Alexandrxxl Опубліковано: 25 листопада 2013 Поділитись Опубліковано: 25 листопада 2013 Такая ситуация - получил на руки свидетельство о собственности на земельный участок и вытяг из кадастра , и там и там вместо названия проулка - 3-й Східно-дальній стоит проулок Східно-дальній 3.и номер участка , при ээтом по указанному в документах кадастровому номеру участок определяется правильно и без ошибок, всё остальное также указано правильно.Вопрос - чем чревата такая ошибка и нужно ли её исправлять? Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
geoproekt Опубліковано: 25 листопада 2013 Поділитись Опубліковано: 25 листопада 2013 Бажано, щоб адреси були однаковими у всіх документах. Точну адресу можуть дати у виконавчому комітеті населеного пункту. При укладанні угод про відчуження нерухомого майна можливі невідповідності у назвах місця розташування цих об"єктів залежать від думки нотаріуса, який посвідчує ці угоди. Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
djordj Опубліковано: 25 листопада 2013 Поділитись Опубліковано: 25 листопада 2013 Такая ситуация - получил на руки свидетельство о собственности на земельный участок и вытяг из кадастра , и там и там вместо названия проулка - 3-й Східно-дальній стоит проулок Східно-дальній 3.и номер участка , при ээтом по указанному в документах кадастровому номеру участок определяется правильно и без ошибок, всё остальное также указано правильно.Вопрос - чем чревата такая ошибка и нужно ли её исправлять? Друг по несчастью! Но не все так страшно, оказывается регистраторы(и БТИ тоже) применяют "ПОРЯДОК ведення словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно"( затвердж. Наказ Міністерства юстиції України 06.07.2012 № 1014/5) 4.5. Для внесення відомостей про вулицю, яка у своїй назві містить порядковий номер вулиці, спочатку зазначається назва вулиці, а потім її цифрове значення (наприклад: Садова, 1, Вишнева перша). Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
apxitektop Опубліковано: 25 листопада 2013 Поділитись Опубліковано: 25 листопада 2013 Такая ситуация - получил на руки свидетельство о собственности на земельный участок и вытяг из кадастра , и там и там вместо названия проулка - 3-й Східно-дальній стоит проулок Східно-дальній 3.и номер участка , при ээтом по указанному в документах кадастровому номеру участок определяется правильно и без ошибок, всё остальное также указано правильно.Вопрос - чем чревата такая ошибка и нужно ли её исправлять? А как было в справке об адресе? Еще можете попросить нотариуса посмотреть в базах (например по обременениям) - там данные об адресах объектов, согласно информационной базе Минюста. И тогда станет понятно ошибка ли это. Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
Alexandrxxl Опубліковано: 25 листопада 2013 Автор Поділитись Опубліковано: 25 листопада 2013 Именно к нотариусу я сегодня с утра и отправился , нотариус открыл базу реестра и я лично убедился что названия реестр выдаёт в автоматическом режиме и дописать что то от себя в название невозможно, значит всё правильно. Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
Kris_tya Опубліковано: 4 січня 2014 Поділитись Опубліковано: 4 січня 2014 главное что б и дом (если есть или будет строиться) тоже был по одному адресу как и участок а то при вводе в експлуатацию начнется геморой((( Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
Рекомендовані повідомлення
Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування
Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити акаунт
Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!
Зареєструвати акаунтУвійти
Вже зареєстровані? Увійдіть тут.
Увійти зараз