Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТТ котел на пелетах vs электрокотла

Tommy H

Рекомендовані повідомлення

Не в тому річ що це "Багатопаливний" пальник, а річ в тому що не має того палива в Україні що треба для цьго пальника, хоча якщо Ви уважно почитаєте те що я писав вище, то як би мені і не прийшлось би повторятися)

 

Тобто, всі власники автоматичних котлів, що купують паливо в "Сервіс-вуголь" його не використовують?

Можливо в Вас є підтвердження поганої роботи Польскіх котлів на Українському антрациті?

 

Бо власники польскіх автоматичних котлів, о котрих я говорив раніше мают як адресу так і телефон, і ви безпосередне можете зателефонувать до них, взявши координати в менеджера з сервіс вугля.

 

Коли буде можливість, я куплю найдешевого вугілля (6-25мм) по 570грн ї спробую як він працюе на нему. Також на пеллетах за 1000 грн. Бо що те що те мае дешевше середнего ціну. Наступного разу, спробую придбати теплолічільник бо самому цікаво що краще паливо по 800 з калорійністю 6900кКал або 570грн але з 6100кКал.

Змінено користувачем Нинь ХАО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нинь ХАО, Скиньте пожалуйста в личку адресс продавца этого дешевого угля.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нинь ХАО, Скиньте пожалуйста в личку адресс продавца этого дешевого угля.

 

Service-ugol.com.ua 063-033-65-27 099-291-01-45

800 грн\тона з гарантованною якістью для автоматичних котлів.

 

Александра Сергеевна

570 грн\тона (6-25мм), 800грн\тона (25-50мм) 050-397-34-85 ще не брав, але запевнили, що якість з однієї торгової площадці є відмінна, з іншіх гарна ,але гірше ніж з першої.

Саме це вугілля хочу купити та спробувати, бо дуже приваблива ціна на фракцію (6-25мм).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, всі власники автоматичних котлів, що купують паливо в "Сервіс-вуголь" його не використовують?

Можливо в Вас є підтвердження поганої роботи Польскіх котлів на Українському антрациті?

Є підтверження ;), але я хочу щоб Ви почали питать "чого ж котел не працює так як треба на вугілля"? Та й вугілля не є тим щасливим видом палива, як воно здається на словах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є підтверження ;), але я хочу щоб Ви почали питать "чого ж котел не працює так як треба на вугілля"? Та й вугілля не є тим щасливим видом палива, як воно здається на словах

 

Якщо Вас це не утруднит - марку котла, рід пальника, тип палива, його ціну, як довго користуются, тип контроллера, та його параметри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вас це не утруднит - марку котла, рід пальника, тип палива, його ціну, як довго користуются, тип контроллера, та його параметри.

Не смішіть мене, я не буду тут і з Вами розбирати проблему Українського вугілля і як це можно було б вирішити, хотя вирішення 1 проблеми на данний момент практично неможливо - це обладнання і якість видобування та сортування вугілля в Україні!

С проблемами ви познайомитесь скоро :), може і вже зіштовхулись.

Ми розумніше підходили до цього питання, ми ставили котел на стенд і випробовували його на різних видах вугілля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не смішіть мене, я не буду тут і з Вами розбирати проблему Українського вугілля і як це можно було б вирішити, хотя вирішення 1 проблеми на данний момент практично неможливо - це обладнання і якість видобування та сортування вугілля в Україні!

С проблемами ви познайомитесь скоро :), може і вже зіштовхулись.

Ми розумніше підходили до цього питання, ми ставили котел на стенд і випробовували його на різних видах вугілля.

 

Яка марка котла, пальник, віди вугілля та який карьер, рік випробувать не підкажете? Що показав теплолічільник?

 

Я так розумію, що реальних користувачів з негативними відгуками ви вираховували згідно теорії відносності?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка марка котла, пальник, віди вугілля та який карьер, рік випробувать не підкажете? Що показав теплолічільник?

 

Я так розумію, що реальних користувачів з негативними відгуками ви вираховували згідно теорії відносності?!

Ні згідно Ваших рекомендацій :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні згідно Ваших рекомендацій :)

 

Досить загадкова відповідь. :)

 

Я так розумію, що за нею ховается відсутність реальних користувачів польских котлів, а негативний фон Ви створюете з ціллю промоції більш дорогих ОПОПів.

 

А щодо обладнання для тестування вугілля та що саме тестували та в яких умовах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Спасибо всем за комментарии. Оказалось, что во время моего нахождения в отпуске дебаты в ветке шли полным ходом )) У каждого высказывающегося по тому или иному типу отопления / оборудования есть рациональное зерно. Некоторые обсуждаемые моменты заставили задуматься, благо время еще есть...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...