Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

Только что, naupv сказал:

Головне не рухати :)

Та я навпаки рухаю і прискипливо роздивляюся перед в'їздом чергових арендарів. Оплітка вся в якийсь слізі вже, але цільність шлангу не викликає сумнівів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vikctor сказав:

Та я навпаки рухаю і прискипливо роздивляюся перед в'їздом чергових арендарів. Оплітка вся в якийсь слізі вже, але цільність шлангу не викликає сумнівів.

Так зверху да цілі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, naupv сказал:

Так зверху да цілі :)

Вони вже років 15 зайвих пережили, якби я змінював їх так часто як ви рекомендуєте)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

Вони вже років 15 зайвих пережили, якби я змінював їх так часто як ви рекомендуєте)

Я нікому нічого не рекомендую. Отак вони і жили-від потопа, до потопа :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 років!!! В «слізі»!!!
І це каже сантехнік? :shock:

ось так прочитає такий дилетант як і я буде сприймати за рекомендацію фахівця. :pozor:

image.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

15 років!!! В «слізі»!!!
І це каже сантехнік? :shock:

ось так прочитає такий дилетант як і я буде сприймати за рекомендацію фахівця. :pozor:

image.gif

Моя рекомендація тобі діду в рота не влізе. Я лишень описав свій власний досвід, не більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, онучку, твої рекомендації дуже красномовні, а розмірами зазвичай вихваляється той у кого найменша рибка. 

Віктор, а якщо без балди і образ то не варто писати тобі таку хню про отакий свій власний досвід, та ще й у квартирі яку здаєш в оренду.

Навіть якщо і так то краще змовчати, це ж форум куди читачі йдуть за досвідом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

Ні, онучку, твої рекомендації дуже красномовні, а розмірами зазвичай вихваляється той у кого найменша рибка. 

Віктор, а якщо без балди і образ то не варто писати тобі таку хню про отакий свій власний досвід, та ще й у квартирі яку здаєш в оренду.

Навіть якщо і так то краще змовчати, це ж форум куди читачі йдуть за досвідом.

Діду, ще раз - в світі напевно існує хтось (сподіваюсь хоча б твоя дружина), кому цікаво знати твої думки з будь-якого приводу. Я до них точно не належу.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Вони вже років 15 зайвих пережили, якби я змінював їх так часто як ви рекомендуєте)

Ну через 17 лет я бы все таки поменял)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vikctor сказав:

Діду, ще раз - в світі напевно існує хтось (сподіваюсь хоча б твоя дружина), кому цікаво знати твої думки з будь-якого приводу. Я до них точно не належу.

Ти так нічого й не зрозумів, що й не дивно, чого ще чекати від того хто пост-фактум наплює в руку «годувальника»-замовника. 

надимай щоки далі. Бо свій рівень як «фахівця» ти вже тут показував неодноразово! :pozor:

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...