Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потужність радіаторів у квартирі

inoname

Рекомендовані повідомлення

Розрахували у квартирі необхідну потужність радіаторів. Встановили. Радіатори гарячі по всій своїй площі, котел справно працює. Але особливіть мого приміщення полягає в тому, що квартира у новобудові - відповідно квартири поверхом вище та нижче не опалюються, а у моїй квартирі через це є зрозумілі тепловтрати, які не були враховані. При температурі повітря за вікном у +5, хата прогрівається максимум до 19градусів, при -10, до 17градусів. Для мене це замало. Хотілось би 20-21 градус.

Коли сусіди почнуть робити ремонт та заселятися невідомо, можливо, через рік, а можливо через 5. Я же ж планую переїжджати.

Відповідно, постало питання, якщо я поміняю радіатори на потужніші і через кілька років таки сусіди увімкнуть опалення, потужність моїх радіаторів виявиться завеликою. Чого це мені коштуватиме? Я матиму якісь проблеми із цим? Чи достатньо буде зменшити темп. теплоносія на котлі, чи відрегулювати темп. на радіаторі термоголовкою? Є також і кімнатний термостат.

Тобто чи доцільно поставити потужніші радіатри?

Буду вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На какую температуру теплоносителя рассчитывалась ваша система? Какой котел и радиаторы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радіатори сталеві Purmo. В кухні тип 22, у вітальні і спальні 11.

Котел Вісман Вітопенд 100, турбо. 23кв.

На яку температуру теплоносія я не знаю, на жаль.

Площа квартири 49 м кв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кутова квартира із цегли і утеплення пінопласт сотка.

Радіатори:

1. тип 22 - 500х500

2. тип 11 - 500х1200

3. тип 11 - 500х300

 

Замінити хочу 500х1200 з типу 11 на тип 22.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня аналогичная ситуация (новострой, часть квартир не отапливается, иногда экономят на температуре теплоносителя). Радиаторы с 2х запасом поставил везде (korado, нижнее подключение) + термоголовки. Термоголовки решают. Система отопленя двухтрубная, крышная котельная.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Мене майстер, що робив опалення запевняв, що зробив розрахунок згідно площі квартири і цього цілком досить. Зі мною не згідний, що є якась помилка, але якщо я наполягаю, то поміняє радіатор на тип 22. Мені треба буде лише доплатити різницю в ціні між типом 11 і 22.

Надіюсь, це покращить ситуацію і я піднімлю температуру до 20-21 градусів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...