Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поклейка плотной бумаги на бетонные полы под ламинат?

Валентин-Валентин

Рекомендовані повідомлення

Дайте совет! У меня через неделю две будут стелить ламинат ......И вот стяжка то есть но она шероховата и когда положить правило есть перепады до 5ти мм. Так вот мои строители румыны) вывалили ,что никаких самовыравнивалок-нивелиров заливать не нада .Кароче они говорят ,что любая стяжка будет пылить +протирать подложку и.т.д. И так ихнее предложение - берется плотная бумага и клеится на пол оббойным клеем с добавлением ПВА в несколько слоев ,слоев должно быть не менее двух,а в местах ям до выравнивания . Как я понял они хотят сделать папье маше на полу ,потом подложка ,а потом ламинат. Я такого никогда не слышал и не видел ,а они говорят ,что давно так делают и вроде жалоб небыло.

Так вот спецы ,что скажите ??? Вроде логично ,но приемлемо ли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гладкою стяжка мусить бути під лінолеум ковроліт і декотайл. Решта покриттів для підлоги без проблем переносять "шероховатость".

 

Якщо перепад 5 мм на 2м правилі, то це в рамках допусків дозволених виробником. На правилі в 1м перепад не більше 3мм. Головне, щоб не було різких перепідав. Нагадаю, що технологія допускає перепади, але це не означає, що вони обовязково мають бути (тобто краще коли їх немає).

 

Грунтовка за 2 раза звяже пилюку 100% (перед грунтуванням пилососити треба). Взявши до уваги шероховату поверхню стяжки, можу запропонувати перетерти її рідким плиточним клеєм - стане гладкою і не буде пилити. Підложка протреться тільки якщо щебінь торчить на поверхні :)

 

Усе логічно, але якось кустарно. Бумага, яку будуть підкладати на ямках, повинна бути тонкою (газети, журнали). Якщо використати шпалери чи картон або ще щось таке з часом може зпресуватись і знову зявляться перепади :(

 

Є два варіанти реально 100% діючі.

1. Взяти на прокат плоскошліфувальну машину. Зняти горби і легенько пройтись по всій стяжці, щоб просто почистити. Але це можна зробити, доки нічого не фарбовано і не клеєно.

2. Лити нівелірку. Основна проблема яка може виникнути - це майстрерність румунів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гладкою стяжка мусить бути під лінолеум ковроліт і декотайл. Решта покриттів для підлоги без проблем переносять "шероховатость".

 

Якщо перепад 5 мм на 2м правилі, то це в рамках допусків дозволених виробником. На правилі в 1м перепад не більше 3мм. Головне, щоб не було різких перепідав. Нагадаю, що технологія допускає перепади, але це не означає, що вони обовязково мають бути (тобто краще коли їх немає).

 

Грунтовка за 2 раза звяже пилюку 100% (перед грунтуванням пилососити треба). Взявши до уваги шероховату поверхню стяжки, можу запропонувати перетерти її рідким плиточним клеєм - стане гладкою і не буде пилити. Підложка протреться тільки якщо щебінь торчить на поверхні :)

 

Усе логічно, але якось кустарно. Бумага, яку будуть підкладати на ямках, повинна бути тонкою (газети, журнали). Якщо використати шпалери чи картон або ще щось таке з часом може зпресуватись і знову зявляться перепади :(

 

Є два варіанти реально 100% діючі.

1. Взяти на прокат плоскошліфувальну машину. Зняти горби і легенько пройтись по всій стяжці, щоб просто почистити. Але це можна зробити, доки нічого не фарбовано і не клеєно.

2. Лити нівелірку. Основна проблема яка може виникнути - це майстрерність румунів.

Перепади 5мм на 2метровому правилі є тільки два на три кімнати )і вже затерті клеєм,а то всі 2-3мм. Бумагу вони клеють тільки з високою твердістю .Сказали підходить наприклад така в яку раніш пакували масло ,сир (безфольгова) .В мене якраз схожої хватає і хоч весь будинок обклеїти.Думаю спробувати .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Хазяїн-барін"

Якщо нерівності уже виправили, то можна клеїти бумагу. Може це безкорисно, але гірше точно не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...