Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

стара хата на території

kondravasyl

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

Питання наступне, є приватизована земля (є акт на право власності на мене). На землі стоїть старий будинок, половина право власності на мені, а друга половини на вуйкові, який помер 7 років тому, і заповіт написав на мене. Плануємо на цій ділянці будуватись, як краще зробити, реконструкції старої хати, але тоді треба переоформляти другу половину на себе, що буде коштувати десь 2 000$, чи просто з боку будуватись а тамту стару хату, завалити і нічого не переоформляти??? Вся земля є зареєстрована на мені, як краще і правильніше це все зробити, чекаю відповіді, дякую.

P.S. не хочеться за стару хату яка і так з часом буде валитись (а під час будови буде як хоз приміщення) платити такі гроші за переоформлення?(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли будете оформляти документи на будівництво, зазначайте, що стара хата підлягає знесенню. Слідкуйте, щоб про це було написано в документах (будівельному паспорті).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я зараз маю акт на правовласності, зробили геодезію ділянки, з геодезією іду до свого архітектора для накреслення проекту того що я хочу, а далі що і як робити??
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

Питання наступне, є приватизована земля (є акт на право власності на мене). На землі стоїть старий будинок, половина право власності на мені, а друга половини на вуйкові, який помер 7 років тому, і заповіт написав на мене. Плануємо на цій ділянці будуватись, як краще зробити, реконструкції старої хати, але тоді треба переоформляти другу половину на себе, що буде коштувати десь 2 000$, чи просто з боку будуватись а тамту стару хату, завалити і нічого не переоформляти??? Вся земля є зареєстрована на мені, як краще і правильніше це все зробити, чекаю відповіді, дякую.

P.S. не хочеться за стару хату яка і так з часом буде валитись (а під час будови буде як хоз приміщення) платити такі гроші за переоформлення?(

робіть капітальній ремонт по документам...так легше оформлювати новій будинок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так розумію , що мене не обійде і треба буде все таки переписувати другу половину будинку на себе, і платити за то всьо??
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проще и дешевле получается, когда не мутишь.

1. Если делаешь реконструкцию - оформляешь, как реконструкцию.

2. Если строишь новый дом - оформляешь разрешение на строительство, а старую хату признаешь аварийной- и под снос.

Отсутствует коррупционная составляющая, и платить не за что...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я нічого і не хочу мутити просто цікаво як то всьо скоро і по закону зробити саме краще, ну і саме дешевше?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

Питання наступне, є приватизована земля (є акт на право власності на мене). На землі стоїть старий будинок, половина право власності на мені, а друга половини на вуйкові, який помер 7 років тому, і заповіт написав на мене. Плануємо на цій ділянці будуватись, як краще зробити, реконструкції старої хати, але тоді треба переоформляти другу половину на себе, що буде коштувати десь 2 000$, (

а звідки така сума за переоформлення?

визнати право власності в порядку спадкування буде значно дешевше ніж 2 тис. особливо якщо Ви фактично прийняли спадщину.

з повагою,Вікторія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...