Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

нестандартне приєднання (газ) в 2014

musyaka_t

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани

нові закони прийняті рік назад і можливо у когось є досвід щодо підключення газу по нестандартному приєднанні в 2014 році. Прохання поділитися інформацією як по суті це працює.

Загальна інформація в наступному: до приватної газової труби близько 200 м, К-С район Київської обл.

Допоможіть будь - ласка зрозуміни чи є надія сподіватися на газ в моїй домівці? чи варто ставити тверд. котел і чекати на чергове пАкращення життя підкидаючи дрівця:). Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вот собственно все это и обсуждается?

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=147772

 

Зачем новые темы "плодить"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем новые темы "плодить"?

дуже дякую Вам за посилання, я дану тему читала, але у нас э суттєва різниця - у мене труба є приватною власністю іншої фізичної особи і на полі жодних труб. Більше того підключення здійснювалося в Харкові,а мене цікавить Київська область. З мого досвіду маю чітке переконання що в кожній області, районі все здійснюється по різному, тому і прошу допомоги саме щодо київської області (в ідеалі К-С районі) і взагалі зрозуміти як можна приєднатися до приватної труби і чи можливо взагалі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже дякую Вам за посилання, я дану тему читала, але у нас э суттєва різниця - у мене труба є приватною власністю іншої фізичної особи і на полі жодних труб. Більше того підключення здійснювалося в Харкові,а мене цікавить Київська область. З мого досвіду маю чітке переконання що в кожній області, районі все здійснюється по різному, тому і прошу допомоги саме щодо київської області (в ідеалі К-С районі) і взагалі зрозуміти як можна приєднатися до приватної труби і чи можливо взагалі?

 

Я присоединялся к частной трубе. Все тоже что и в обычном случае. Только еще разрешение (Нотариальное) от собственника трубы. Без него даже не хотели меня слушать. Мне разрешение обошлось в 17 000 грн..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, ще мені сказали що вартість 1 м труби коштує 30 $, а мені потрібно тягнути близько 180 м:(

Більше того , мене попередили, що якщо я буду тягнути трубу зараз то вона автоматично переходить у власність газового господарства. ТАким чином ці витрати я ніколи не поверну.

Якось так:(

Наразі дивимося тверд. котли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще мені сказали що вартість 1 м труби коштує 30 $,.

 

огромнейшая просьба ко всем авторам похожих высказываний:

Пожалуйста конкретизируйте свои фразы, кто сказал, где сказал, какой трубы (технические параметры), чем обосновал, на каких условиях и в какой форме, должности, организации, фамилии необязательно:).

только так картина происходящего будет максимально ясна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже дякую Вам за посилання, я дану тему читала, але у нас э суттєва різниця - у мене труба є приватною власністю іншої фізичної особи
серьезно? вы видели такой документ о праве власности ?конкретно-как называется?

і на полі жодних труб.
их обычно не сверху пролаживают

 

Добавлено через 1 минуту

З мого досвіду маю чітке переконання що в кожній області, районі все здійснюється по різному,
закон-одинаков пока для всей страны:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

огромнейшая просьба ко всем авторам похожих высказываний:

Пожалуйста конкретизируйте свои фразы, кто сказал, где сказал, какой трубы (технические параметры), чем обосновал, на каких условиях и в какой форме, должности, организации, фамилии необязательно.

только так картина происходящего будет максимально ясна.

дану інформацію мені надала компанія котра займається газифікацією і назвали орієнтовну ватрість проведення труби по вулиці. Це вартість по Київській області.

серьезно? вы видели такой документ о праве власности ?конкретно-как называется?

коли буде суть до діла - будьте певні я обовязково попрошу всі необхідні документи. Моя мета, була, зясувати, як практично це здійснюється. І чи можливо це взагалі.

их обычно не сверху пролаживают

навіть не знаю що Вам відповісти, думаю Вам доведеться повірити мені наслово:)

 

закон-одинаков пока для всей страны

закони то одні - але їх практичне застосування досить різне, я намагаюся будуватися по закону і із того малого що я вже встигла я зрозуміла що кожний суслік - агроном.

Більше того , всім дуже дякую за Ваші питання. Але наразі дана тема все не актуальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...