Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть безперебійник до котла-парапетника

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть будь ласка безперебійник для котла. Бажано щоб тримав пару годин. Котел український парапетник ТЕПЛОВЕСТ, живу в селі частенько є проблеми зі світлом.

 

Була така думка що якщо надовго виключають світло типу аварія то безперебійник включати на максимальний прогрів будинку і виключати. Такмии циклами нагрів-виключив можна триматись до 4-5 годин кажуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел український парапетник ТЕПЛОВЕСТ, живу в селі частенько є проблеми зі світлом.

Парапетник- єнергонехалежний котел. У Вас турбований. Краще акб+ трансворматор 12/220

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут на форумі люди ставлять авалон-резерв 250. Кажуть що довго тримає котла. Хто що скаже про дану модель, може є сенс переплатти 500 грн і взяти авалон-резерв 500. Переживають що взимку як пообриває проводи в селі то може на цілий день світло гавкнути якшо не більше.

 

P.S. у мене турбований парапетник. Тому йому потрібно світло. 170 Вт приблизно споживає. Треба щоб тримався на безперебійнику 8 годин не менше. Скільки буде триматись котел на авалон-резерв 500?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це я так розумію стабілізатор+безперебійник. До 500 моделі можна доставити два акмулятори по 200Агод.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут на форумі люди ставлять авалон-резерв 250. Кажуть що довго тримає котла. Хто що скаже про дану модель, може є сенс переплатти 500 грн і взяти авалон-резерв 500. Переживають що взимку як пообриває проводи в селі то може на цілий день світло гавкнути якшо не більше.

 

P.S. у мене турбований парапетник. Тому йому потрібно світло. 170 Вт приблизно споживає. Треба щоб тримався на безперебійнику 8 годин не менше. Скільки буде триматись котел на авалон-резерв 500?

 

Чем мощнее бесперебойник, тем больше он потребляет сам по себе, обычно. Если хотите дольше - берите меньший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ви хочете сказати що Авалон 250 з однією 12вольтвою батареєю і 200 Агодин буде довше тримати ніж авалон 500 з двома 24 вольтовими батареями і двома по 200 Агодинами?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ви хочете сказати що Авалон 250 з однією 12вольтвою батареєю і 200 Агодин буде довше тримати ніж авалон 500 з двома 24 вольтовими батареями і двома по 200 Агодинами?

 

Що, все це в одну ціну?

 

Тоді краще кіловат на 5 узять для одного насоса на 80 Вт......

 

При однакових умовах споживання, менший буде ефективніше використовувати акумулятор, вищий ККД буде....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна різна:и авалон-250 1700 грн а авалон-500 десь 2100 грн.

 

В першому сотїть 12 -вольтова батерая на 200Агодин

в авалон-500 стоїть дві 24-вольтові батареї на 200 Агодин.

 

Питання: який авалон буде тримати довше котел? (можливо ще підключу станцію на воду якшо буду брати авалон 500)

 

В першу чергу ставиться мета якомога довше протримати котел на акумуляторах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, давай начнем с начала и по порядку...

Оба авалоне поставляются БЕЗ БАТАРЕЙ! Ну и цена указана без них соответственно!

Сколько стоят указанные батареи - поинтересуйтесь сами и сколько нулей в ценнике - энтузиазма поубавится... А ведь для 500-ки их две надо...

 

Насосная станция... Какая мощность двигателя? Не думаю что 100-200 Вт. На это я бы не рассчитывал.

 

Ну а теперь после всего указанного выше на каком устройстве остановите свой выбор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне интересно кто покупает эти поделки юных тежников за такие деньги. Б\у АПС смарт 1000-1500 ВА можна купить гривен за 500, с чистым синусов на выходе и с функцией стабилизации напряжения. Касательно АКБ то чем больше напряжение тем меньше ток, следовательно разряд увеличится во времени. на 5-6 часов работы насосу нужны АКБ 60Ач 24 вольта. Зачем переплачивать за 200 Ач если оно использоватся не будет. Для насоса в 700 ватт преобразователь нужен от 3000 ВА.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АПС смарт трохи як на мене замаленька нижня межа напруги 160 Вольт хоча...

 

Просто хочеться взяти перевірений варінат який би працював у когось. Бо ці авалони вроді у людей нормально працюють (маю на увазі авалон-250). Правда я не цікавивися скільки коштує батарея на 200 Агодин на 12 вольт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А танковая не 6СТ-170 ? По крайней мере 4-ре таких у меня на БМ-ке стояли ...

 

Хотя у 1000 смарта аккум 24 вольта ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...