Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна включати стабілізатор напруги в компютерний APS-500?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Пдкажіть будь ласка чи правильно я побудував звязку. Останнім часом дуже часто зникає стітло ривками на 1 хв може чуть менше часом більше. Я включив компютерний APS-500 далі в нього включив стабілізатор Ресанта АСН-500Н\1Ц а уже в стабілізатор розетку турбованого настнника котла. Коли зникає світло то APS видає струм на стабізатор а той на котла і ніби все працює але коли APS переключається на батарею то стабілізатор починає сильно гудіти. Так має бути чи шось неправильно в цій схемі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема неправильна. Стабілизатор повинен бути до безперебійника, а не навпаки.

Обланання підібрано неправильно. Цей безперебійник на виході має не синусоїду, а меандр (саме через це гріється та гуде стабілізатор). Через це може вийти з ладу циркуляційний насос котла. Потрібен стабілізатор, що має на виході справжню синусоїду (true sin output). З АПЦшек це SmartUPS, але значно дешевше буде спеціальній безперебійник для котла з зовнішнім акумулятором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді підкажіть сеціальний безперебійник для котлів. Здається я чув Авалон був наш і непогано справлявся там до нього ще батареї йдуть максимально зається 100 Агодин. Що скажете люди вроді не жалілись. Може ще які варанти будуть.

 

Тобто я так розумію поки шо краще відключити стабілізатор від упса і просто так як було на розетку його кинуть? До речі гудіти починає тльки коли упс переходить на роботу від батареї. В решта часу все працює тихо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі гудіти починає тльки коли упс переходить на роботу від батареї.

Звичайно. Весь інший час він просто працює як перемичка. ;)

Тоді підкажіть сеціальний безперебійник для котлів.

В розділі «Електрика» їх багато обговорюють, да й тут пошуком пройдіться. В мене просто SmartUPS стоїть, то ж питання закрите. Можна й «Авалон».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тоді підкажіть точну назву марки вашого упса і скільки часу тримає на батареї вашого котла?

 

До речі з вітчизняних є Леотони і Авалони тільки я так розумію потрібно об було On-line робота упса інакше кажуть шо котел йде в перегруз. Не памятаю хто з них он лай а хто офлан серез леотоніів і авалонів. Не підкажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смарт упс потрыбно 1000-1500 ВА, вони на 24 вольта, АКБ до них можна від 17 до 90 Агод. Смарти 2200-3000 ВА мають шину 48 вольт. Смарт також виконує функції стабілізатора. Тому якщо напруга коливається від 170 до 250 то смарт свм з цим справиться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В инструкции компьютерных бесперебойников обычно прямо пишут что они не приспособлены для использования с некомпьютерной техникой. Нет причин им не верить.

Из онлайн еще отечественные хорошие Алектрон и SinPro. Про первые читал, про вторые говорю на собственном опыте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на котел работает Powerware 5115 - и как стабилизатор, и как УПС. Пока проблем никаких, при пропадании электрики на час держал стабильно на двух аккумах 12Ач. Сколько продержит котел максимум - не экспериментировал ...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут зупинився поки що на варіанті ИБП LUXEON UPS-1000ZX 600W 12VDC але от думаю чи брати до нього спеціальну батарею типу

Акумулятор AGM Ventura GPL 12-100 12V 100Ah чи взяти звичаний автомобільний акумулятор шось з сучаснішого необслуговуємого (кальцієвого) типу Bosch S4 Silver 6СТ-95 Аз чи Bosch S5 Silver Plus 6СТ-110 АзЕ або взагалі Bosch 6CT-140 TECMAXX (T40 750)

???? Все таки ціна майже у два рази нижча та й до машини підійшов би коли рідний акумулятор накриється?

 

Хто що думає з цього приводу? Чи буде LUXEON UPS-1000ZX 600W 12VDC нормально працювати з даними акумуляторами типу заряджати їх нормально і працювати на них в разі відключення світла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sashaMO,

Стартерные аккумуляторы быстро погибают (теряют емкость) при работе с УПСом.

У меня Люксеон 800Л погубил упсовый аккумулятор за три года.

