці. Пилосос з автоочисткою на порередніх об'єктах справлявся із цим завданням на всі 100%, але було цікаво, як відпрацює циклон.

Результатом задоволений. Значний об'єм залишається в ящику циклона.

Попереду іще багато роботи, та вже видно, що циклон досить непагано працює.

ctl_36_ac_00774.thumb.jpg.e2e54a4b1b0a13362df8482999533da2.jpg

ctl_36_ac_00775.thumb.jpg.3fa998f6bfa01bba07bdb1575b39d702.jpg

ctl_36_ac_00776.thumb.jpg.bd43edae53494666f736d077eb6f01d6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Результатом задоволений.

 

Скажите на последней фото, в пылесосе, пленка что это?

Это сам мешок или мешок + пленка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите на последней фото, в пылесосе, пленка что это?

Это сам мешок или мешок + пленка?

Для работы с постоянно большим количеством мельчайшей пыли используются мешки для утилизации. То есть по сути это простой полиэтиленовый мешок в который собирается вся пыль. При этом основную фильтрующую роль исполняет фильтр на пылесосе. В этом случае он несколько отличается от стандартных фильтров, имея специальное исполнение и материалы. Так-же пылесос автоматически очищает этот фильтр и сбрасывает пыль в пленочный мешок.

При случае сделаю фото таких мешков, но на практике многие приспосабливают обычные упрочненные мусорные мешки.

 

Нашел фото чистого мешка.

У него система фиксации как у обычного, плюс специальные «прорези» справа и слева для отвода воздуха между корпусом и мешком.

557_balcony_0585.thumb.jpg.1064ff8f71789efa27722d62ef60854a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DODG,

В моем понимании... если я уж и оплачу суму более 10000грн. а в случае с фестул более 15000грн... так я уж не должен продавать еще и вторую почку))) для того чтоб иметь деньги на еще и на постоянную расходку ( мешки, цыклоны и т.д.)

Ладно... давайте вернемся опять к тому, что я как человек не имеющий опыта использования более/менее дорогого проф.пылесоса в своей работе.

Упустим и момент с необходимостю приобретения пылесоса от фестул, поскольку у меня действительно очень мало информации про ефективность его работы... одни только возгласы - ВАВ)).

Возьмем пока к сравнению только - Бош Гас 35 АФЛ и Стармикс Айпульс Перманент.

____Тогда как у первого, с одним фильтром каждые 15сек. у него срабатывает пневмаудар ... при чем без разницы нужен он или нет + малоефективно в плане стряхивания пыли

____То в айпульсе стармикс - два фильтра - которые работают поочередно, и при чем уже в последних моделях , более умная система и даже без искуственного перекрытия входящего потока воздуха там определяет уже сам датчик, определяющий уровень загрязненности фильтров, в случае падения силы всасывания автоматически включает самоочищение.

Тоесть если перевести на "хлопский розум" )) то:

- Бош з одним яйцем) ( один фильтр)

без будь якої причини, а просто - з дурачини... кожних пятнадсьять секунд, ну він просто собі тупо - "кінчає"ще й при чому не ефективно))) Тому що для ефективності, йому потрібно перекрити сам- вхід)

Стармикс Айпульс Перманент- уже з двома яйцями (два фільтра) він реагує тільки коли це потрібно ( ну - справжня ерекція) і спрацьовує більш ефективно... кожний фільтр встряхує 300 грам спер... ой пилу... При чому кожне яйце - почерзі і не зупиняяючи падіння тяги.

Вибачаюсь за пошлість((...

Але якщо вже платити суму більшу 10000грн. То напевно хотілось би взяти в тому плані якогось - Мачо)) який вже буде ефективним вже без мішків і циклонів.

З додатковими мішками і циклонами мені цілком достатньо - "Спаркі"

Питання..

Чим (я і справді не можу найти відповідь в тирнеті) "Фестул " в плані системи фільтрації фільтру відрізняється від на половину дешевшого однофільтрового Боша???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мачо)) який вже буде ефективним вже без мішків і циклонів.

Такий мачо називається шуфелька і мітла:DА якщо серйозно то кумедно спостерігати як теорія втирає носа практиці:D.Будете в Лємбергу то задзвоніть і помацаєте того Фестула, може зрозумієте шо до чого:beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий мачо називається шуфелька і мітла:DА якщо серйозно то кумедно спостерігати як теорія втирає носа практиці:D.Будете в Лємбергу то задзвоніть і помацаєте того Фестула, може зрозумієте шо до чого:beer:.

Ваше попереднє повідомлення це не теорія?

Ви працювали з Аквафільтром "Дедри" чи Дела мастер?

 

Добавлено через 2 минуты

Дуже шумний він якийсь,попрацювати так годину буде важко,без навушників,та і ідея водяного фільтру на ремонті мені не подобається,інтуїтивно.Дерев'яна пилюка фракційно напевно така сама як гіпсова тому не бачу потреби бавитись з водою тим більше це не дуже зручно,що буде з тим пилососом якщо він впаде на бік?Думаю що найменше намочить мішок(і всередині зробиться таке собі болото)а може ще і позаливати турбіну....В мене 44 фестул підключений на шліфмашини,бачив такий підключають до Планекса,один раз на тиждень потребує очистки фільтрів,це три хвилини....і працюєш дальше,іпопею з заливкою води і заміною уявляю собі важко.

