Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Невідповідність назви об'єкту будівництва в БП і Повідомленні

magnimus

Рекомендовані повідомлення

Наш любимий ДАБІ України на запит публічної інформації - реєстраційного номеру повідомлення, перенаправив запит на область, а ті як завжди налили водички, номер не сказали, але

прикріпили копію звіту перевірки (яка мала бути у мене, але її мені ніхто не відправив), де вказано про невідповідність назви об'єкту будівництва між БудПаспортом (індивідуальний житловий будинок та господарські споруди) та повідомленні про початок будівельних робіт (індивідуальний житловий будинок), чим порушив ст.34 закону Про регулювання містобудівної діяльності.

Також згадується пояснення щодо відповідності назви між БП і повідомленням.

 

Статтю перечитав. Нічого крамольного в ній не знайшов. Господарських будівель не плануєтеся. Повідомлення в базі присутнє.

 

Сиджу і думаю що робити і як реагувати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сиджу і думаю що робити і як реагувати

Оскільки даним листом вони підтвердили що повідомлення у них надішліть ще одне як внесення змін у попереднє, та не забудьте підкреслити та поставити дату повідомлення (дізнайтеся у їх канцелярії яким числом вони його отримали та зареєстрували у себе) :

правилами/про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт від ____ ____________ 20__ р. (необхідне підкреслити).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наш любимий ДАБІ України на запит публічної інформації - реєстраційного номеру повідомлення, перенаправив запит на область, а ті як завжди налили водички, номер не сказали, але

прикріпили копію звіту перевірки (яка мала бути у мене, але її мені ніхто не відправив), де вказано про невідповідність назви об'єкту будівництва між БудПаспортом (індивідуальний житловий будинок та господарські споруди) та повідомленні про початок будівельних робіт (індивідуальний житловий будинок), чим порушив ст.34 закону Про регулювання містобудівної діяльності.

Також згадується пояснення щодо відповідності назви між БП і повідомленням.

 

Статтю перечитав. Нічого крамольного в ній не знайшов. Господарських будівель не плануєтеся. Повідомлення в базі присутнє.

 

Сиджу і думаю що робити і як реагувати :)

Надішліть повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт, де вкажіть:

- код об'єкта: 1110.3

- найменування об'єкта будівництва: "Будинки одноквартирні садибного типу"

 

Принаймні, в ДК 018-2000 нема ні того, що писали Ви, ні того, що пишуть у ст.27 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в початковому повідомленні вказав код об'єкту 1110.2 .

до цього пункту запитань не виникло :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в своєму повідомленні написала точнісінько так як в БП, запитань при перевірці не виникло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в початковому повідомленні вказав код об'єкту 1110.2 .

до цього пункту запитань не виникло :)

 

1110.2 - це "Котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності" (за ДК 018-2000).

 

Визначення котеджів є в Зміні №1 до ДБН В.2.2-15-2005:

"Котедж - одноквартирний 1-3-поверховий житловий будинок, міський, позаміський або сіль*ський, з невеликою ділянкою землі, розрахований на одну сім'ю."

 

Там же, в Зміні №1 до ДБН В.2.2-15-2005, знайдете визначення:

"Особняк - одноквартирний комфортабельний, як правило, 1-3-поверховий багатокімнатний міський житловий будинок, призначений для однієї сім'ї."

 

А ще в ДБН В.2.2-15-2005 можна прочитати:

"Одноквартирний житловий будинок - індивідуальний житловий будинок, що має прибудинкову ділянку."

 

Або:

 

"Сільський садибний будинок - односімейний житловий будинок загальною площею, як пра*вило, до 250 м2, розташований на земельній ділянці у сільській місцевості разом зі спорудами господарського призначення, садом і городом."

 

Не знаю, навіщо наплодили таку кількість назв, якщо вимоги до всіх цих будинків однакові - розділ "Садибна забудова" ДБН 360-92*.

 

Це тільки дає підставу інспектору вигадувати привід для надуманих змін у повідомленні. А я таки бив би по рукам, коли заставляють міняти назву, якщо вона є в нормах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...