Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Центральна несуча стена з ГБ D400 B2,5. Чи витримає?

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Всім вітання і гарного будівництва!!!

Трапився такий неприємний трабл. Все як завжди, читав, що у багатьох таке було, і коли замовляв собі дві фури AEROC Classic D500 / B 2.5 хвилин 10 говорив і повторював менеджеру, що хочу саме такий блок.

А привезли AEROC EcoTerm D400 / B 2.5 /:cry:

Прийшлось взяти, менеджер переконує, що цей блок краще!!! по міцності однаковий а по теплопровідності вигідніший, тепліший.

Логічно подумавши, напевне воно так і є, але стрьомно робити центральну несучу стіну з D400 / B 2.5 /, перекриття буде плити ПК з одного боку плити 3.3 м. з іншого 4.5 метра.

В документах на блоки пише: Фактична міцність МПа = 3,04.

Коли робив проект, пропонував конструктору робити центральну несучу стіну в півтори цеглини і не паритись, але він переконав робити все з одного матеріалу через те, що буде усадка матеріалів різна.

І тому в проекті написано "Щільність блоків повинна бути не менше D500 морозостійкість не менше F50, клас по міцності В 2.5"

Він це написав тому,що напевне не знав, що Аерок вже випустили D400/В 2.5 або вважав, що конструкційним може бути тільки D500.

Подзвонив архітектору, розказав про ситуацію, він спитав який клас по міцності, і коли дізнався, що В 2.5 сказав спокійно будувати.

Але мені всерівно трішки страшнувато, адже D400 легший за D500, значить у D500 "повітря" менше, а значить він гіпотетично може бути міцнішим...:Search:

І ще одне ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ для мене питання, у супровідних документах пише дата виготовлення 11.03.2013, а тоді ще було дуже холодно, а на заводі я впевнений після того, як обтягнуть блок плівкою, одразу везуть на вулицю, а він ще дуже вологий, і одразу замерзає і бла-бла-бла. Чи це не страшно для блока?

Наперед дякую за коменти і поради!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, стену можно проверить расчетом, а блок прверить в лаборатории на соответствие марки, а так не вижу повода для беспокойства.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, стену можно проверить расчетом, а блок прверить в лаборатории на соответствие марки, а так не вижу повода для беспокойства.

 

А по якій формулі? я думаю проектант це вже зробив на стадії розробки проекту. але в проекті Д500 а тут Д400 за такої ж самої міцності...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, в расчете участвует не одна формула))) откройте снип каменные и армокаменные конструкции.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, в расчете участвует не одна формула))) откройте снип каменные и армокаменные конструкции.

 

Повторюсь, я впевнений,що проектант це вже зробив, і за основу напевне взяв не щільність а міцність, от тому він і сказав будувати з Д400 В 2.5 і не переживати.

Питання, не переживати? хтось так робив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я строил из газоблоков ( 600х400х200) по рекомендации производителей, которые рекомендуют использование лотковых блоков, поэтому делал подоконный пояс, перемычки, верхний пояс из таких блоков с армированием и бетонированием. По стоимости накладно, но эффект очень хороший. Перекрытия у меня из дерева, но все сделал так.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перекриття буде плити ПК з одного боку плити 3.3 м. з іншого 4.5 метра.

В мене побудований будинок з аерок Д400 375мм товщиною. перекритий плитами. Все нормально.

abbe9af8619a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання, не переживати?

 

Не переживать. В проекте написано B2,5 и у вас B2.5, так что все нормально. А то что у вас плотность ниже чем указано в проекте, так это приведет только к уменьшению нагрузки на фундамент от этой стены.

 

Ну серьезно, не переживайте. Важна прочность, а плотность то уже вторично. Я себе на внутренние стены тоже выбрал D500 / B2.5, Но D500 выбирал исключительно только из соображений более надежного крепежа к ним всякой фигни (пустот меньше).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у супровідних документах пише дата виготовлення 11.03.2013, а тоді ще було дуже холодно, а на заводі я впевнений після того, як обтягнуть блок плівкою, одразу везуть на вулицю, а він ще дуже вологий, і одразу замерзає волога в порах і бла-бла-бла. Чи це не страшно для блока, чи гіпотетично може пошкодити структуру ще не зовсім дозрілого блока?

 

А що скажете про це? Також не переживати чи тут може щось бути погане???

І знову повторюсь, якщо на стіну з довох боків опираються плити 3.3. і 4.5 метрів? Хтось так робив?

