Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Владелец участка - один, владелец дома - другой

hmelnitsky

Рекомендовані повідомлення

Получилась в итоге судов такая штука, официально, с госактом и.т.д. владелец участка - один человек. Владельцы дома на нем, по завещанию - два других человека. Может ли собственник участка заставить собственников дома его снести, в случае аварийного состояния дома ? Или снести его самостоятельно ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Получилась в итоге судов такая штука, официально, с госактом и.т.д. владелец участка - один человек. Владельцы дома на нем, по завещанию - два других человека. Может ли собственник участка заставить собственников дома его снести, в случае аварийного состояния дома ? Или снести его самостоятельно ?

 

да может вообще дом убрать так как в законе приоритет земля! зем кодекс!

есть вариант выкупа дома или продажи зем участка владельцам дома!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) А может муж быть владельцем участка, а жена - владельцем дома?

 

сведетельство на право собственности на дом без земли жене не дадут(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да может вообще дом убрать так как в законе приоритет земля! зем кодекс!

 

Давно це в уРКаїні основною річчю стала земельна ділянка?

Згідно ст.120 ЗКУ, на який Ви ж і посилаєтеся, земля - річ приналежна.

А от у цивілізованому світі - так, як Ви кажете.

 

 

сведетельство на право собственности на дом без земли жене не дадут(

З якого дива? Якщо є підстава для переходу права власності - прийняття спадщини, то спадкоємці своє отримають.

У практиці непоодинокими є випадки, коли право власності на землю оформлено на одного, а хатка - на іншу людину. І варіантів вирішення цього питання - безліч. Від домовленостей між собою до судової тяганини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно це в уРКаїні основною річчю стала земельна ділянка?

Згідно ст.120 ЗКУ, на який Ви ж і посилаєтеся, земля - річ приналежна.

А от у цивілізованому світі - так, як Ви кажете.

 

ну со времен как меня в универе учили не последние люди которые сейчас и пишут все это НЕлобированые законы!

 

З якого дива? Якщо є підстава для переходу права власності - прийняття спадщини, то спадкоємці своє отримають.

У практиці непоодинокими є випадки, коли право власності на землю оформлено на одного, а хатка - на іншу людину. І варіантів вирішення цього питання - безліч. Від домовленостей між собою до судової тяганини.

 

я говорю что если напиример земля на иванове то петров дом без иванова в собственности не оформит(если он его ток посторил). а не уже готовую собственности передавать или дарить.

можно все и пай под комерцию перевести!

конечно у каждово свое право собственности это хорошо но вы же знаете что лучше всего когда и дом на одном владельце (спильну сумисну спильну часткову никто не отменял):)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх з наступающим Різдвом Христовим.Може хтось підскаже як мені поступити і з чого начинати?

Ми з дружиною місяць назад купили землю 2сот. земли в м. Львів и переписали на дружину.Зарас плануем готувати документи на забудову будинку на дві сімї 12 мет. на 15 мет. топто 180 кв.мет.на одну сімю або загальною площею 360 кв. мет.щоб в майбутньому можна було б продати одну половину.Як економніше і правельно зробити ?

1.Розділити землю на дві половини жінці і подарувати мені одну половину,а потім робити два строітельни паспорта на будинок з спільною стінкою

2.Або лишати землю так як є. По закону куплена земля подружжя я пополовині, одже я тоже е власник 1сот .Тільки питання чи зможу зробити два строітельні паспорта на різні фамілії(вмене и в жінки фамілії різні)

3.Будувати будинок з двома входами. Документа робити на жінку,як житловий будинок загальнов площею 360 кв.мет.(тоді складніше з документами на забудову так як будинок перевищує загальну плщу 300 кв.мет.) а потім розділити разом з землею по половини ,щоб можна було продати.

4.Може ще є простіщий вариант

 

Добавлено через 2 минуты

Земля є під забудову житлового будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх з наступающим Різдвом Христовим.Може хтось підскаже як мені поступити і з чого начинати?

Ми з дружиною місяць назад купили землю 2сот. земли в м. Львів и переписали на дружину.Зарас плануем готувати документи на забудову будинку на дві сімї 12 мет. на 15 мет. топто 180 кв.мет.на одну сімю або загальною площею 360 кв. мет.щоб в майбутньому можна було б продати одну половину.Як економніше і правельно зробити ?

1.Розділити землю на дві половини жінці і подарувати мені одну половину,а потім робити два строітельни паспорта на будинок з спільною стінкою

2.Або лишати землю так як є. По закону куплена земля подружжя я пополовині, одже я тоже е власник 1сот .Тільки питання чи зможу зробити два строітельні паспорта на різні фамілії(вмене и в жінки фамілії різні)

3.Будувати будинок з двома входами. Документа робити на жінку,як житловий будинок загальнов площею 360 кв.мет.(тоді складніше з документами на забудову так як будинок перевищує загальну плщу 300 кв.мет.) а потім розділити разом з землею по половини ,щоб можна було продати.

4.Може ще є простіщий вариант

 

Добавлено через 2 минуты

Земля є під забудову житлового будинку.

 

проще построить дом на 2 выхода, а потом когда продаете половину дома то и землю под той половиной тоже продадите, потом поделите, как по мне нет разницы!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...