Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Воюю с ЖЭК нужна помощь

Melvin77

Рекомендовані повідомлення

Юридично ЖЕК вам нічого не повинен

Это как? А чего я ему плачу тогда?

 

В этой ситуации даже не знаешь кого долбать.

Да по правде мне фиолетово чего там в ЖЭКе, мне абсолютно фиолетово хорошо там начальнику или плохо, мне будет фиолетово даже если начальник ЖЭК вместе со своими подчиненными повесятся. Мне важно решить мою проблему и всё. Эту проблему ЖЭК должен решать без уговоров или других плясок с бубном, в договоре сушествуют обязанности исполнителя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всеми деньгами владеет это Основание

У нас аналогично — всё бабло в КП «Жилкомсервис». Но и по всем мелочным вопросам (ремонт крыши к ним не относится) — я звоню только туда, а дальше пусть сами разбираются, кому хвоста накрутить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покуда что нарисовалась такая технология решения вопроса. Может дополните или поправите чего?.

 

Вкратце моя история. Те же 9 этажей, тот же 9-й этаж. Квартира тещи ( что только усугубляет вопрос + печерский район). В феврале после снегопада и оттепели вода просочилась с балконной панели в обратку и потекла по наружным стенам внутрь квартиры и только что сделанного ремонта с мебелью на 9 м балкона. Тазики, истерики и т.п. Мебель разбухла, обои попадали, стены почернели. Написали письмо в жєк с просьбой прислать комиссию, возметить убытки и отремонтировать крышу.( вместе с фото). Отправили по почте с уведомлением с копией в администрацию.

Ответ через три недели ( кстати есть закон про обращение граждан согласно которого в течении месяца обязаны ответить) гласил, что ситуация по Киеву признана ЧП и хрен вам , а не возмещение. Ну думаю, засада. Пока думал, приходит еще письмо( за той же подписью) , что жек готов прислать комиссию составить Акт. Пришли( по телефону созвонились), пробежались по хате и ушли. Через пару недель приходит письмо, что да.. таки был потоп, акт составлен и жэк готов возместить убытки. Написал письмо, мол Акт дайте и сумму озвучьте. В ответ Акт не дадим, но можно прийти ознакомиться и смету глянуть. Паралельно с этим пошли звонки по телефону от бухгалтерии, дайте счет мы вам денег дадим. Пошел в жэк, глянул Акт и смету, сделал копию там же без проблем.В акт включили только комнаты, балкон нет. Оценили в 4,2 т.грн.

Прокосультировался с юристом. Решил получить хоть что то, а потом продолжать писать по балкону. Получил и написал письмо про доп. работы по балкону. Ответ на сегодняшний день отрицательный, ничего не знаем, обращайтесь в экспертизу.Буду составлять смету и отправлять в жек в ввиде претензии. Дальше посмотрим. Как то так.

 

Так что пишите, это не страшно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жодних оговорок. Балансоутримувач — ЖЕК, платню на утримання від власників отримує.

А звідки взявся цей балансоутримувач. З часів совка. Бо тоді держава була власником нерухомості і кого хоче того і назначає. Все згідно Цивільного Кодексу. Коли тільки першу квартиру приватизували, все помінялось. ЖЕК став автоматично нелегітимним. Власне це підверджує Вищий Господарський Суд, а не я.

ЗІ Просто зібрати 50% власників на збори — вже примара. А щоб ще і 100% за щось одностайно проголосували… взагалі маячня.
Це не маячня, це Цивільний Кодекс. Інший механізм ОСББ. Про інші механізми не в курсі.

Это как? А чего я ему плачу тогда?
Ви Просто добровільно віддаєте гроші шулерам.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли тільки першу квартиру приватизували, все помінялось. ЖЕК став автоматично нелегітимним.

Нічого подібного. «Власність» на квартиру у багатоквартирному будинку — маячня. Юридично оформлена, але все одно. До того ж — надто небезпечна, через головних тагранів недовласників. Власником дома (балансоутримувачем) все одно залишився ЖЕК. Більш розгорнуто — писав тут.

ЗІ В мене не юридичний, а технічний підхід. Юристи можуть приймати законом будь-яку ахінею. Ахінеєю вона від цього бути не перестане.

Добавлено через 1 минуту

Це не маячня, це Цивільний Кодекс.

Ви пробували хоч раз тих «власників» хоча б зібрати в одному місці в означений заздалегідь час, ба, ще й прийняти будь-що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власником дома (балансоутримувачем) все одно залишився ЖЕК. Більш розгорнуто — (ссылка устарела).

Це Ви дійсно дурницю написали. ЖЕКу взагалі нічого неналежить. І навіть не належало. Дім це є спільна власність, а ЖЕК лише обслуговуюча організація (незаконна). З юридичної точки зору. З технічної точки зору, те що ЖЕК став царем, не значить що він на це мав право.

 

Ви пробували хоч раз тих «власників» хоча б зібрати в одному місці в означений заздалегідь час, ба, ще й прийняти будь-що?

