Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стабилизаторы напряжения - схемы и практика ремонта китайцев

dneprstab

Рекомендовані повідомлення

Спасибо,буду пробовать.Ещё вопрос:кто-нить пытался заменить реле симисторами?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо,буду пробовать.Ещё вопрос:кто-нить пытался заменить реле симисторами?

 

Если бы все так просто было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

решил в качестве резерва испытать бензогенератор на 1квт. Но испытуемые центробежные насосы от него только гудели- хотя дрели болгарки паяльники сварочный инвертор работали на ура. Принес стабилизатор- насосы и точило(в корпусе точила есть пусковой конденсатор) так и не заработало. Вернул стабилизатор на место - по вольтметрам "стабилизирует" а котел выдает ошибку нет искры Запускается, идет поджиг, но датчик видно не видит пламя - и уходит в ожидание.

Попробуйте не отключать ноль электросети, а лучше почитайте - как подключить генератор для котла.

 

кто-нить пытался заменить реле симисторами?

Если реле даже залипло, то обычно ничего фатального не происходит, если открылись 2 симистора то это короткое замыкание!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Відразу прошу вибачення за довгий мемуар, але сподіваюсь що так буде зрозуміло всю проблему. Також можливо я пишу трошки не в цю тему, але сподіваюсь що тут мені напевно допоможуть. Історія наступна:

Я проживаю в приватному будинку і у мене постійно "проблеми" з напругою, а саме напруга в мережі у моєму будинку зазвичай тримається на відмітці 238-255 вольт (в залежності від часу доби) а буває і таке що напруга може дуже сильно "стрибати" в різних діапазонах (220-255в). Два роки тому я проводив заміну газового котла і був встановлений турбінний котел Вайлант, і відповідно до нього був придбаний стабілізатор Forte TDR500 який від літа 2013 року працює і взагалі ніяких притензій до нього не маю (причому працює круглий рік, взимку на котлі, влітку на компютері). Оскільки декілька неділь тому помітив стрибки напруги до 260 вольт задумався над тим щоб поставити стабілізатор на весь будинок. Оскільки хотілось так щоб не дорого і добре то я зупинився на виборі стабілізатора Forte TDR10000. Оскільки в нашому регіоні я такого не знайшов, мені запропонували Forte TVR10000 сказавши що це теж саме тільки з аналоговим табло. Придбавши цей апарат я підключив до нього дріт з вилкою для проведення тестів і просто включив в розетку (без нагрузки). Він включився. Потім я його виключив і вирішив включити повторно. Не знаю що сталось, але при повторній спробі вирубило всю електрику в будинку (вибили автомати біля електро лічильника) пробував перевернути вилку в розетці щоб змінити полярність - та сама біда. Пробував дати йому навантаження - те ж саме. Причому при спробі його ввімкнути він один раз включався і двічі вибивали автомати. Також виявилась одна штука: якщо залишити стабілізатор включеним в мережу (тобто з влюченою кнопкою) а після того включити автомати біля електролічильника - він нормально включався, відраховував виставлену затримку і починав видавати напругу. Видавав 220 і я то заміряв. Я давав йому навантаження і 2 і 3 Кв. Він нормально працював. Але сам нормально включатись не хотів. Мені це не сподобалось і я спакувавши його відніс назад до магазину. На мене спокійно подивились і кажуть: ну можливо що і брак... Тому мовчки прийняли назад і винесли зі складу інший.

Притягнувши додому інший у мене виникла така сама історія.... Робить, видає напругу, але з кнопки на панелі не включається (знову вибивають автомати)

І от у мене тепер питання: в чому може бути проблема, чого він "коротить" автомати при включенні. Чи то є якась проблема у мене в мережі, чи може він не хоче включатись при завищеній напрузі чи може це його нормальна робота. А може це мені попалось 2 штуки браковані... (в магазині мені запропонували повернути, доплатити і взяти сервомоторний Forte ІDR10000)

Другий стабілізатор стояв у мене підключений до мережі 3 доби, щось там тихенько гудів, трішки клацав і на табло впевнено видавав 220. До нього був підключений лише телевізор, тобто майже без навантаження. Робив наче нормально.... Але ж не включається по людьськи.... падло....

