Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відмова у видачі будівельного паспорта

kondravasyl

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір.

Шановні форумчани, ситуація наступна. Є держ акт на землю виданий 2005 року районом, при подачі документів на Будівельний паспорт отримано відмову у зв’язку з тим що дана земельна ділянка знаходиться поза ген планом села (але в акті є адреса і там прописано чітко село (я так розумію ділянка знаходиться на межі, і акт виданий з адресом село а по генплану відноситься до міста)). Так от хочу подавати документи до суду, щоб зобов’язати архітектора підписати Буд паспорт, які шанси виграти суд і як правильніше це все зробити????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір.

Шановні форумчани, ситуація наступна. Є держ акт на землю виданий 2005 року районом, при подачі документів на Будівельний паспорт отримано відмову у зв’язку з тим що дана земельна ділянка знаходиться поза ген планом села (але в акті є адреса і там прописано чітко село (я так розумію ділянка знаходиться на межі, і акт виданий з адресом село а по генплану відноситься до міста)). Так от хочу подавати документи до суду, щоб зобов’язати архітектора підписати Буд паспорт, які шанси виграти суд і як правильніше це все зробити????

 

 

Генплан населенного пункта - это самый основной градостроительный документ. А за период пути "собака могла подрасти" :) То есть, с 2005 года по 2013 год на законных основаниях город увеличил свою территорию путем согласования и утверждения генерального плана города. Если кроме генплана, город согласлвал и утвердил проект землеустрою по установлению новых границ города, то Вы можете получить в ДЗК города вытяг по месторасположению Вашего участка в границах ГОРОДА и заказать будивельный паспорт в АРХИТЕКТУРЕ ГОРОДА.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генплан населенного пункта - это самый основной градостроительный документ. А за период пути "собака могла подрасти" :) То есть, с 2005 года по 2013 год на законных основаниях город увеличил свою территорию путем согласования и утверждения генерального плана города. Если кроме генплана, город согласлвал и утвердил проект землеустрою по установлению новых границ города, то Вы можете получить в ДЗК города вытяг по месторасположению Вашего участка в границах ГОРОДА и заказать будивельный паспорт в АРХИТЕКТУРЕ ГОРОДА.

 

але ж держ акт виданий не містом, я прийду в архітектуру міста покажу держ акт на землю і мене відправлять по місцю ким виданий держ акт, і получається замкнуте коло?(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж держ акт виданий не містом, я прийду в архітектуру міста покажу держ акт на землю і мене відправлять по місцю ким виданий держ акт, і получається замкнуте коло?(

 

В архитектуре города есть генплан города, они Вам скажут, какие и откуда документы нужно принести, чтобы Вас узаконить в городе ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В архитектуре города есть генплан города, они Вам скажут, какие и откуда документы нужно принести, чтобы Вас узаконить в городе ;)

 

Получиться тоді так, що держ акт той шо я маю прийдеться скасувати і зробити новий вже виданий містом і тоді ділянці нова адреса малаб присвоїтись тоже, що це типу вже місто??

просто порекомендували звернутись до суду і суд зобов’яже районного архітектора підписати буд паспорт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получиться тоді так, що держ акт той шо я маю прийдеться скасувати і зробити новий вже виданий містом і тоді ділянці нова адреса малаб присвоїтись тоже, що це типу вже місто??

просто порекомендували звернутись до суду і суд зобов’яже районного архітектора підписати буд паспорт?

 

если архитектор не против чтобы его суд обязал - а судья не против такое решение вынести - то да такая схема вполне может быть.

 

Добавлено через 2 минуты

Добрий вечір.

Шановні форумчани, ситуація наступна. Є держ акт на землю виданий 2005 року районом, при подачі документів на Будівельний паспорт отримано відмову у зв’язку з тим що дана земельна ділянка знаходиться поза ген планом села (але в акті є адреса і там прописано чітко село (я так розумію ділянка знаходиться на межі, і акт виданий з адресом село а по генплану відноситься до міста)). Так от хочу подавати документи до суду, щоб зобов’язати архітектора підписати Буд паспорт, які шанси виграти суд і як правильніше це все зробити????

и что это за госакт который выдан районом (а он за граиницами села имеел право) ? для каких целей был выдан госакт ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получиться тоді так, що держ акт той шо я маю прийдеться скасувати і зробити новий вже виданий містом ?