Армопояс на центральну стіну буде на всю ширину висотою 288 мм. і по дві арматури ф12 з хомутами через кожні 15 см. з арматури ф8.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І знову повторюсь, якщо на стіну з довох боків опираються плити 3.3. і 4.5 метрів? Хтось так робив?

Армопояс на центральну стіну буде на всю ширину висотою 288 мм. і по дві арматури ф12 з хомутами через кожні 15 см. з арматури ф8.

У мене з двох сторін опираються всередині будинку на стіну 300 мм дві плити по 4,2 кожна. Правда на ній є армопояс висотою 300 мм. Якщо Ви також так плануєте, то чому б і ні?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене з двох сторін опираються всередині будинку на стіну 300 мм дві плити по 4,2 кожна. Правда на ній є армопояс висотою 300 мм. Якщо Ви також так плануєте, то чому б і ні?:)

 

армопояс буде шириною 375 мм і висотою 288 мм. (грубо кажучи 29 см.)

Я майже заспокоївся.

Тепер дуже прошу дати відповідь про свіженькі гарячі блоки щойно з автоклаву виставлені на вулицю на мороз. дата виготовлення 11.03.2013 а тоді ще були сильні морози. в кого які думки? може тут технологи є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер дуже прошу дати відповідь про свіженькі гарячі блоки щойно з автоклаву виставлені на вулицю на мороз. дата виготовлення 11.03.2013 а тоді ще були сильні морози. в кого які думки? може тут технологи є?

 

Если сколы не пошли по внешним плоскостям, то и внутри тоже должно быть все нормально. Можете для полного успокоения один из блоков нижнего ряда паллеты распилить.

 

А вообще материал-то пористый и для его разрушения при замерзании намочить его нужно очень сильно, так как при слабом увлажнении кристаллы льда просто образуются в порах и ничего не разрушат. По крайней мере именно такое пояснение мне попадалось.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер дуже прошу дати відповідь про свіженькі гарячі блоки щойно з автоклаву виставлені на вулицю на мороз. дата виготовлення 11.03.2013 а тоді ще були сильні морози. в кого які думки? може тут технологи є?

Так якщо я не помиляюсь є поняття морозостійкості. Тут мається наувазі намочування і заморозка матеріалу (на протязі 8 годин, чи що...). у газобетоні вона рівна 50. Вважайте що один цикл ви використали.

У мене такі блоки під будинком валяються . Намокали-замерзали, розставали-замерзали... нічого їм не поробилось. Правда кажуть, погляньте на сколи і тріщини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так якщо я не помиляюсь є поняття морозостійкості. Тут мається наувазі намочування і заморозка матеріалу (на протязі 8 годин, чи що...). у газобетоні вона рівна 50. Вважайте що один цикл ви використали.

:shock: господь с вами, никакого цикла не было. таких условий, как в испытаниях на морозостойкость, в природе практически не происходит, поэтому условно 1 цикл в маркировке морозостойкости можно принять как 3-5 лет условий эксплуатации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:shock: господь с вами, никакого цикла не было. таких условий, как в испытаниях на морозостойкость, в природе практически не происходит, поэтому условно 1 цикл в маркировке морозостойкости можно принять как 3-5 лет условий эксплуатации.

То звичайно так, але я умовно показав це.

А якщо хочете по науковому, то маємо

"...Определение морозостойкости производят на образцах газобетона следующим образом: вначале образцы в течение 48 ч выдерживают в воде при температуре 20°С, затем помещают в холодильную камеру, доводя в ней температуру до -17 ‑25°C (длительность выдержки 4 ч). После этого промороженные образцы помещают в воду с температурой 20°С и выдерживают при этой температуре до полного оттаивания, но не менее 2 ч. Далее цикл повторяется. После 15, 25 и 50 циклов замораживания и оттаивания по образцы испытывают на сжатие..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правда кажуть, погляньте на сколи і тріщини.

 

Сколи ПРИСУТНІ, напевне як і у всіх... тріщин поки не помітив, але як по ним можна визначити якість? Є маленькі сколи, є великі, бувають сколоті замки паза-гребня, бувають сколоті довгі частини...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сколи ПРИСУТНІ, напевне як і у всіх... тріщин поки не помітив, але як по ним можна визначити якість? Є маленькі сколи, є великі, бувають сколоті замки паза-гребня, бувають сколоті довгі частини...

Та сколи є майже у всіх, тут так. Про тріщини малось наувазі прослідкувати їх появу. Але це можливо в період заморозки-розморозки (зима-весна).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...