Шановні панове майстри! Допоможіть будь ласка порадою! Що робити! Чи мені впарили два неробочі шматки "лайна" чи у нього це нормальна робота...

До наявного стабіка на 0,5 кв взагалі ніяких притензій нема... працює і все.. куди б не включив і як би не включав - йому побарабану... а це не хоче. От і думаю що робити, взагалі повернути, чи пробувати доплатити і взяти сервомоторний чи все ж таки спробувати його повністю підключити до мережі і спробувати дати повне навантаження і трохи поюзати, може тоді його попустить...

Допоможіть порадою, будь ласка.

Буду дуже вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сразу вопрос:автомат якого номiналу стоiть на вводi(той,що вибивае)? Чи е можливiсть його замiнити(опломбований?).Чи е можливiсть вiднести стаб до сусiдiв та повторити процедуру?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наче 16 ампер....

Колись стояв на 32 ампера, але прийшли з РЕСу і сказали що неможна, можна лише 16. Довелось замінити....

 

Добавлено через 18 минут

Замінити нема можливості, він в коробці біля лічильника і опломбований.

Із того що на ньому видно то можна сказати що це автомати фірми АВВ і мають позначення В25. Я так розумію що мабуть автомати все таки на 25 ампер.

З приводу сусідів - потрібно почекати до вихідних і спробувати. Можливість така є, але я до цього ще не додумався.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да,25 Ампер.Странно,выбивать не должен.Ещё вопрос:у Вас повышенное напряжение в сети круглый год? Я так понял,у Вас одна фаза.Есть ли возможность измерить напругу на других фазах(у тех же соседей)?Нужно понимать,-это перекос фаз или таки повышенное напряжение "всегда и везде".Тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=125912&highlight=%EF%EE%E2%FB%F8%E5%ED%ED%EE%E5+%ED%E0%EF%F0%FF%E6%E5%ED%E8%E5 с этим боролись(через РЭС).Я это к чему:прежде не слышал,чтобы боролись с повышенным(до 260 В)напряжением покупая дорогущий 10кВт-ный стаб.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Напруга завищена круглий рік. Фаза одна.

Питання з напругою вже піднімалось декілька разів, у всякому випадку за моєї присутності. Справа в тому що у нас приватний сектор, і довжина вулиці більш як пів кілометра, приблизно біля 80 будинків. Вулицю обслуговує один трансформатор (і відповідно одна лінія яка здається має 3 фази, до кожного будинку підведено по 1 фазі) який стоїть на початку вулиці. Мій будинок знаходиться якраз на початку вулиці, неподалік трансформатора. Наскільки я знаю то до кінця вулиці напруга доходить якраз на рівні 200-210 вольт, тож підозрюю що боротись з РЕСом немає сенсу.

Ще в моєї тещі влітку трапилась халепа, щось замкнуло в трансформаторі і по лінії пішла напруга в 280 вольт. Тещі повезло, саме був ремонт і майже вся електроніка була відключена, згоріла лише одна болгарка і кілька лампочок, а от у сусідів погоріли і телевізори і холодильники. У них на вулиці війна з РЕСом і досі продовжуєтсья, комусь відшкодовують витрати на ремонт а комусь і ні. Тож цей випадок став для мене ще однією причиною для придбання стабілізатора. Якщо десь якась халепа трапляється - то нехай краще стаб згорить аніж щось з електроніки (мені здається що це буде дешевше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У них на вулиці війна з РЕСом і досі продовжуєтсья, комусь відшкодовують витрати на ремонт а комусь і ні. Тож цей випадок став для мене ще однією причиною для придбання стабілізатора. Якщо десь якась халепа трапляється - то нехай краще стаб згорить аніж щось з електроніки (мені здається що це буде дешевше)

 

А Вы думаете китайский стаб Вас спасет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы думаете китайский стаб Вас спасет?