 

Отменили акты год назад. Не нужен Вам новый акт. Я предложила вариант решения Вашей проблемы, но Вы легких путей не ищите...;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архитектор не против, йому просто треба для перестраховки папірець, шо в разі якоїсь перевірки чи ше чогось щоб він мав на шо послатись чому він підписав буд паспорт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архитектор не против, йому просто треба для перестраховки папірець, шо в разі якоїсь перевірки чи ше чогось щоб він мав на шо послатись чому він підписав буд паспорт

 

так все таки - район выдал госакт за границами села и не по генплану ? И для чего земельный участок выделен ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так все таки - район выдал госакт за границами села и не по генплану ? И для чего земельный участок выделен ?

 

Виділений для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Виданий жовківським районним відділом земельних ресурсів, а відправляють, кажуть шо то Львів

 

Добавлено через 1 минуту

Ось шо пише точно у відмові: повертаємо наданий вами пакет документів, у зв’язку з невідповідністю намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації, оскільки згідно генплану земельна ділянка знаходиться за межами жовківського району

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у зв’язку з невідповідністю намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації, оскільки згідно генплану земельна ділянка знаходиться за межами жовківського району

1. Выдает отдел на основании решения органа уполномоченного распоряжаться землей - кто указан в госакте, чье решение - района или города или сельсовета ?

2. Ответ архитектура выдала нормальный, если участок не соответствует генплану - но.....в 2005 году когда выделялся земельный участок архитектура обязана была согласовать проект землеустройства со словами "соответстует генплану". Посмотрите в архивном экземлпяре проекта заключение архитектуры 2005 года. В суде если что пригодится

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз кажуть що ділянка лежить поза межами ген плану і відноситься до м.Львів

11111.jpg.9eb536f0f0e55187fe30ddcd5e7580bc.jpg

Змінено користувачем kondravasyl
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз кажуть що ділянка лежить поза межами ген плану і відноситься до м.Львів

 

ситуация немножечько "дэбильная" - село "загнали" в границы города, при этом не разрабатывали новую (или обновление) граддокументацию.....ну "власть" городскую "благодарите" за проблемы, в суд конечно, генплан села поднимайте- нарушены Вашего села права при объединении с городом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ситуация немножечько "дэбильная" - село "загнали" в границы города, при этом не разрабатывали новую (или обновление) граддокументацию.....ну "власть" городскую "благодарите" за проблемы, в суд конечно, генплан села поднимайте- нарушены Вашего села права при объединении с городом.

 

документи вже подано юристу для вивчення справи і готування позову. Цікавлять шанси виграшу справи і може хтось підкаже яка приблизно ціна за послуги юристу (адвокату) щоб орієнтуватись скільки затяне коштів ну і часу, ато на весну вже всьо готове для фундаменту!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

документи вже подано юристу для вивчення справи і готування позову. Цікавлять шанси виграшу справи і може хтось підкаже яка приблизно ціна за послуги юристу (адвокату) щоб орієнтуватись скільки затяне коштів ну і часу, ато на весну вже всьо готове для фундаменту!!!

 

конституция

Стаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж держ акт виданий не містом, я прийду в архітектуру міста покажу держ акт на землю і мене відправлять по місцю ким виданий держ акт, і получається замкнуте коло?(

 

Вам нужно прийти в архитектуру Лычаковского (или Шевченковского) района Львова. На основании генерального плана Львова Вам поменяют адрес земельного участка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам нужно прийти в архитектуру Лычаковского (или Шевченковского) района Львова. На основании генерального плана Львова Вам поменяют адрес земельного участка.

якщо поміняють адрес земельного участку, то треба буде і держ акт переробляти???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо поміняють адрес земельного участку, то треба буде і держ акт переробляти???

 

Еще раз: держакт не надо переробляти, так как такой документ как держакт - отменили. Вам выдадут вытяг из держкадастра с адресом : м. Львів, вул. ___________и свидетельство на право власности земельным участком, где тоже будет адрес: м. Львів, вул. ___________

Все дальнейшие документы на строительство дома Вы будете оформлять, указывая в сведениях о земельном участке свидетельство на право власности, а не держакт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще раз: держакт не надо переробляти, так как такой документ как держакт - отменили. Вам выдадут вытяг из держкадастра с адресом : м. Львів, вул. ___________и свидетельство на право власности земельным участком, где тоже будет адрес: м. Львів, вул. ___________

Все дальнейшие документы на строительство дома Вы будете оформлять, указывая в сведениях о земельном участке свидетельство на право власности, а не держакт.

 

Дякую, я так поняв перше треба йти в архітектуру Львова, а потім в ДЗК???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...