Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, DimaF сказал:

А что это за сушилка!?

Там внутри что, вода?

3 часа назад, AnMig сказал:

Система розповітрена.
Мені страшно перекривати крани в рушникосушці. Навіть лишаю один кран постійно відкритим (вхід чи вихід - хз).

А шо там может быть?

В стандартном полотенцесушителе выкручена заглушка и вкручен тэн с терморегулятором.

По форме терморегулятора вкручен снизу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Дорофеев Сергей сказал:

А шо там может быть?

А я почем знаю, я их первый раз этом году ставил.

По весу и не скажешь что он водой заполнен.

Думал там какой то кабель.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, DimaF сказал:

А я почем знаю, я их первый раз этом году ставил.

По весу и не скажешь что он водой заполнен.

Думал там какой то кабель.  

Нах задавать вопросы, и не читать ответы? Извините, это я не вам.

Вы меня не путайте. Ваш, электрический, полотенцесушитель заполнен кварцевым песком, и в нем 90% стоит карбоновый шнур.

В теме идёт речь о отдельно приобретаемом терморегуляторе для радиатор/полотенцесушителя.

В данном случае человек перекрыл краны, выкрутил заглушку и вкрутил терморегулятор приобретаемый отдельно. По ощущениям он (полотенцесушитель) сильно греет и чтобы не закипел человек открыл один кран.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Дорофеев Сергей сказал:

В теме идёт речь о отдельно приобретаемом терморегуляторе для радиатор/полотенцесушителя.

В данном случае человек перекрыл краны, выкрутил заглушку и вкрутил терморегулятор приобретаемый отдельно. По ощущениям он (полотенцесушитель) сильно греет и чтобы не закипел человек открыл один кран.

Не совсем понятно зачем этот кружок "очумелые руки".

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, DimaF сказав:

Не совсем понятно зачем этот кружок "очумелые руки".

 

Як варіант, був у людини водяний полотенчік і була централізована гаряча вода, потім не стало гарячої води. Що робити? Купувати електричний полотенчік, дирявити кахель чи вкрутити ТЕН в існуючий полотенчік. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Рушникосушки Маріо - водяні, розмір не підкажу - середні такі. Ставив тени не я а бригада що робила всю сантехніку і опалення в домі - вони рекомендували водяні рушникосушки з тенами, самі їх і підбирали.
Так розумію, що проблема в тому що 300Вт забагато для них. Що ж - не буду перекривати один кран і старатися не торкатися до них без причини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

Не совсем понятно зачем этот кружок "очумелые руки".

Мені рекомендували так: зимою працює від загального опалення. Літом від електрики при потребі. Враховуючи проблеми з електрикою в зимовий період - здалося цілком ОК варіант

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, AnMig сказав:

Дякую. Рушникосушки Маріо - водяні, розмір не підкажу - середні такі. Ставив тени не я а бригада що робила всю сантехніку і опалення в домі - вони рекомендували водяні рушникосушки з тенами, самі їх і підбирали.
Так розумію, що проблема в тому що 300Вт забагато для них. Що ж - не буду перекривати один кран і старатися не торкатися до них без причини.

Вмикайте через реле часу, хвилину працює, хвилину ні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, BugS сказал:

Вмикайте через реле часу, хвилину працює, хвилину ні

Запорите терморегулятор. Это не тэн а нагревательный элемент с терморезистором и автоматикой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AnMig сказал:

Мені рекомендували так: зимою працює від загального опалення. Літом від електрики при потребі. Враховуючи проблеми з електрикою в зимовий період - здалося цілком ОК варіант

Я не нашел в интернете инструкции по настройке вашего терморегулятора. При условии что вы правильно выставили настройки:

1. Положите градусник на полотенцесушитель и узнайте настоящюю его температуру.

2. Если на табло нет индикации включения тена, выключите все электроприборы и по миганию светодиода или оборотам колеса на счетчике проверьте выключается ли он вообще. Могли залипнуть контакты реле.

3. Напишите результат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...