Не впевнений, але дуже сильно на те сподіваюсь. Варіант щоб сидіти і нічого не робити також мені не дуже подобається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не впевнений, але дуже сильно на те сподіваюсь. Варіант щоб сидіти і нічого не робити також мені не дуже подобається.

 

Ну прежде чем себе делать хуже вы бы хоть попросили в магазине показать как он работает, ну там например 170В на входе и резко 240В на вход, и посмотреть что будет с лампочкой на выходе.

 

совет. поставьте по входу реле напряжения, перестра***тесь, для китайца лишним не будет, ну это уже после того как он заработает.

пысы. а сколько он стоит, Ваш форте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

совет. поставьте по входу реле напряжения, перестра***тесь, для китайца лишним не будет, ну это уже после того как он заработает.

пысы. а сколько он стоит, Ваш форте?

Дякую за пораду. Потрібно розглянути цю пропозицію.

Мну його продали за 2700

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду. Потрібно розглянути цю пропозицію.

Мну його продали за 2700

Хорошо продали, он на розетке 3100 стоит, может по этому проблемы?

 

....дешева рыбка....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю що в цьому проблема. У цьому магазині працюють мої дуже хороші знайомі які продали мені його за "ціною постачальника". 2 неділі назад його ціна на вітрині була 2950. Тож не думаю що в цьому причина. Тим паче що мені його вже замінили на інший (причому що перший був випущений у листопаді 2014 а другий у липні 2015 тобто однозначно різні партії). З іншим той же діагноз.

Якщо трохи покопатись в неті по магазинах то і за 2500 можна знайти, але якщо ще врахувати доставку через пів України - то сумнівна економія вийде.

Тож я думаю що все таки є якась проблема, яку я ніяк не можу розкопати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для Рамиреса пару слов: посмотрите сюда:www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=52530&highlight=%EF%EE%E2%FB%F8%E5%ED%ED%EE%E5+%ED%E0%EF%F0%FF%E6%E5%ED%E8%E5 ,может,Ваша "собака где то тут порылась".Ну,и от себя добавлю: я бы в Вашем случае вместо стаба купил бы ЗУБР,настроил на макс(265-270В) и сэкономил пару тыс.грн.Всё ИМХО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для Рамиреса пару слов.....

З приводу нуля/землі - дякую за підказку. В цьому напрямку я ще не копався. А під ЗУБРом Ви мали на увазі "Реле контроля напряжения ZUBR"???

Це річ звісно добра, але я хотів би ще і трохи напругу стабілізувати на рівні 220в.

 

Добавлено через 27 минут

І ще одне питання до майстрів даного китайського дива:

Якщо в наявності є 2 стаба, а саме на вході в будинок поставити Forte TVR10000 а газовий котел підключити до мережі через додатковий стаб Forte TDR500 (який просто є в наявності) то чи не будуть вони заважати один одному в роботі???

Розумію що це "масло масляне" і особливого сенсу в цьому все ж мабуть нема, але з технічної точки зору, чи існує ймовірність того що вони не будуть працювати так як потрібно через те що підключені послідовно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выше задавал вопрос о не работе котла от стбл отпишусь о решении. так как подключал к бензогенератору решил вскрыть посмотреть на плату нету ли подгоревших деталей. подозрительного ничего не нашел кроме паутины и огромного слоя пыли- даже был не много удивлен откуда столько? все очистил промыл спиртом собрал - котел уже сутки работает нормально. думаю когда выносил на улицу для подключения к генератору пыль потянула влагу -на улице мряка и очень сыро. и из-за этого стб начал работать не корректно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А під ЗУБРом Ви мали на увазі "Реле контроля напряжения ZUBR"???...чи існує ймовірність того що вони не будуть працювати так як потрібно через те що підключені послідовно?