Це не відміняє Цивільний Кодекс і не надає ЖЕКам ніяких прав збирати гроші ніфігі при цьому не робити.

 

Ще раз даю посилання на це рішення ВГС: info*nrop*.org.ua/materials/articles/Promizhniy_finish_u_komunalniy_viyni_z_ZhEKami/50736 Які ще докази потрбіно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОСББ не створено, квартири приватизовані. Кому і як належить будинок? А якщо не всі квартири приватизовані?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОСББ не створено, квартири приватизовані. Кому і як належить будинок? А якщо не всі квартири приватизовані?

Усім власникам, в т.ч. державі якщо є наприватизовані у частках.

Тобто якщо квартир 100 і 10 неприватизованих, державі належить 1/91, при умові що решти власників мають по одній квартирі. Маячна обкуреного кролика. Згоден. Але такі закони джунглівУкраїни.

От, до речі, насслідки таких ідіотських законів: (ссылка устарела)

 

Ще один момент. Якщо будинок належить ЖЕКу, то створити ОСББ в принципі не можливо. Тому що власність передавати в з рук А в руки B просто так неможливо. Зрештою де Ви бачили дурня який би взяв і просто так віддав нерухомість першу зустрічному і власність просто так?

Змінено користувачем Rainbow
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З приводу власності знайшов накінець ці статті в ЦК.

 

Ст. 355 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV

 

 

1. Майно, що є у власності двох або більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майно).

 

2. Майно може належати особам на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності.

 

3. Право спільної власності виникає з підстав, не заборонених законом.

 

4. Спільна власність вважається частковою, якщо договором або законом не встановлена спільна сумісна власність на майно.

 

Ст. 382 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV

 

 

1. Квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання.

 

2. Власникам квартири у дво- або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.

 

Питання щодо власності будиника і те хто ним і як може розпоряджатись ще будуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗУ "про житлово-комунальні послуги" чітко визначає хто і які послуги повинен надавати і хто і яким чином відповідає за порушення. Перегляньте ст.13,16.оформлення претензій визначене в ст.18. Перерахунок платежів можливий,про що прямо вказано в статті.процедура написання,подання та ознайомлення з претензією також розписана. У випадку невиконання вимог,неперахування платежів або у разі ігнорування претензії справа вирішується через суд.я зазвичай співвідповідачами ставила і жек чи осбб і балансоутримувача будинку.40% проблем вирішувались на стадії звернення до суду.тобто тільки приходила ухвала суду про відкриття справи.решта вирішувалась за рішенням суду.звичайно добитись перерахунку було простіше ніж зобовязати вчинити дії.процедура виконання рішень щодо зобовязання вчинити дії трохи нудніша. Тому немає пооблем якщо ви самі вирішите це питання.найміть підрядника,закупіть матеріали.всі чекі збирайте.хронологія може бути така:1.спочатку складіть акт претензію відповідно до ст.18 зу про жкп,строк реагування на яку 3 робочі дні за тою ж статтею.2.потім або зверніться до суду з вимогою про зобовязання вчинити дії-поремонтувати кришу, або робите все власним коштом,тоді із позовом про відшкодування чи перерахунок.змі це було б добре,але боюсь це не та проблема,яка їхзацікавить,поки (не дай Боже) щось не трапиться.відповідно до зу про захист прав споживачів,судзбір за звернення з такими позовами не стягується.

Ч.1 ст.20, ч.2 ст.21зу про жкп також визначають права споживача та обовязки виконавця.

В претензії та в позові досить посилань на ці два закони.

З повагою,Вікторія

П.с і доречі,жек аж ніяк не болансоутримувач і тим більш не власник будинку. В ст 1 все того ж закону про житлово-комунальні послуги знайдете чітке визначення хто є хто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вика&Руслан, почнем з того звідки взявся ЖЕК? А сам прийшов. Ніяких законних підстав для його роботи немає. Толчно так же само немає смислу читити Закон Про Житлово-комунальні Послуги, поскільки він передбачає законну обслуговуючу організацію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

А что должно выясниться в результате Вашего весьма незанимательного диспута? Правда для ТС то в чем, брат Rainbow;&AndyAntonov?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Romb, взагалі-то відповідь була тут, а все решта це було моє обгрунтування, чому саме так. Питання будуть?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неа. Просто п.№ 2 противоречит п.№0

Ткінть будь ласка мене носом, що чому суперечить. Щось я м не можу зрозуміти про що мова йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ткінть будь ласка мене носом, що чому суперечить. Щось я м не можу зрозуміти про що мова йде.

 

Если ЖЭК юридически ничего нам-вам не должен, то битие морды его начальнику смысла не имеет. Так можно набить морду первому встречному и заставить его отремонтировать крышу( к примеру).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

 

Дивитись до кінця. Там є розгорнута відповідь про те ху из ЖЕК, ОСББ. Ще є інтересності про котеджні містечка і т.д. Дуже багато цікавого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AndyAntonov, можна і запитати. Вона охоче іде на контакт.

Друге питання що всі відповіді тут є. Чи пропонуєте і дальше платити шахраям?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...