Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поєднання теплої підлоги (ТП) з радіаторами

Vol_Kon

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, шановні фахівці з питань опалення,

 

Прошу Вас висловити Ваші думки з наступного приводу.

 

У спальнях мансардного поверху я маю намір поєднати радіатори опалення з теплими підлогами, які планується укласти лише в окремих зонах (проходи, зони біля французьких (до підлоги) вікон) - див. Додаток. Теплі підлоги будуть повністю у с/у, загальних коридорах та холі, тому реалізація даної ідеї потребуватиме незначних додаткових ресурсів.

 

У цьому звязку буду вдячний за Ваші думки / коментарі з наступних питань:

1. Чи доречна така ідея взагалі з точки зору ефективної (раціональної) системи опалення

2. Чи не буде це створювати певний дискомфорт в плані температурного режиму в спальні

3. Чи потрібно відділяти ці зони демпферною стрічною на додаток до стрічки вздовж стін.

4. Інші зауваження на основі Вашого досвіду.

 

Заздалегіль вдячний Вам за поради.

 

З повагою,

Володимир.

TP_skhema.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за інтерес до теми.

 

Це пояснюється тим, що я не хочу теплої підлоги в спальній зоні і в зоні дитячих робочих столів. Крім того, мені здається, що наявність таких плям ТП за певних погодніх умов дасть можливість використовувати лише ТП.

 

Дякую за Ваші думки з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не хотите, то вообще не делайте. Контролировать , чтобы тепло не вытекало за четкие рамки зоны будет сложно. Да и ненужно.

 

Идея в принципе реализуема, но сакральный смысл мне лично не сильно понятен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, основний зміст ідеї в наступному:

- забезпечити додатковий прогрів прохідних зон і зон біля французьких вікон (вони до підлоги)

- забезпечити мін. опалення кімнати до моменту встановлення радіаторів (буде зроблено пізніше).

 

Щодо реалізації: на Вашу думку, чи потрібно цю зону відділяти додатковою демпферною стрічкою чи достатньої буде пристівнної стрічки?

 

Дякую,

Володимир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забезпечити мін. опалення кімнати до моменту встановлення радіаторів (буде зроблено пізніше).

При такому монтажі ТП не покриє тепловтрати ваших приміщень, або Ви хочете ходити у шубах, та мати просто плюсову температуру.

 

 

чи потрібно цю зону відділяти додатковою демпферною стрічкою

Мені теж цікаво, що б відповів маестро Муравський Андрій на це питання, бо він вважає головною функцією стрічки, це температурний захист берегових зон. Я би обокремив всі контури цією демферкою від загальної стяжки, як того просять німці з Упонора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, за відповідь.

 

Так, я хочу мати плюсову температуру на мансарді поки йде оздоблення і "заселення" першого поверху. Після цього, ТП буде доповнена радіаторами, що дозволить повністю покрити тепловтрати.

 

Таким чином, я повертаюся до свого питання, яке ще не знайшло відповіді:

 

Чи потрібно відділяти зони ТП (див. додаток у першому повідомленні) демпферною стрічною на додаток до стрічки вздовж стін.

 

Як запропоновано вище, буду вдячний пану Муравському за його фахову відповідь.

 

З повагою,

Володимир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж цікаво, що б відповів маестро Муравський Андрій на це питання, бо він вважає головною функцією стрічки, це температурний захист берегових зон....

 

Коллега, если завидуете - то делайте это молча :)

 

Для тех, кто в бронепоезде: лента таки для теплоизоляции. Для демпфирования зон, разделения контуров и проч. задач такого рода есть специальные планки из другого, более плотного материала.

 

Вы уж если научились читать, то читайте "німців з Упонора" немножечко внимательней и вдумчивей.

Хотя, безусловно, применять мягкую ленту для целей разделения контуров никто не запрещает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь.

 

Шановні колеги,

 

Все ж таки прошу Вас уточнити чи потрібно у моєму випадку розділяти зону ТП спеціальними планками на додаток до демпферної стрічки вздовж стін.

 

Заздалегідь вдячний,

Володимир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Шановні колеги,

 

Все ж таки прошу Вас уточнити чи потрібно у моєму випадку розділяти зону ТП спеціальними планками на додаток до демпферної стрічки вздовж стін.

 

Да сколько там того ТП.

Ничего там не надо разделять и тем более применять специяльные планки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллега, если завидуете - то делайте это молча

Спасибо хоть за "коллегу", а при чем тут зависть? И обос...ал, и понаписывал кучу г...на, и на вопрос человека не ответил, ну как всегда в своем стиле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Убрать радиатор отопления и подключить вместо него теплый пол. Можно ли так?

 

Он не возле окна...

Хочу объеденить кладовку и кухню

частный дом

Радиатор на вид - 0,8-1квт

 

Если это возможно - сколько м.п. можно намотать ТП

+/-

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно ли так?

Можно, поставить Мультибокс, подача в ТП, из пола в бокс, из бокса в обратку. Сколько мотать м ТП? А хрен его знает, Вы же не дали вводных.

Вот в помощь www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=123744

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно, поставить Мультибокс, подача в ТП, из пола в бокс, из бокса в обратку. Сколько мотать м ТП? А хрен его знает, Вы же не дали вводных.

Вот в помощь www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=123744

 

Надо 12м2 в кухне-столовой

Если критично - можно 8-10м2

 

Что-то типа этого?

teplotop.com.ua/index.php?route=product/product&path=64_114&product_id=327

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Можно, поставить Мультибокс, подача в ТП, из пола в бокс, из бокса в обратку.

А если температура теплоносителя в подаче 70 градусов? как тогда быть ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если температура теплоносителя в подаче 70 градусов? как тогда быть ?

 

Ничего страшного не произойдет, именно для этого оно и придумано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего страшного не произойдет, именно для этого оно и придумано.

А по практическому опыту это работает? Пока теплоноситель дойдёт до термостата половина контура может сильно прогрется ?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по практическому опыту это работает?

Очень работает. ТП инерционная система, пока до мультибокса дойдет горячая вода, стяжка не успеет прогреться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

 

Підкажіть будь-ласка по такому питанню. Значить опалення автономне, в кухні один контур теплої підлоги зроблений від гілки на рушникосушку. Мультибокс підключений, але чи можна заливати в стяжку такі з'єднання? Як мають бути виведені підключення мультибокса по-правильному?

DSC01321.thumb.JPG.18d3c4a1226a219e0914a3b534ff1fcd.JPG

DSC01322.thumb.JPG.2d55281a4a2148d3c4e19480e54af8af.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як тоді? Зробити люк з плитки, чи краще заставити майстра переробити?

Може у Вас є фото правильного підєднання контуру ТП, щоб показати майстру.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Желательно переделать, но решать Вам - такое соединение может простоять и веками, не давая о себе знать...

 

По всем канонам жанра резьбовые соединения должны оставаться обслуживаемыми, тоесть в доступе и на виду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Переробити не війшло :unknown:,відповідь традиційна - все буде нормально, всім так робимо, можна заливати... На всякий випадок обмотав з'єднання скотчем щоб розчин не розїв.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...