Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте холодильник.

seyvalter

Рекомендовані повідомлення

23 часа назад, Oce@n сказал:

Ноу фрост так,фасади думаю білі

Відповіла в особисті 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приветствую читателей темы.

Подскажите чем отличается гарантия на холодильники Liebherr в 24, 36, 48 в разных интернет магазинах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В 13.01.2023 в 09:58, brouwlede сказал:

Приветствую читателей темы.

Подскажите чем отличается гарантия на холодильники Liebherr в 24, 36, 48 в разных интернет магазинах.

Насправді ситуація трішки специфічна і це мабуть вже треба в самих інтернет-магазинів конкретизувати чому гарантійний срок настільки відрізняється. Де 24 місяці, а де 48!!! Це ж у два рази більше і мабуть кожен з нас так чи інакше зацікавлений отримати офіційну гарантію у як найдовший фіксований період. Тоді мабуть і висновок сам собою виникає - усю техніку  і холодильник тому числі краще купувати через офіційних дилерів бренду Liebherr l-ua.com.ua/ua/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Може в кого є ідеї чим можна приклїти сюди кусок пластику в морозильній камері? Знайшов кусок пластмасси який підходить по розмірам, тому що оригінальній розвалився в труху. Але не знаю який клей краще обрати. Думав над поліурітановим або єпоксидний взяти. 
Для прикладу нормальная частина як було. 
Дякую!

хол1.jpg

хол2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Romatr сказал:

приклїти сюди кусок пластику в морозильній камері?

Не надо туда ничего клеить.

Замажьте силиконовым герметиком и все.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, normal сказал:

Може білим силіконом, та поличка ж навантаження наче не несе

Вона виконує роль стопора для ящика коли видвигаєш. Але ідея з силіконом наче норм варіант спробую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
3 часа назад, Drug2 сказал:

Вітаю.

Бош KGN39UW316 чи вдалий вибір?  Дякую

 

А чем он может быть не вдалим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене такий 4 роки, звичайний нормальний холодильник, радіатори з боків, тільки коли вимикають світло, то краще перевести з режиму ECO на SUPER, інакше при появі мережі вночі буде пікати ALARM про недостатнє охолодження, а на SUPER починає сильніше гудіти і бере під 200Вт, але за 2 години відновлює температуру і цілком вистачає на наступні вимкнення

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

А чем он может быть не вдалим?

Та не знаю, тому і питаю. 

Раптово перестав морозити старий, ото нашвидкоруч вибираю заміну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Drug2 сказал:

Та не знаю, тому і питаю. 

Раптово перестав морозити старий, ото нашвидкоруч вибираю заміну.

Ну в нем есть ноу-фрост, раздельная регулировка температуры вроде, и отзывы на розетке неплохие.

Ну и Бош собственно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, normal сказал:

В мене такий 4 роки, звичайний нормальний холодильник, радіатори з боків, тільки коли вимикають світло, то краще перевести з режиму ECO на SUPER, інакше при появі мережі вночі буде пікати ALARM про недостатнє охолодження, а на SUPER починає сильніше гудіти і бере під 200Вт, але за 2 години відновлює температуру і цілком вистачає на наступні вимкнення

Морозилка вроді і 87л корисний обєм, але найбільший ящик 38х38х20см. Два інші 38х34х20 та 38х24х20 . Якось дуже маловато. Вживу не бачив.

В мого старого 90л, але ящики значно більші.

Як Вам розмір морозилки?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

89120527_Bosch_Value_def(2).thumb.webp.63bcaca232ba842f2784a997cff1eb76.webp

7 часов назад, normal сказал:

В мене такий 4 роки, звичайний нормальний холодильник, радіатори з боків, тільки коли вимикають світло, то краще перевести з режиму ECO на SUPER, інакше при появі мережі вночі буде пікати ALARM про недостатнє охолодження, а на SUPER починає сильніше гудіти і бере під 200Вт, але за 2 години відновлює температуру і цілком вистачає на наступні вимкнення

Морозилка вроді і 87л корисний обєм, але найбільший ящик 38х38х20см. Два інші 38х34х20 та 38х24х20 . Якось дуже маловато. Вживу не бачив.

В мого старого 90л, але ящики значно більші.

