Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто там жаловался на ямы на дорогах у нас? :-)

dms

Рекомендовані повідомлення

Уж не знаю, сюда или в "Улыбнуло"

 

Зазвичай вибоїни на дорогах викликають у більшості людей обурення, але у випадку, що стався з 65-річним британцем Реєм Лі, вибоїна врятувала йому життя.

Похилий чоловік перебував на ношах в задній частині швидкої карети, коли його везли до лікарні через серцевий напад після посиленого тренування. Його пульс бився зі швидкістю 190 ударів на хвилину, і в грудях була паралізуюча біль, пише The Daily Mail.

По прибуттю до районної лікарні Солсбері, перед тим як «перезапустити» серце, медики збиралися зробити йому укол.

Але, завдяки поганій дорозі, по якій швидка допомога мчала на високій швидкості ось вже 8 кілометрів з дому Рея Лі в Уілтон графства Уїлтшир, старому не довелося довго чекати.

Коли швидка допомога вдарилася об вибоїну, всі на борту підстрибнули, а хворого чоловіка так підкинуло на ношах, що він впав на підлогу. Через кілька секунд після приземлення биття серця пацієнта нормалізувалося. І на величезний подив медиків, пульс на моніторі показував 60 ударів на хвилину.

Як розповідає Лі та його дружина вчитель-пенсіонер, раніше, регулярно проїжджаючи по цій дорозі, вони лаяли місцеву Раду за погане утримання дорожнього покриття. Полотно мало численні вибоїни. Деякі з них становили близько метра завширшки і кілька десятків сантиметрів завглибшки.

«Я проклинав Раду за стан доріг протягом кількох місяців, оскільки постійно доводилося об'їжджати вибоїни, але зараз мені вже не хочеться, щоб вони їх латали. Я не кажу, що мене врятувала тільки одна вибоїна. Тут заслуга і численних медичних працівників. Але, можливо, без жахливого стану доріг Уїлтшира, я б так легко не оговтався. Бажаю, щоб ті вибоїни, які зазвичай псують нам автомобілі, замість цього рятували наші життя», ― цитує видання побажання Лі.

Зараз британець почуває себе добре. Він провів у лікарні всього три дні, а тепер відпочиває вдома і дякує долю за «щасливий випадок».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, если бы дело происходило в Горловке, ждать 8 километров подходящую яму не пришлось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, наговариваете Вы. Наш Укравтодор - самый лучший ДОР в мире ;).

У нас - все пучком - и эти ямки - самые последние в родной стране :o

"Укравтодор" на 93% ликвидировал ямочность на дорогах общего пользования

Новость - свежая, сегодняшняя. Правда, что-то мне кажется, то про 92% я читал в апреле, но то такэ :-)

Ни и ПО ИХ-ЖЕ мнениюВ Украине в капитальном ремонте нуждаются 90% дорог общего пользования

Круть!

Змінено користувачем dms
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От Березняковской до Левобережки по улице марии расковой делают ремонт дороги. Часть дороги сделали. Раньше были ямы, а сейчас просто провалы в земле. Надо авто полностью остановить, нырнуть в яму и выехать. И это -новая дорога.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новость - свежая, сегодняшняя. Правда, что-то мне кажется, то про 92% я читал в апреле, но то такэ :-)

 

10 марта было про 90% , я специально запомнил ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...