Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите составить жалобу

Kris_tya

Рекомендовані повідомлення

ну собственно ситуация такова) Боярка миськрада! 2013 год весь принимали новый ген план и вот оно счастье))) приняли! так как доки я сдавала в мае 2013 года от лица землеустроительной организации на смену решения, то и соответственно про доверку не подумала, а тем более про договор вывоза мусора!

ну заехала узнать есть ли мое решение что б сам заказчик его забрал(как это пребует закон)....

про добрый день какой у вас вопрос можно забыть! со старта договор паспорт(это мне в 8 кабинете мужчина сказал), я говорю какой договор мне узнать есть ли решение ...после это у меня спросили замужем или нет и еще констатировали факт что я не женщина!:):):)

оч приятно работать вот с этим человеком

Секретар ради

 

ПАЛИВОДА Дмитро Ігорович

 

Прийомні дні: вівторок 14-00 - 17-00

середа 9-00 - 13-00

кабінет №8

телефон 40-275

e-mail: regionboyarka@yandex.ru

(фото приложу)

и так кто знает правильную форму жалобы и куда, кому лучше ее отправить)

всем зарание спасибо за советы помощь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жалоба- на что :на не показали документ вам ?

или на обращение невежливое?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на хамское поведение госчиновника:)

какие эмоции))) я вас прошу! когда приходишь и говоришь фио готово или нет решение на отвод зземли!? а те вместо да нет, договор и паспорт!

какой договор какой паспорт мне инфа нужна :D:D:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на хамское поведение госчиновника:)

какие эмоции))) D

есть неопровержимые доказательства?

 

Добавлено через 3 минуты

когда приходишь и говоришь фио готово или нет решение на отвод зземли!? а те вместо да нет, договор и паспорт!

какой договор какой паспорт мне инфа нужна :D:D:D:D:D

а в чем проблема-их показать?

может -этого требует сама процедура получения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну собственно ситуация такова)

Боярка миськрада!

заехала узнать есть ли мое решение что б сам заказчик его забрал(как это пребует закон)....

со старта договор паспорт(это мне в 8 кабинете мужчина сказал),

я говорю какой договор мне узнать есть ли решение ...

после это у меня спросили замужем или нет и еще констатировали факт что я не женщина!:):):)

если без доказательств-можно так:

Прокурору _________________________________

(Підставити назву та адресу прокуратури/посади прокурора)

від__________________________

(Підставити свої прізвище, ім’я, по батькові, адр

 

ЗАЯВА

на протиправні дії дерслужбовця

миськради Боярки

ПАЛИВОДА Дмитро Ігоровичкабінет №8

телефон 40-275

e-mail: regionboyarka@yandex.ru

(фото приложу)

„___”__________20__р., ______________________________________________

(Підставити дату та місце подій)

під час мого офіційного візиту до миськради Боярки ! (тут ваш сюжет)

заехала узнать есть ли мое решение что б сам заказчик его забрал(как это пребует закон)....

со старта договор паспорт(это мне в 8 кабинете мужчина сказал),

я говорю какой договор мне узнать есть ли решение ...

после это у меня спросили замужем или нет и еще констатировали факт что я не женщина!:):):)

З огляду на викладене вважаю, що дії працівника (ФИО) ______були незаконними.

вважаю, що дії(ФИО) ______ не відповідають високим моральным якостям співробітника міськради,що є несумісним з віповідальною діяльністю дерслужбовця такого рівня тому я звернулася з заявою до директора міськради мБорка з проханням провести перевірку, відсторонити(ФИО) ______ від роботи і провести його позачергову аттестацію. Однак у відповідь на моє звернення директор міськради мБорка не відреагував належним чином или

Язвернулася з скаргою в управління міськрадами , однак посадові особи управління ..не прийняли ніяких мір по устранению порушень вимог Закона Украины «про сільради,про держслужбовців », виновный (ФИО) ______ не привлечен до відповідальності, не відсторонений від держ деяльності)

вважаю таку бездіяльність(дії) посадових осіб міськради і управління міскрадами-незаконною, так як, відповідно ч. ст. Закона Украины «про посадових осіб міськрад», держдіяльністю можуть займатися особи з високими

моральными якостями, які мають відповідні -освіту,

профессіонально-практичну підготовку, фізичний і психічний стан яких дозволяє виконувати службові зобовязання

При цьому мені фактично було відмовлено у будь-якій можливості захисту своїх інтересів, враховуючи те, у якому вигляді .. мені було все це сказано

Я відчула абсолютну безпомічність перед посадовими (службовими) особами органів державної влади, що підірвало у мене віру у можливість захисту своїх інтересів правовими методами.

У мене зірвалися життєві плани, я змушена нервуватися, уся ця ситуація (починаючи із ..) є для мене стресовою, Причинену мені таким чином моральну шкоду відшкодувати адекватно та повністю у матеріальній формі неможливо, але суму, яка б могла частково загладити мої моральні стражданн я оцінюю у ........грн:roll:

На підставах вищевказаного, прошу провести перевірку виконання

посадовами особами міскради мБорка а саме (ФИО) ______ та його керівництва норм діючогого законодательства

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене зірвалися життєві плани, я змушена нервуватися, уся ця ситуація (починаючи із ..) є для мене стресовою, Причинену мені таким чином моральну шкоду відшкодувати адекватно та повністю у матеріальній формі неможливо, але суму, яка б могла частково загладити мої моральні страждання оцінюю у ........грн

пять баллов :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это лучшая жалоба в моей жизни:lol::lol::lol::lol::lol::lol:все завтра отправляю меру и ...а куда еще кроме прукуратуры?:D:D:D

это мего

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это лучшая жалоба в моей жизни:lol::lol::lol::lol::lol::lol:все завтра отправляю меру и ...а куда еще кроме прукуратуры?:D:D:D

это мего

ГЛ КМУ

ukc.gov.ua/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это лучшая жалоба в моей жизни:lol::lol::lol::lol::lol::lol:все завтра отправляюэто мего
повторюсь еще раз-доказательства какие??

например:rolleyes: :

видео ?аудио материалы ?показания свидетелей (письменные)?

говорили (балакали)-не доказ..:roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повторюсь еще раз-доказательства какие??

например:rolleyes: :

видео ?аудио материалы ?показания свидетелей (письменные)?

говорили (балакали)-не доказ..:roll:

 

та мне главное показать человеку что не смотря нато что он относиться к партии регионов ему НЕ все дозволено((((( наказать то не получиться а вот крови я попью у ЭТОГО КРОВОСИСИ:D:D:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та мне главное показать человеку что не смотря нато что он относиться к партии регионов ему НЕ все дозволено((((( наказать то не получиться
а мне-всегда неважно :

к какой партии- относится чиновник ..

если он не помогает 0а вредит людям, значит он -вредитель ..

а вредитель-это: паразит ..

паразита-останавливают:

только коплексные средства (долгосрочного применения):o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижні потому...
  • 1 рік потому...
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...