Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю добло, берлинго, партнер, кенгу, кадди

Руслан39

Рекомендовані повідомлення

Покупаю для себя.Обязательно оригинальный пассажир,нормальное состояние,кондиционер,вменяемая цена.0991356627 Руслан.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупаю для себя.Обязательно оригинальный пассажир,нормальное состояние,кондиционер,вменяемая цена.0991356627 Руслан.

 

Вкажи бюджет на який розраховуєш, можу пригнати. Пиши в лічку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вкажи бюджет на який розраховуєш, можу пригнати. Пиши в лічку

ой эти гонщеги:twisted:

такого добра на Украине полно, было бы время ездить смотреть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мопед не мой но неверное если были свободные деньги то присмотрелся. fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=53475
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ой эти гонщеги

такого добра на Украине полно, было бы время ездить смотреть

 

Як людина, котра особисто буває кожні вихідні на авторинках, скажу: якщо хочете нормальну машину купити в Україні на авторинку чи в інтернеті- шансів у Вас не багато...дійсно нормальні авто (не під замовлення) в європі ніхто купувати не буде- дорожчі вони. Краще куплять ударану або з пробігом 300 тис. підшаманять і на продажу. Тому і виходить, що продається у нас одне "Г" (як правило). Якщо хтось хоче собі машину (а не руїну), то краще замовляти...під замовлення ніхто не буде "впарювати" непотріб бо є ризик, що від нього відмовляться... Звісно ж є і виключення, є ж ще чесні люди на світі. Але не варто забувати в якій країні ми живемо.

 

Добавлено через 2 минуты

Мопед не мой но неверное если были свободные деньги то присмотрелся. fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=53475

 

Ціна на дане авто дуже заохочуюча....як показує моя практика - дане авто потрібно ДУЖЕ ДЕТАЛЬНО передивитись.... Не даремно так сильно спускають ціну

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я брал себе бусика, на базаре. При покупке спросил гонщега насчет сервиски, грит нет. Но при уборке, когда купил, на вещполке нашел сервиску с отметкаки и чеками за ТО. Последняя отметка в сервиске была за 7мес до продажи и +8тыщ розличие по одометру. Брал с пробегом 114тыщ. 7 лет машине. Отакэ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я брал себе бусика, на базаре. При покупке спросил гонщега насчет сервиски, грит нет. Но при уборке, когда купил, на вещполке нашел сервиску с отметкаки и чеками за ТО. Последняя отметка в сервиске была за 7мес до продажи и +8тыщ розличие по одометру. Брал с пробегом 114тыщ. 7 лет машине. Отакэ.

 

Розкажу цікаву історію про сервісні книги. Якось літом стояв в очереді на польській митниці, підходить хлопчина років 25 і пропонує сервісні книги на різні марки авто по 10 у.е. за штуку. Всі книги були пусті і стояли печатки. Отакэ.

А стосовно Вашого буса - я ж пишу, що є виключення.

P.S. Не завжди варто вірити сервісним книгам і пробігу на спідометрі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. Не завжди варто вірити сервісним книгам і пробігу на спідометрі.

Таки да. Смотришь на Мобиле.де - пробеги по 300-400. Зайдешь на АвтоРиа - 100-200. И все, сука, не крашенные :)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки да. Смотришь на Мобиле.де - пробеги по 300-400. Зайдешь на АвтоРиа - 100-200. И все, сука, не крашенные

 

Істина...а все ж просто: є два автомобіля - один 7 000 євро а інший 8000 євро, в перший потрібно вкласти 200-300 євро, щоб привезти його в нормальний стан, а в другий нічого не треба вкладати. А продати можна що перший, що другий за 9000 євро в Україні, так хто ж буде купляти дорожче і менше заробляти? Правильно - ніхто....отак і живемо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ціна на дане авто дуже заохочуюча....як показує моя практика - дане авто потрібно ДУЖЕ ДЕТАЛЬНО передивитись.... Не даремно так сильно спускають ціну

а какой должен быть ценник, по-Вашему, на авто 2005 года. бензин. с таким пробегом? )

как профессионала? )))))

 

 

 

..зы... мониторю францию, германию, дешевле купить в салоне тут, чем привезти с пробегом до 100 "оттуда" чистого пассажира

 

Добавлено через 2 минуты

Таки да. Смотришь на Мобиле.де - пробеги по 300-400. Зайдешь на АвтоРиа - 100-200. И все, сука, не крашенные :)

 

вкрашености нет ничего страшного

обычно. почти все дуты по низу, т.к. при пробеге 400-500 слетает краска.

есть и более сложные авто, конструкторы ) там сложнее)))

как и грил один из пригонщиков ветки "в такой стране живем"... все хотят подешевле )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а какой должен быть ценник, по-Вашему, на авто 2005 года. бензин. с таким пробегом? )

как профессионала? )))))

 

Ну зайдіть на "авто ріа" і подивіться вартість такого авто. Далеко не 6900

 

Добавлено через 55 секунд

при пробеге 400-500 слетает краска

 

При такому пробігу може злетіти не тільки краска..))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Есть уточнения : готов приобрести грузовики :Скудо,эксперт,джампи.По прежнему актуальны оригиналы-пассажиры.Бюджет до 12500 долл, года от 2007.Машина нужна срочно.За помощь буду признателен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...