Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, standov сказал:

тобто воно треба незалежно від гідрозатвору далі? в мене приєднання на 30см

Дивіться мануал, виробник мав все вказати :) У гідрозатвора інша функція

 

44 минуты назад, standov сказал:

а як? чисто для розширення кругозору )

Ось тут наприклад описано процедуру 

www.oregon.gov/oha/ph/healthyenvironments/drinkingwater/operations/pages/shockchlorination.aspx

Якщо коротко - треба знайти спосіб закачати певну кількість гіпохлориту натрію (побутовий відбілювач) в систему водопостачання, і залишити на ніч. Зранку промити систему проточною водою.

Я закачував білизну опресовочником перед гідроакумулятором коли він був порожній, потім вмикав насос в свердловині, в ГА таким чином готувався розчин хлорки, потім відкривав по черзі крани поки не починало тхнути хлоркою. З гарячою водою так само. Потім відкривав кран біля свердловини, щоб розчин пішов в зворотньому напрямку.

Плюс - бактерії в трубах були неприємно шоковані, мінус - і в септіку теж.

Змінено користувачем blacktigra
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, blacktigra сказал:

Дивіться мануал, виробник мав все вказати :) У гідрозатвора інша функція

я не можу дивитися в мануал бо ці відомості мені потрібні для того щоб зробити те що виробник забороняє. Мені потрібно нарастити злив, виробник каже злив до 3х метрів, якщо я припускаю що можна не робити петлю то злив буде десь 3.5, якщо петля потрібна то 4.5, нажаль це явно не питання штатного підключення де думка виробника має сенс )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, standov сказал:

я не можу дивитися в мануал бо ці відомості мені потрібні для того щоб зробити те що виробник забороняє

Намалюйте креслюнок щоб було зрозуміліше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, blacktigra сказал:

Намалюйте креслюнок щоб було зрозуміліше

креслюнок того як на підлозі лежить шланг?) боюсь що якщо і зможу це намалювати то це принципово не допоможе.
є стіралка, є на якісь відстані, точка приєднання зливу (на висоті 30см), треба приєднати одне до іншого, якщо робити з петлею то вийде злив 4.5м, якщо без петлі то 3.5. В інструкції написано до 3м, робити каналізашкою не реально по певним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...