Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи потрібен провітрювач на металопластикове вікно в котельній?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

ДОброго дня! В проекті на газифікацію будинку впсиали провітрювач на металопластикове вікно. Чи він дійсно потрібнен чи йог оможна при "домовленості з перевіряючим" опустити з переліку"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

провітрювач на металопластикове вікно.

"развод на деньги" продавцами окон,честных потребителей.Они не обеспечивают нужного по САНПИНам притока воздуха (т.е. не обеспечивают необходимую вентиляцию)-кно приоткрытое на проветривание,и то больше эффекта даёт.

В проекті на газифікацію будинку впсиали

А вот это "жопа"- вписали надо делать.Или всю жизнь

оможна при "домовленості з перевіряючим"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто думаю що можна буде домовитись з фірмочкою яка буде виписувати акти вентляції. Газовик вроді як не перевіряють.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто думаю що можна буде домовитись з фірмочкою яка буде виписувати акти вентляції. Газовик вроді як не перевіряють.

 

А не страшно в таком доме жить. Из личного опыта: у зака котельная практически герметична, с первого дня работы котла начал срабатывать датчик СО - причина неправильно выполнена вытяжка и отсутствие притока в котельную, тоже порешали :(., живут теперь с открытым на проветривание окном в котельную.

Сделайте нормальный приток в котельную, котлу тоже дышать надо, а Вам спокойно жить в своем доме, проветриватель на окно это не спасение, но хоть что-то.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так у мене турбований настінник в котельні навіщо йому приток повітря? У нього ж все закрито повітря з вулці бере і гази теж ан вулицю викидає, для чого йому приток повітря?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приток повітря, у Вашому випадку, потрібен не котлу а для правильної роботи системи вентиляції котельні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене в котельні проектом взагалі нічого не передбачено крім дверей з щілиною та вент решіткою в дверях і провітрювачав металопластиковому вікні. Ви гадаєте віконний провітрювач і двері з вентрешіткою реально дадуть потрібну вентиляцію котельні? Площа котельні маленька 1,5*1,9 метра

 

P.S. В приницпі у мене вихід з котельні йде прямо в тамбур так що може і буде там якась тяга повіря з вулиці тим більше що вхідні двері поки що дерев’яні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самі газовики щодо вентканалу в котельні нічого не казали. раз в проекті не передбачено значить не треба. Тільки провітрювач на вікно і двері з щілиною.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так у мене турбований настінник в котельні навіщо йому приток повітря? У нього ж все закрито повітря з вулці бере і гази теж ан вулицю викидає, для чого йому приток повітря?

 

А если утечка газа?, не дай бог.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...