Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як самостійно прокопати траншею до газової магістралі

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Прокладаю газ до будинку. У звязку з цим виникло пару питань.

 

1. На якій глибині прокладають газові труби до будинку (труби будуть поліетиленові бо у мене центральна труба низького тиску йде). Будинок знаходить в селі а газова труба йде через дорогу. Тобто мені по ідеї прийдеться перекопати дорогу щоб врізатись в трубу (дорога щебінь і то уже мало що лишилось від нього)?

 

2. Я так зрозумів що прокладати по будинку і до будинку має одна бригада а безпосередньо вірзку в центральну магістраль має робити інша бригада газовиків?

 

3. Як варіант сусід каже що він пробивав через дорогу металевою трубою 50-ткою поки не вперся в газову трубу а потім біля неї розкопав приямок.

 

4. У мене ситуація така що по мій бік дороги йде водопровід сільський (вроді неробочий по словам сусіда) а газова магістраль йде по інший бік дороги. Як мені так акуратно розкопати все це діло щоб не пошкодити ні вдопровід ні основну магістраль? Газовики кажуть що земляні роботи я мушу сам зробити (газовики з міста з газової контори а я проживаю в селі тобто вони техніку свою гати не будуть це точно). Скажіть вода і газ напевно мають закладатись на різних рівнях в землі?

 

Вибачте що так сумбурно описав ситуацію але хотілось би почути ваші думки. Може у кого що схоже було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Копать нужно на глубину 1.2 метра.

2. Все правильно, делает один цех а врезает бригада врезчиков из цеха подземных газопроводов.

3. Можно и пробить трубой, но ее нужно достать, а инженер тех надзора должен принять в раскопаном виде, - ну это в идеале.

4. Раскопать так чтобы ничего не повредить очень просто- нужно все работы выполнять вручную. Вода должна лежать на глубине 1.8.

 

Добавлено через 1 минуту

Все это указанно в проэкте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як самостійно прокопати траншею до газової магістралі

 

У ночі, щоб ніхто не бачив.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. На якій глибині прокладають газові труби до будинку (труби будуть поліетиленові бо у мене центральна труба низького тиску йде). Будинок знаходить в селі а газова труба йде через дорогу. Тобто мені по ідеї прийдеться перекопати дорогу щоб врізатись в трубу (дорога щебінь і то уже мало що лишилось від нього)?

80см. вполне достаточно. Все трубы для населения идут низкого давления, но это не значит, что будут ложить пластиковую трубу. Если центральная труба металлическая, то и ввод в дом будет из металлической трубы (по крайней мере у меня так).

 

Добавлено через 2 минуты

2. Я так зрозумів що прокладати по будинку і до будинку має одна бригада а безпосередньо вірзку в центральну магістраль має робити інша бригада газовиків?

 

Да. Но вроде могут и делать и частные организации, если меют на это лицензию (на 100% не уверен, поэтому стоит уточнить). У меня врезку делала газконтора, все остальное частная фирма.

 

Добавлено через 6 минут

4. У мене ситуація така що по мій бік дороги йде водопровід сільський (вроді неробочий по словам сусіда) а газова магістраль йде по інший бік дороги. Як мені так акуратно розкопати все це діло щоб не пошкодити ні вдопровід ні основну магістраль? Газовики кажуть що земляні роботи я мушу сам зробити (газовики з міста з газової контори а я проживаю в селі тобто вони техніку свою гати не будуть це точно). Скажіть вода і газ напевно мають закладатись на різних рівнях в землі?

Не знаю как в селе, но у нас в обл. центре я брал разрешение "на порушення благоустрою міста" на 5 днів. При копании траншеи приходили представители всех возможных служб (горводоканал, облэнерго, связисты, радисты, собственно горгаз, ...)для согласован ия рытья траншеи. Через 5 дней приехали проверили, все ли я траншеи закопал и выровнял. Такая же процедура и при подключении воды и канализации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

У ночі, щоб ніхто не бачив.:rolleyes:

А потім - Це не я :D і не бачив хто, але викопали яму то хай вже буде ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

80см. вполне достаточно. Все трубы для населения идут низкого давления, но это не значит, что будут ложить пластиковую трубу. Если центральная труба металлическая, то и ввод в дом будет из металлической трубы (по крайней мере у меня так).

Глубина заложения трубы указана в проэкте, дбн не позволяет ложить выше чем 1.2 метра, посему 80 см недостаточно глубоко.

Хотя по факту ложат и на 50 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні спілкувався з газовиками. Там дійсно треба копати траншею на 1,2 метра причому біля врізки в магістраль потрібно розкопати приямок 1,5*1,5*1,5 для того щоб могли врізатись. Перша бригада кладе повністю від приямка до будинка і по будинку робить розводку, після цього я мушу зібрати всі необхідні дозвольні документи які підтверджують що у мене всі норми збережені і тільки після того їде друга бригада і робить врізу. Весь цей час приямок має бути викопаний я так зрозумів :) щоб в любий час вони могли приїхати і врізатись. Як на мене то брєд. Можна одразу врізатись підключити все але заглушити вентель типу до лічильника і все і хай там потім людина збирає всю необхідну документацію а так виходить "як в Україні" :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюсь досвідом:

1-привіз газовика, сказав копати 1.10 м.

2-поділюся досвідом після 05.06.2013р, коли будуть робити врізку;

3-сусід у вас снайпер.А якщо серйозно, виходячи з того, що ширина дороги в мене 4,0м, то брав 4,5м. рейку (50*50мм, залишилася від будівництва даху) скотчем прикручував до неї саперську лопатку (сам не вірив, що спрацює) та нею пробивав, поки з іншого боку не вилізли (4-5 годин);

4- вода йде значно глибше.Вам вже тут зазначали глибину її прокладання.

Везіння вам!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...