Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

поможіть порадою по фундаменту )

Serg301084

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім читачам та дописувачам.

Будую будинок мало полало і в основному сам так як вільних коштів як завди нема).

Літом 2012 було залито в землю бетон без армування в рівень землі. Зараз хочу поставити опалубку зробити армопояс і підняти фундамен на 50см , так як перепад горизонту по ділянці приблизно 2% (якщо бути точнішим то на довжині стіни 14м перепад 28см).

Постало питання в наступному: армопояс класти в рівень того фундаменту що у же вземлі ( а він залитий з перепадом в тих 28см ) чи виставити армопояс по горизонту (в нуль по рівню) ?

І ще одне чи давати зараз між старим та новим прошарком руберойд ?

Коли шось не вірно написав то прошу поправити ....

Змінено користувачем Serg301084
.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рубероид не надо, положите потом, когда стены начнете ставить, фундамент естественно выравнивайте в горизонт, то бишь в 0. В старом фундаменте долбите перфоратором в шахматном порядке дырки по д 12 арматуру, с выпуском для верхнего армопояса, это совет вам.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рубероид не надо, положите потом, когда стены начнете ставить, фундамент естественно выравнивайте в горизонт, то бишь в 0.

 

дякую за відповіть. проте я не знаю як виставляти сам армопояс чи є різниця як його розміщувати відносно горизонту ? Сам фудамент буде виводитись в 0.

 

Добавлено через 24 минуты

В старом фундаменте долбите перфоратором в шахматном порядке дырки по д 12 арматуру, с выпуском для верхнего армопояса, это совет вам.

 

Було закладено ше минулого року при заливці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проте я не знаю як виставляти сам армопояс чи є різниця як його розміщувати відносно горизонту ?

Немного не пойму вопрос, ставите на фундамент опалубку и в нее льете армопояс, внутри по гидроуровню сделайте метки под горизонт, или вы другое имели ввиду ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так мене цікавить як краше розмістити сам армопояс ? просто кинути в опалубку на нижній (старий) фундамен (це що треба підкласти цеглу на 5см я знаю) чи армопояс виставляти тоже по рівню горизонту нижче верхнього краю нового фундаменту так сантиметрів на 10. в другому випадку получиться шо армо пояс в верхній точчі від фундаменту лежить на 5см а в нижній точці на 35.

я прошу вибачення можливо це взалі не є актальним питанням бо крім мене таких питань більше ніхто не задавав або я неможу правильно пояснити що я хочу :sorry:... але постало в мене таке питання тому і запитую....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я Вас зрозумів.

обов'язково потрібно армокаркас зафіксувати на висоті 5 см від верху фундаменту по горизонтальному рівню. тобто виставляти по горизонту а не по землі!!!

рубероїд ВЗАГАЛІ не потрібно ложити між цими двома шарами, тільки вже під стіни на верх фундаменту!!!

Для кращого щеплення старого і нового фундаменту раджу гарненько почистити від сміття і землі старий фундамент і прогрунтувати Ceresit CT17.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я Вас зрозумів.

обов'язково потрібно армокаркас зафіксувати на висоті 5 см від верху фундаменту по горизонтальному рівню. тобто виставляти по горизонту а не по землі!!!

рубероїд ВЗАГАЛІ не потрібно ложити між цими двома шарами, тільки вже під стіни на верх фундаменту!!!

Для кращого щеплення старого і нового фундаменту раджу гарненько почистити від сміття і землі старий фундамент і прогрунтувати Ceresit CT17.

Всё так только Церезит там не к чему, такая масса сама будет держаться, а если забить арматуру то вообще намертво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё так только Церезит там не к чему, такая масса сама будет держаться, а если забить арматуру то вообще намертво.

 

може і так, просто коли собі лив, то щоб якось зменшити "гарячий шов" пройшовся церезітом. коштує копійки, але щось краще та і зробить)))

Але можна і без нього. це вже за смаком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...