Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Взаємодія кухонної витяжки на кухні і котла Vaillant

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Доброї ночі.

 

Є котел vaillant Atmomax VUW 24.

Є кухонна витяжка.

 

Знайшов для котла по хорошій ціні модуль 1 з 5. номер 306246.

allegro.pl/modul-wielofunkcyjny-1-5-vaillant-306246-i3928540004.html

 

Інструкція до модуля, точніше там тільки схеми підключення.

IA_INT_306246_834406_00_DE.pdf

 

Інформації по ньому в інтернеті маловато, скажем так реальних відгуків незнайшов взагалі.

 

Мене цікавить по якому принципу котел буде управляти кухонною витяжкою ?

Чи можна витяжку поставити пріорітетною ? (в смислі якщо працює витяжка, тоді котлу включатися забороняєм).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброї ночі.

 

Є котел vaillant Atmomax VUW 24.

Є кухонна витяжка.

 

Знайшов для котла по хорошій ціні модуль 1 з 5. номер 306246.

allegro.pl/modul-wielofunkcyjny-1-5-vaillant-306246-i3928540004.html

 

Інструкція до модуля, точніше там тільки схеми підключення.

[ATTACH]339645[/ATTACH]

 

Інформації по ньому в інтернеті маловато, скажем так реальних відгуків незнайшов взагалі.

 

Мене цікавить по якому принципу котел буде управляти кухонною витяжкою ?

Чи можна витяжку поставити пріорітетною ? (в смислі якщо працює витяжка, тоді котлу включатися забороняєм).

 

Модуль 1 из 5 может запретить работать вытяжке если работает котел.

 

Для того, что вы хотите сделать этот модуль не нужен..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене цікавить по якому принципу котел буде управляти кухонною витяжкою ?

Чи можна витяжку поставити пріорітетною ? (в смислі якщо працює витяжка, тоді котлу включатися забороняєм).

 

Опасная затея имхо.

Один газовый прибор - один канал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опасная затея имхо.

Один газовый прибор - один канал.

в мене два канали ібо будинок по проекту з індивідуальним опалюванням.. котел свій окремий канал має.

 

котел по проекту на кухні, а витяжка 60см від нього вбік. Теоретично витяжку неможна підключати, але всі підключають, і я тоже (надіяться напевно на датчики тяги які є в котлі, ну і вікно відкривають і ніби все добре).

 

Але я вже зрозумів що той модуль буде просто відключати живлення витяжки при включенні котла. думаю то буде незручно, бо якщо опалення то ще терпимо, то періодичне використання гарячої води буде ту витяжку дуже часто "мучити" відключеннями.

Але для чогось вайлант ту функцію придумав :unknown:

 

з другого боку якщо якимось чином пріоритет зробити у витяжки, тоді з гарячою водою буде напряг при роботі витяжки - а це ще гірше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але для чогось вайлант ту функцію придумав :unknown:.

 

Як для чого?? Для вашого варіанту. Коли ввімкнеться витяжка котлу може не вистачати повітря для горіння і горіння буде неефективним, або може взагалі не відбуватися. Витяжка може ще й протитягу зробити і погасить котле, це вже залежить від обєму приміщення та потужності витяжки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як для чого?? Для вашого варіанту. Коли ввімкнеться витяжка котлу може не вистачати повітря для горіння і горіння буде неефективним, або може взагалі не відбуватися. Витяжка може ще й протитягу зробити і погасить котле, це вже залежить від обєму приміщення та потужності витяжки

якраз з тої точки зору і розглядав покупку цього девайса.

 

але тоді получається що в морозні дні коли котел працює практично цілодобово з невеликими перервами - витяжкою буде неможливо користуватися :unknown:

 

як на мене то був би оптимальним такий алгоритм:

 

1. по опалюванню - пріоритет у витяжки, адже відсутність опалювання в квартирі нехай навіть на годинку часу поки посмажаться котлети :) - особо впливу на клімат мати небуде.

 

2. якщо йде запрос гарячої води - тоді пріоритет у котла і витяжка блокується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене два канали ібо будинок по проекту з індивідуальним опалюванням.. котел свій окремий канал має.

 

котел по проекту на кухні, а витяжка 60см від нього вбік. Теоретично витяжку неможна підключати, але всі підключають, і я тоже (надіяться напевно на датчики тяги які є в котлі, ну і вікно відкривають і ніби все добре).

 

Але я вже зрозумів що той модуль буде просто відключати живлення витяжки при включенні котла. думаю то буде незручно, бо якщо опалення то ще терпимо, то періодичне використання гарячої води буде ту витяжку дуже часто "мучити" відключеннями.

Але для чогось вайлант ту функцію придумав :unknown:

 

з другого боку якщо якимось чином пріоритет зробити у витяжки, тоді з гарячою водою буде напряг при роботі витяжки - а це ще гірше.

 

Ага, так понятней.

Может для притока воздуха поставить рекуператор (если есть возможность) и не заморачиватся со всякими модулями!?

Я лично планирую ставить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...