Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом по принципу роллетов

Гість Strgey Opel

Рекомендовані повідомлення

Есть такая идея в голове, построить дом самостоятельно по принципу например ролетов на рынке, то есть сварить самому конструкцию из металла, обшить её. Как думаете?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такая идея в голове, построить дом самостоятельно по принципу например ролетов на рынке, то есть сварить самому конструкцию из металла, обшить её. Как думаете?

 

купите готовый металлический вагончик, называйте его "мой дом" и будет вам счастье

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такая идея в голове, построить дом самостоятельно по принципу например ролетов на рынке, то есть сварить самому конструкцию из металла, обшить её. Как думаете?

 

Варить не надо. ЛСТК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

купите готовый металлический вагончик, называйте его "мой дом" и будет вам счастье

 

А б чому суть Вашого повідомлення?

Ви теж купили готовий будинок для "щастя"? Все, що містить металевий каркас - куплені вагончики?

У мене, наприклад, знайомий теж варитиме металевий каркас, а закладатиме ракушняком. Щоправда, метал у нього залишився з попереднього проекту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такая идея в голове, построить дом самостоятельно по принципу например ролетов на рынке, то есть сварить самому конструкцию из металла, обшить её. Как думаете?

 

Что имеется ввиду под термином "роллеты на рынке" ?, вы хотите съемные стеновые панели ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такая идея в голове, построить дом самостоятельно по принципу например ролетов на рынке, то есть сварить самому конструкцию из металла, обшить её. Как думаете?

 

Чего-то я не понял как вот из этого

 

(ссылка на изображение устарела)

 

можно построить дом :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...