ИМХО, есть смысл проверить Люксеон на выдаваемое на заряженный аккумулятор напряжение.

 

А зачем Вам такой мощный УПС для котла?

Он будет без нагрузки потреблять очень немалый ток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене зараз просто стоїть стабілізатор Ресанта так там по паспорут він бере 50 Вт здається. Він на 600 ват розрахований. Не знаю чому такий але в такого мені продали в магазині де я купував котел. В паспорті до самого тола пишуть що стабілізатор має тримати перепади по потужності до 600 Ват хоча сатм котел Тепловест споживає по паспорту 120 Вт. Незрозуміло навіщо 600 ватний стабілізатор але бачу на форумі люди як правильно беруть упст зі стабілізатором не менше 500-600 Ват рідко коли хто бере 200 ватний хоча SinPro вроді 200 Ватні є.

 

Значить не варто брати бо упса автомобільний акумулятор. Добре значить буду брати спеціальний акумулятор але от не можу визначитись чи SinPro чи LUXEON. Кажуть що до SinPro без проблем можна під’єднати бензогенератор і тоді коотел 100% буде працювати а LUXEON не факт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тоді підкажіть точну назву марки вашого упса і скільки часу тримає на батареї вашого котла?

APC SmartUPS 1000. Котел, циркуляційний насос та СГБ з газовим клапаном. (Власне, через цей СГБ безперебійник і поставили: котел і сам включиться, а клапан — ні). Тримає до 40-50 хвилин. Коли система була без циркуляційного насосу (лише вбудований в котел) — до двох годин.

смарт упс потрыбно 1000-1500 ВА, вони на 24 вольта, АКБ до них можна від 17 до 90 Агод.

Рідні батереї — CSB GP1212 або CSB GP1217. По дві штуки для моделей 1000 та 1500 відповідно. Сучасні смарти надто вумні, можуть з АКБ більшої ємності не працювати.

Смарт також виконує функції стабілізатора.

Не виконує. В них є режими boost та trim, які дещо підтягують параметри напруги, але при поганій мережі їх самих потрібно захищати стабілізатором.

В инструкции компьютерных бесперебойников обычно прямо пишут что они не приспособлены для использования с некомпьютерной техникой. Нет причин им не верить.

Причины я описал выше: они не выдают синусоиду на выходе. Которые выдают — могут использоваться.

До речі з вітчизняних є Леотони і Авалони тільки я так розумію потрібно об було On-line робота упса інакше кажуть шо котел йде в перегруз.

APC SmartUPS — line-interactive. Але ж котел з ним працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще проконсультуйте мене будь ласка по такому питанню: чи можна котел Тепловест настінник включати в бензогенератор. Кажуть що деякі котли працюють від бензогенератора а деякі відмовляються. Від чого це залежить? Ще кажуть що якщо після бензогенератора поставити он-лайн стабілізатор то з функцією подвійного перетворення типу Sin-pro то любий котел буде працювати по такій схемі а якщо ставити лінійно-інтерактивний то може і не працювати. Від чого це залежить і як можна впевнитися що мій котел буде працювати? Просто зараз вибираю між Sin-pro та Люксеоном і ціна на сін про дуже вже кусається і хотілось би щоб і на Люксеоні + генераторі мій котел працював би :)

 

 

P.S. батарею буду брати по любому але варіант з бензогенератором як на крайній випадок теж не відкидаю в разі якшо батарея сяде а світла не буде більше ніж 7-8 годин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

купи краще апс смарт (орінтовна ціна 500-700 грн БУ), до нього АКБ на 24 вольта, 70-90Агод. Та зарядний пристрій 220-24 вольта, котрим можна живити смарт від генератора, працюватиме 100% від любого генератора. Смарта можна придбати тут local.com.ua/forum/topic/34443-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-%D0%B8%D0%B1%D0%BF/page-6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скільки буде коштувати нова батеря під цей смарт. Цікавить максимально довгий час роботи ви кажете що 90Агодин. Яка ціна такої батареї?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо приміщення відокремлене, то можна автомобільні АКБ, у мене встановлено 85 Агодин, вистачає на 12 годин роботи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...