Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перевірка каналізації перед замуровуванням в стіну.

fifayer

Рекомендовані повідомлення

Проклав каналізацію в штробах - 50 по квартирі і вихід в 100 стояк. Стало питання як перевірити перед тим як замуровувати. Вирішив заблокувати вихід перед стояком і залити водою повністю труби до верхньої точки. Попробував - в пару місцях були протікання. Розібрав замінив всі резинки, зібрав . Залив воду, те саме тече. Розумію, що не зовсім правильно перевіряю, так як вода не буде там так стояти від тиском, але для перестраховки хтілось би. Питання : як правильно перевірити зєднання? Вилити відро води в каналізацію і дивитись на зєднання, чи все таки заповнювати труби водою як я зробив і добиватись герметичності якимось герметиком?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего некачественная канализация.

На квартире столб воды небольшой, протекать не должно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж так думаю, тим паче що навіть ванни не має. Тільки гідробокс. Але всетаки не хочеться отримати сюрприз коли все гарненько замурується. Була б вода в водопроводі, можна було б кинути шланг в каналізацію під напором на годину, а так воду дадуть весною.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив заблокувати вихід перед стояком і залити водою повністю труби до верхньої точки. Попробував - в пару місцях були протікання.

Вполне правильный способ проверки.

Судя по описанию - у Вас украинская труба.

Какой-нибудь инсталлпласт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж так думаю, тим паче що навіть ванни не має. Тільки гідробокс.

Судя по посту, Вы меня неправильно поняли.

Канализация (безнапорная) должна держать минимум 6 м.

Свою Желательно замените.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Резинка могла завернуться. Такое быват иногда. Искать и переделать
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свою Желательно замените.

И при посадке трубы в раструб используйте специальный вазелин, он при застывании имеет слабые свойства герметика. Так же посмотрите нет ли у вас "изломов" в стыках, их видно не вооруженным глазом, труба в раструб должна входить строго по прямой без лишних усилий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да труба українська Інсталпласт. Резинки не завернулись, це точно бо перевіряв на пару місцях де є протікання. Можливо виною є царапини на трубі ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да труба українська Інсталпласт. Резинки не завернулись, це точно бо перевіряв на пару місцях де є протікання. Можливо виною є царапини на трубі ?

Виной есть производитель, выпускающий овальные трубы и Вы поддерживающий своими деньгами и трудом, недобросовестных производителей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інших труб в нашому місті не має. Якщо я завтра зіллю відро води максимальним потоком і не буде протікань, замуровувати і не заморочуватись, як дехто мені радить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вполне правильный способ проверки.

Судя по описанию - у Вас украинская труба.

Какой-нибудь инсталлпласт.

 

Порекомендуйте производителя не ТОП, наверняка есть с ценами не в ЕВРО и при этом не протекающие....

 

2ТС - если в городе нет, закажите через Инет или поедьте куда-то. Это ж не обои, не переклеешь "весной", вы же их (вероятно) плиткой закроете...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порекомендуйте производителя не ТОП

Фактически, любой поляконемецкий производитель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фактически, любой поляконемецкий производитель.

Валром цыганско(румынско)-валсировсое произведение из Винницкой области. Просто наши производители не научились делать качественные резинки, берешь в руки и тоска навевает, а импортные гладенькие, четко становятся в паз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валром цыганско(румынско)-валсировсое произведение из Винницкой области.

Поддержу рекомендацию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фактически, любой поляконемецкий производитель.

 

или итальянский Valsir.

 

Можно еще использовать соединители от Валром (это по сути тот же Валсир, но из Румынии), а вот трубы Валром-это Винница, как написал коллега и там иногда бывают моменты.

 

Проводил как-то сравнение соединителей и труб Валсира и Остендорфа., не заметил разницы, кроме удобной линейки у остендорфа

 

Но на рынке канализации Вавин-вне конкуренции по качеству.

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но рынке канализации Вавин-вне конкуренции по качеству.

А еще места нужно знать где брать, ибо не везде продается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...