Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моє перше будівництво. Що робити дальше?

iharbovskyy

Рекомендовані повідомлення

Минулого року придбали незавершене будівництво. Пошук відбувався по двох критеріях: конкретні населені пункти, які нас цікавили (їх було 3 села, всі інші нас не цікавили) і вартість. Найкраща пропозиція на мою думку виявилась такою як на фото нижче. Весною плануємо розпочати будівельні роботи, оскільки досвіду будівельних робіт немає, прошу підказати чи правильно заплановані роботи. А також розгляну ВСІ пропозиції та підказки форумчан. Географічно будинок розташований у Львівській області Стрийський район.

 

 

Є декілька варіантів етапів проведення робіт.

 

Варіант 1.

1. Вікна+двері вхідні

2. Електрика (проводка)

3. Штукатурка (внутрішня)

 

Варіант 2.

1. Штукатурка (внутрішня)

2. Вікна+двері вхідні

3. Електрика (проводка)

4. Відкоси

445530471_2013-07-0119_43_041.thumb.jpg.b1275711f89952f3a6c0b4ed5657bc6b.jpg

Змінено користувачем iharbovskyy
вставка миниатюри
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Более правильным является вариант 1. Потому как без окон особо внутри не поработаешь, начинайте с них. Удачи!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Географічно будинок розташований у Львівській області Стрийський район.
Привіт односельчанам:)

не знаю скільки коштувала та коробка, але чи не краще було взяти просто землю і з "нуля" свіжий проект збудувати?:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прежде всего нужно завести все коммуникации... чтобы потом не долбить поштукатуренные стены... заведете комуники - там ситуация покажет что нужно делать...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото видно, что перемычка над гаражными воротами прогнулась или это искажение фото, или серьезная проблема. Если прогнулась, то нужно начать с нее.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт односельчанам:)

не знаю скільки коштувала та коробка, але чи не краще було взяти просто землю і з "нуля" свіжий проект збудувати?:unknown:

Привіт! Часи соціалізму закінчилися ще в совєтскому союзі, тому взяти просто землю не було можливості, а от купити можна, але при купівлі незавершеного будівництва вартість землі на таких довгобудах практично невраховують, так як в більшості випадків її колись давали або безкоштовно або за 100$. Тепер в цьому районі просять 8 тис.$ за ділянку. Будувати з нуля - треба мати достатньо вільного часу, щоб контролювати, а це як мінімум ще 2 роки.

 

Добавлено через 9 минут

 

Добавлено через 1 минуту

На фото видно, что перемычка над гаражными воротами прогнулась или это искажение фото, или серьезная проблема. Если прогнулась, то нужно начать с нее.

 

Перемичка є прогнутою, але наскільки я розумію вона деформована від самого початку, коли заливали цементний розчин прогнулася опалубка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позволю свои комментарии.

 

1. Однозначно поддерживаю коллегу, про пост "О перемычках". Но хочу обратить внимание она не одна. Мое виденье - первым этапом переделайте перемычки, поскольку - можно сказать это такие основополагающие работы. И Их на до сделать.

 

2. Я бы "заложил" странной формы окна, это в будущем спасет от многих удорожаний - остекление, отопление, и т.п.

 

3. Теперь за коммуникации - Электрика пустите в дом.

 

4. А теперь штукатурьте внутрянку.

 

4.1. Можно здесь остекление.

 

5. Зовите сантехников.

 

5.1. Или здесь остекление.

 

6. Теперь внутренняя чистовая стяжка.

 

Если еще есть силы и деньги в 2014 пишите :) еще можно много чего добавлять следующими этапами. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перемичка є прогнутою, але наскільки я розумію вона деформована від самого початку, коли заливали цементний розчин прогнулася опалубка.

 

Насправді вона вигнулася через безграмотність архітектора та будівельників. І це не така проста проблема, як може здатися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насправді вона вигнулася через безграмотність архітектора та будівельників. І це не така проста проблема, як може здатися.

да уже не имеет смысл искать "Кто виноват". Надо просто исправить и забыть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да уже не имеет смысл искать "Кто виноват". Надо просто исправить и забыть.

 

Ви точно знаєте, як це зробити?

 

Деформація сталася тому, що на центр перемички тиснуть два цегляні стовпи. Якщо прибрати стовпи - виникає нова проблема: як стабілізувати віконний отвір? Бо це арочні склепіння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото видно, что перемычка над гаражными воротами прогнулась или это искажение фото, или серьезная проблема. Если прогнулась, то нужно начать с нее.
Всім привіт. На вихідних заїхав подивитися ще раз на перемичку. Все-таки це спотворення фотографії. Сфоткаю наступного разу, бо телефон був розряджений і небуло можливості зробити фото.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз в пошуку виробника вікон. Але є ідея зробити терасу, так щоб з одного з трьох вікон (ті що з аркою) зробити двері і можна було виходити на терасу. На мою думку її можна розмістити на 2 або 4 опори (колони).

Я уявляю, що це мало би виглядати так як на рисунках. На лівому рисунку вигляд з переду, а на правому вигляд з верху (маленькі квадрати - це місця опор).

По вікнах остаточно ще не визначився, але є 5 виробників до яких я схиляюсь. Також розумію, що на форумі є виробники і дистрибютори вікон, розгляну їхні пропозиції також. Кількість вікон та що на фото + 5 з інших сторін.

А ще цікавить тема теплових насосів, хотів би поспілкуватися з людьми хто встановив (якщо це не з області фантастики) і можливо поки ще трошки зими попереду запросив мене на коротку демонстрацію :beer:.

Graphic11.thumb.jpg.77c9094a07b9741111eac9e03f02629d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Завтра планується відкриття будівельного майданчика. Планую почати обгороджувати (забити дерев'яні - вербові стовпчики) і натягнути металеву сітку. Також планую зустріч з майстрами, які будуть робити вищезгадані роботи (балкон і вхід). Також буду вдячний за допомогу у виборі вікон. Проаналізувавши деякі сайти виробників і салони дилерів зупинився на 5 виробниках. Склопакет планую брати двокамерний енергозберігаючий, колір вікон коричневий (золотий дуб або щось схоже) можливо з внутрішньої сторони білий колір, але ще остаточно не визначилися. Прошу коментувати вибір вікон.

91226239_.thumb.JPG.2d9ea7801f6170282a1f3dd01da2bc18.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...