Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тонка водяна тепла підлога

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Придумав собі такий головний біль:

Маю квартиру з автономним газовим опаленням. Роблю зараз ремонт на лоджії. Приблизьний розмір 1,1м Х 4,2м. Задався питанням як її зігріти взимку. Лоджія буде утеплена пінопластом. Воду для опалення планую брати з радіатора що розташований на спільній стіні (з іншого її боку).

Спочатку планував поставити радіатор. Але ширина 1.1м плюс з"їсть підвіконня, і на лоджії стає тісно. Тому задався питанням як зробити теплу підлогу. Електрична відпадає одразу. Розглядаю варіант тільки водяний, щоб від газового котла працювала. Як робити теплу водяну підлогу знаю прекрасно (не раз робив), але мені стандартні рішення не підходять. Мені треба щоб підлога мала висоту щонайбільше 40мм., а в ідеалі 30.

Розглядав існуючі варіанти по термопластинам - невлаштовує ціна, золота підлога вийде.

Можливо хтось може мене наштовхнути на думку як дешево й сердито її зробити?

Одразу скажу, що тепловтрати мене мало хвилюють. Можливо можна міддю закатати? Маю біхти мідних кондиціонерних трум 6-9-12 мм в діаметрі.

Можливо є ще які варіанти.

Дуже сподіваюся що хтось зможе мене наштовхнути на гарну думку.

Дякую за увагу!

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешево и необычно, 30 мм.

Медь в цементный раствор это убит трубу.

Нет у Вас вариантов.

Только дорогой вариант: пластины и труба теплых стен от рехау 10 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только дорогой вариант: пластины и труба теплых стен от рехау 10 мм.

 

Альтернатива - Упонор минитек 9,9 мм труба. Мат под нее дурных денег стоит, но можно намотать на арматурную сетку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені треба щоб підлога мала висоту щонайбільше 40мм., а в ідеалі 30.

 

Это с пенопластом?

Сталкивался с такой же проблемой, по согласованию с хозяевами уровень пола на лоджии был поднят. Ессно получилась ступенька. Потом спрашивал на счет удобно/неудобно, говорят абсолютно не напрягает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это с пенопластом?

Сталкивался с такой же проблемой, по согласованию с хозяевами уровень пола на лоджии был поднят. Ессно получилась ступенька. Потом спрашивал на счет удобно/неудобно, говорят абсолютно не напрягает.

 

пол подымать высоко не буду

есть на то причины

это не возможно в моем случае

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...