Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

покраска оштукатуренной стены

NNrabota

Рекомендовані повідомлення

Всем, здравствуйте! :)

Сделана на стенах цементно-известковая штукатурка. Думаю ограничиться грунтовкой, а затем окраской. Сейчас столкнулась с переходом фактур выготовки в зоне оконных откосов.

 

 

Кто-то такое делал? Может подскажете возможные "тонкости"?

 

Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я робив, гараж красили, перед грунтовкою тільки пісок позмітали, а на фактуру ніхто уваги не звертав. Якщо хочеться однорідності, то треба шпаклювати або брати фактурну фарбу. Вона повинна перекрити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.

Аналогичный вопрос.

В подвале дома оштукатурены стены цементно-песчанным раствором. Для экономии средств хочу просто покрасить стены (подвал отапливаемый, за год намокания стен и пола не замечено).

Подскажите алгоритм работы, чем лучше загрунтовать перед покраской и какой тип краски использовать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите алгоритм работы, чем лучше загрунтовать перед покраской и какой тип краски использовать?

Позмітати пісок

Погрунтувати Ceresit CT 14 або Кнауф Грундірміттель

Імхо: для підвалу доцільно буде використати фасадні фарби, якщо він не опалюється. Вразі якщо опалення передбачається то можна обійтися звичаайними фарбами економ класу. На ЦПШ усі фарби будуть однаково виглядати)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Описання усіх грунтовок практично дублюються, але одні відповідають заявленим характеристиками і виконують свої задачі, а решта не завжди...

Не можу сказати, що СТ-17 не підходить, але точно знаю, що СТ-14 або Грундірміттель буде краще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Всем, здравствуйте! :)

Сделана на стенах цементно-известковая штукатурка. Думаю ограничиться грунтовкой, а затем окраской. Сейчас столкнулась с переходом фактур выготовки в зоне оконных откосов.

 

 

Кто-то такое делал? Может подскажете возможные "тонкости"?

 

Заранее спасибо!

 

Не шпаклевали, а погрунтовали, а затем покрасили стены в 2-х комнатах.

Мне нравится как получилось. Хочу также сделать и в гостинной. Проблема в том, что уходит много краски. Даже пульверизатор не помогает. Может кто че подскажет?:beer:

176265647_.jpg.af97e4bf713a6c7bbb44cf294d0dfb3f.jpg

1598345689_2.jpg.d3094559b0aeb7cdf8c55235b8e80d96.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...