Як Вам розмір морозилки?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам якраз, але ми великі запаси не тримаємо, так по пару кіл м'яса, сала, риби, ягід, фруктів, зелені, пару пачок масла і морозива, лід в кубиках і пару півторашок, ще залишається місце для швидкого охолодження літом двох бутилок вина і чотирьох пива. До магазинів 100-200м і не проблема купити свіже, якщо ви таритесь раз на два тижні, то може й не вистачити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую  Та вроді +- як в мене. Мене смутило, що декларований обєм норм (87л), а вираховую обєм по розмірах ящиків - на 15л менше.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там нижній і верхній ящики не прямокутні, а з косиною (менші за середній) і так просто не розрахуєте

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваще то, эти 2-х метровые холодильники шириной и глубиной до 60 см - тупиковая ветвь.

Один хрен в них ничего не влазит...

Если есть возможность надо брать широкий холодильник, хотя бы 70 см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.08.2024 в 03:42, Drug2 сказав:

Вітаю.

Бош KGN39UW316 чи вдалий вибір?  Дякую

 

в мене BOSCH SIEMENS ширина 70 см, висота приблизно 2м

2 компресорний

холодильник звичайний не NoFrost

морозилка до -32, також швидкість заморозки 20кг/доба

холодильне відділення +2 і вище

є швидка заморозка

купував в 2006 році , ціна вроді 900 дол.

цікавив саме широкий.

з мінусів є те що поломались всі якщики в морозилці і 2 ящики в холодильнику вроді до року часу.

також пластик обкантовка на скляних поличках теж потріскав.

шукав нові якщики , ціна космос 1 великий ящик в морозилку 5700 грн, їх там 3 шт і 1 малий 

 малі ящики в холодильник по 3000 грн

 

зараз якщо б шукав холодильник то теж широкий 70 см.

може варіант просто окремо холодильник , окремо морозилка і почавити їх поряд :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особняк, і кухня не крихітна - а 70см поставити нікуди.

В старому чесні 90л морозилки, і +-хватало, а в тому боші по цифрах теж біля 90, а по факту- десь 70.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простонапишу як господиня..зараз би брала більший холодильник , бо з відключенням світла почала робити багато заготовок, щоб потім встигнути приготувати і тому у мене зараз не холодильник, а склад судочків і треба постійно гратись в тетріс ))

в міській квартирі у мене  BOSCH,  за ..надцять років навіть не кашлянув, як зараз з якісттю цієй марки я не знаю...коли обирала холодильник в Дім, спецом обирала таку марку, яка історично спеціалізується саме на холодильниках, обрала Vestfrost ...почитайте про цю марку, досить цікаво

PS, я за окрему морозилку в домі, маю 2 -ларь та вертикальну, замислилась за вітрину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Drug2 сказал:

Особняк, і кухня не крихітна - а 70см поставити нікуди.

В старому чесні 90л морозилки, і +-хватало, а в тому боші по цифрах теж біля 90, а по факту- десь 70.

То докупите потім морозилку окрему.

У мене 2 холодільника (3-й літний на тераси) и морозилка окремо.

В домі одним холодільником не обийтись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Drug2 сказав:

в тому боші по цифрах теж біля 90, а по факту- десь 70

Перерахував морозилку KGN39UL316:

  • Без ящиків: (43*45*60)/1000=116л
  • Верхній: 38*30*16=18240см3
  • Середній: 38*38*21=30324см3
  • Нижній: 40*21*20=16800см3
  • У ящиках: (18240+30324+16800)/1000=65л

У описі: корисний об'єм морозильної камери 87л, цікаво це з ящиками чи без? Бо більше схоже на середнє: (116+65)/2=90л

44 хвилини тому, DimaF сказав:

У мене 2 холодільника (3-й літний на тераси) и морозилка окремо

В мене окрема велика морозилка вже 4 роки стоїть пуста вимкнена, одноманітні продукти приїдаються і часто виходить дешевше купити щось нове і свіже, а літом я на стіл беру термосумку з льодом у півторашках, налив наприклад вино і знову закинув його у сумку, бо при 40+ нагрівається швидше, ніж допивається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, normal сказал:

В мене окрема велика морозилка вже 4 роки стоїть пуста вимкнена,

У меня там мясные запчасти для собаки))

При отсутствии электричества служит охладителем для пива-шампусика))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, normal сказал:

Перерахував морозилку KGN39UL316:

  • Без ящиків: (43*45*60)/1000=116л
  • Верхній: 38*30*16=18240см3
  • Середній: 38*38*21=30324см3
  • Нижній: 40*21*20=16800см3
  • У ящиках: (18240+30324+16800)/1000=65л

У описі: корисний об'єм морозильної камери 87л, цікаво це з ящиками чи без? Бо більше схоже на середнє: (116+65)/2=90л

 

Дякую, дуже корисна інформація.

Глибина ящиків  30, 38 та 21. 

А глибина морозилки без яшиків -45. Ящики, виходить, не  всю глибину морозилки займають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...