Я завжди вказую на те що практичного досвіду немаю і можу помилятись...

Та й якщо Ви уважно почитаете мої повідомлення, то я там ні разу не ображав Фестул;)

Не маю на це такого права - непомацавши:beer: Я просто хочу зрозуміти - Чи відрізняється чимось сам принцип очищення фільтру від більш дешевих моделей других виробників?

Щодо надійності і якості товарів від виробника "фестул" і зокрема для тих хто займається деревообробкою, в мене не має жодних сумнівів:friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим (я і справді не можу найти відповідь в тирнеті) "Фестул " в плані системи фільтрації фільтру відрізняється від на половину дешевшого однофільтрового Боша???

Ви читали мою відповідь у пості 796? Точніше, чи бачили посилання на підборку по пилососам?

Продублюю - «Підборка по пилососам фестул»

Враховуючи те, що тема іде по колу і параллельно обговорюются всі «промислові» пилососи від саморобних до фабричних, скажу прямо - для професійних шліфувальних робіт по шпаклівці як найкраще підходять CTL 36 E AC-PLANEX, або CTМ 36 E AC-PLANEX. Працюють без циклонів, фільтро-мішків і т/п. Конструкція із верхнім положенням основного фільтру дозволяє працювати до максимального заповнення кошика без зниження сили всмоктування. Ціна питання: CTL - біля 25000 грн., CTМ - біля 30000 грн. за комплект як на першому фото із шлангом, підставкою і заслонкою. (Фото виробника)

 

Експерименти із циклоном проводив для визначення ефективності саме циклону при проведенні загально будівельних робіт.

 

Можна оргінізувати і порівняти безпосередньо на об'єкті роботу цього пилососу із будь-якою іншою моделлю. В мене є можливість надати для тесту свій власний пилосос моделі CTL 36 E AC.

Якщо хтось має об'єкт у Києві, або недалеко, пишіть у темі. Можна зустрітись у моїй майстерні, але це столярка і там нема шпакльованих стін. Хоча можна зробити стенд із листа ОСБ, чи гіпсокартону і нанести шпаклівку. Пропонуйте.

ctl_planex.thumb.jpg.334aa2704fbed82d33beff09414cda1b.jpg

lhs225ctm36ac1.thumb.jpg.34ef123f91d2e7f697bfd8c72c789e5a.jpg

lhs225ctm36ac.thumb.jpg.475299d60bc99f4da2c470622857258f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приветствую коллеги.

имею необходимость в пылесосе - торцовка, лобзик, пыль от шпаклёвки собрать и прочую там строительную срань. почитал и проанализировал тут десяток страниц...

как писали выше, почку за пылесос продавать не намерен :), поэтому рассматриваю таки варианты от "дела мастер".

в связи с этим вопрос - чем отличается этот (который с мобильным сепаратором циклонного типа), от этого?

точнее хотел спросить - стоит ли оно того чтоб переплачивать за второй?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оно того чтоб переплачивать за второй?

Думаю шо не варта ні той ні другий.Дивлячись на о ті всі "делла мастер" згадую часи коли через скруту приходилось ліпити шось подібне самому.Циклончик за 300грн+турбінка за 200+б/у шланг=та сама "делла мастер",за ємність можна використати відро 25 літрів від фарб.Турбіна що висить на шпильках вбила наповал:o,це з розряду "сделай сам".Тепер відносно циклонного фільтру-чудес не буває і навіть самий вдалий циклон буде мати 5% втрат,це ті самі втрати що має мішок від пилососа.Циклон більш ефективний при крупнішій фракції наприклад шолуха або тирса.По аквафільтрах і т.д складається враження що це маркетингові вимисли для об'ємів продаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю шо не варта ні той ні другий.

 

какая альтернатива в ценовой категории "не космос"? :)

лепить какую-то самопальную развалюху, которую хрен потягаешь по объекту, не хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какая альтернатива в ценовой категории "не космос"? :)

лепить какую-то самопальную развалюху, которую хрен потягаешь по объекту, не хочу.

 

На первій взгляд: Dexter + мешок от Festool = 2000 - 3000грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какая альтернатива в ценовой категории "не космос"?

Думаю що різниці нема,комплектуючі ті самі,шумна дешева турбіна+ненадійна електроніка,нутро одинакове тільки різний одяг.В умовах майстерні такі пилососи працювали в мене не більше року і тю-тю,першим виходила з ладу електроніка,впринципі не проблема, купив на блошиному ринку будь яку і дальше працював....правда не довго.Про шум я вже мовчу:o..Зарас ще залишився Експерт йому 3 роки і рідного там вже нічого нема хіба корпус,думав присобачити його сугубо для торцовки але коли він включається то волося стає дибки і сусідскі собаки починають сходити з розуму:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...