1.Да,может быть любым на Ваш вкус и цвет,НО практика/статистика показывает,что Зубры наиболее качественны/востребованы.2.Так,iснує,ни к чему это.Вы упускаете из виду тот факт,что каждый стаб сам по себе жрёт энергию,даже на холостом ходу,особенно 10кВт-ный...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

PS: На сайті розетки у відгуках по стабілізаторах Форте знайшов такий запис:

 

"При включении этого стабилизатора в сеть, выбивает автоматы на счетчике. Все перепроверил, фазу, ноль, подключение с нагрузкой и без нагрузки, все равно выбивает. Пробовали у соседа, точно такой же результат. Автоматы на счетчике стоят на 40 Ампер. Юзал интернет, многие писали о таком чуде. Вроде проблема в самих автоматах, Нужно ставить автоматы серии "D". У папы стоит точно такой же, работает без проблем, даже при том, что автоматы стоят на 16 Ампер. Кто нибудь сталкивался с такой проблемой и как ее решить?"

 

Тобто проблема така ж як і у мене.

Наскільки я знаю, то автомати серії "D" використовуються у промисловості і такі точно існують. У повсякденному побуті для споживачів встановлюють атомати абож серії "С" або ж серії "В".

Форумчани, як вважаєте, така теорія заслуговує на життя???

І я все ж таки думаю: чи не варто спробувати замінити свій стаб на сервопривідний Forte IDR10000. Чи не витворю я цим вчинком чергової х...ні....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я все ж таки думаю: чи не варто спробувати замінити свій стаб на сервопривідний Forte IDR10000. Чи не витворю я цим вчинком чергової х...ні....

шило на мыло.

 

нужно мощность автомата увеличить, чтобы выдерживал совместное включение нескольких реле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е.,чтобы его установить,нужно распломбировать счётчик,заменить автомат,убедиться,что работает,запломбировать,заплатить за всё это...Оно Вам надо? Я бы забрал деньги и поставил Зубр.Хотите сервопривод-почитайте о них,будете ли сами чистить щётки,или как? Кстати,ув.топикстартер может многое про них рассказать.

 

Добавлено через 4 минуты

 

нужно мощность автомата увеличить

 

Нужно.Но:чтобы увеличить мощность автомата,нужно повысить подведенную мощность(мы про "оффициально" говорим?),а это 900грн за киловатт+техусловия+...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно.Но:чтобы увеличить мощность автомата,нужно повысить подведенную мощность(мы про "оффициально" говорим?),а это 900грн за киловатт+техусловия+...

 

да, что ж Вы так в серьез все воспринимаете. Уже и пошутить нельзя, верят.

 

зрите в корень:

 

чтобы выдерживал совместное включение нескольких реле.

 

может в консерватории проблема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аааа,перечитал-теперь понял Ваш тонкий аглицкий юмор!Про консерваторию тоже помним!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне стабилизаторы Forte очень нравятся.Когда их в ремонт приносят я знаю день прошел не зря :D

И несут и несут, и покупают и покупают...Круговорот говна в природе.

Написано на нем 10000VA а реле стоят на 40А , ессно китайских.

Вот нутро черного ACDR-10000

Обратите внимание как соединены реле - просто пайкой.Причем можно было поставить релюшки соединениями под винт и все было бы цивильно и красиво.Но видать так дешевле.

a7c5fdd826dat.jpg

а вот само реле,горело плавилось

5d8886f22fa5t.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такой? Там ломаться нечему в принципе.Проверить что ключи транзисторные отрабатывают ну а реле вскрыть корпуса и проверить контакты.Вероятнее всего подгорание контактов-стандартная болячка релейников.

LogicPower%20LPH-5000RD-700x700.jpg

Доброго времени! Сегодня таки руки дошли,одна релюха залипшая.Буду завтра где нибудь искать.У Вас на Философской есть?(стоЯт 30-ти амперные,вижу смысл уже ставить на 40) В субботу работаете? Я из Подгородного,мне всё равно куда ехать.Звонить или отдыхаете?Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...