Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю матрицу 10.1

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

на днях тоже меняли экран(10). В СЦ запросили 2500, посчинили через знакомых за 1500.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

недавно менял себе на 8.9

tf300t.etov.com.ua/catalog/group/65337

не реклама, но самые адекватные цены по Киеву

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на днях тоже меняли экран(10). В СЦ запросили 2500, посчинили через знакомых за 1500.

 

Я тут донора за 700 грн. нашёл. В рабочем состоянии. Цена новой матрицы не превышает 400грн. Че так дороха меняли? За 1500 можно практически новый купить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут донора за 700 грн. нашёл. В рабочем состоянии. Цена новой матрицы не превышает 400грн. Че так дороха меняли? За 1500 можно практически новый купить.

 

Вы знаете цены на официальные матрицы, полученные по официальному каналу?

почти всегда 200-250 Евро

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы знаете цены на официальные матрицы, полученные по официальному каналу?

почти всегда 200-250 Евро

От тепер взагалі шокований. Новий нетбук коштує 2200-2700грн. Стільки ж коштує матриця до нього? До речі, домовився з людиною про зустріч після роботи. Якщо все буде гаразд - відпишуся в темі.

З.І. Деякий офф-топ (На правах автора теми). Коли мені запропонували ремонт двигуна в автомобілі за 1000 долярів, я так само заходився і пригнав "донора" в ідеальному стані, який мені став у 1370 долярів. Але, відтам було використано двигун, деякі причиндалля салону, дзеркала. Реалізував залишки, виручивши 800 дол., ще на якихось пару сотень здав металобрухт. Та маю в запасі або на продаж КПП, вартість якої 400 дол. якщо продавати і 300, щоб скоро продати. Сподіваюся коментарі - зайві?

Жодним чином не заперечу проти офіційної матриці за вартістю самого апарату, але бариганів у тому числі і від тупих законів годувати не буду.

ОТАКЕ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрывайте тему. Цена донора 550 грн. Донор на фото справа вполне рабочий, пациент (слева) в ожидании :)

image.thumb.jpg.36abc5321cf0ec20e4b01d49b3f3210b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...